Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BobowitaMW']Dzięki :)


Dzięki :)

Niestety nie udało mi sie namówić Kixa aby pokazała przed aparatem nasze początki z "na rączki" :evil_lol: :diabloti: :lol: Ale co się odwlecze... ;)[/QUOTE]

Jaaaaasne :diabloti: Cos podejrzewam, ze tylko F. NA RACZKI umie :p:cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']Jaaaaasne :diabloti: Cos podejrzewam, ze tylko F. NA RACZKI umie :p:cool3::evil_lol:[/QUOTE]
Wiesz, mnie nie satysfakcjonuje to, że Kika się nogi na rączki wybija. Ona się na mnie wybija na dzień dzisiejszy z ziemi jak kucam/klęczę. :razz: Tylko nie lubi tego strasznie.... :shake: Ale co tam! Będzie się musiała dziewczyna przełamać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Wiesz, mnie nie satysfakcjonuje to, że Kika się nogi na rączki wybija. Ona się na mnie wybija na dzień dzisiejszy z ziemi jak kucam/klęczę. :razz: Tylko nie lubi tego strasznie.... :shake: Ale co tam! Będzie się musiała dziewczyna przełamać :diabloti:[/QUOTE]

A Widzisz!!!!! Nie tylko F. musial sie przelamac :cool3:

Chyba to niejest ulubiona komenda psow , NA RACZKI :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Mój też nie lubi tej sztuczki... :evil_lol: Ale robi, bo musi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
He he :eviltong: Ja nie chcę na kice wywierać presji. Prędzej czy później się przekona, że moja szyja wytrzyma te podrapania :eviltong: i zacznie wskakiwać jak należy ;)

Jestem zła, nawet bardzo. :angryy: Jestem chora. :shake: Mam jakiegoś wirusa, katar, kaszel i zawroty głowy... Ja MUSZĘ wydobrzeć do czwartku! :placz: Bo mnie nie puszczą chorej na zawody!!! :placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']He he :eviltong: Ja nie chcę na kice wywierać presji. Prędzej czy później się przekona, że moja szyja wytrzyma te podrapania :eviltong: i zacznie wskakiwać jak należy ;)

Jestem zła, nawet bardzo. :angryy: Jestem chora. :shake: Mam jakiegoś wirusa, katar, kaszel i zawroty głowy... Ja MUSZĘ wydobrzeć do czwartku! :placz: Bo mnie nie puszczą chorej na zawody!!! :placz::placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

O matko !!!! Kuruj się, kuruj !!!!!!!

PS. Z tym 'robi bo musi' to był taki żart :evil_lol: Jakoś sam do etgo przywykł z czasem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']O matko !!!! Kuruj się, kuruj !!!!!!!

PS. Z tym 'robi bo musi' to był taki żart :evil_lol: Jakoś sam do etgo przywykł z czasem ;)[/QUOTE]
Dzięki :) ja nie widzę innej opcji jak wyzdrowieć :shake: A dzisiaj wcale nie jest lepiej... :placz:

Domyśliłam się, ze to żart. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Oglądałam sobie moje filmiki z wrocławia. Są też twoje u Agnieszki na profilu YT. Boże jak ja masakrycznie biegam :shake:[/QUOTE]
Swoje oglądałam. :lol: Zrobiłyśmy z Kiką wiochę, ze hej :lol: Ale zabawa była świetna :) Ciekawa jestem jak Kika zareaguje na halę... :evil_lol:

[quote name='Agnieszka & Figo']MUSISZ WYZDROWIEĆ!!!!!! Kuruj się, kuruj ;)[/QUOTE]
Dzięki :) Choć niestety jest gorzej! :placz: Temperatura mi ciągle rośnie... :-( Ale ja się nie poddam! Kto zrobi siarę w Złotoryi jak nie my? :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Mi chodzi tylko o to jak macham rękoma i jak sobie truchtam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Piękne, piękne, cudowne... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cały mój urok :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Gośka kuruj się :shake:[/QUOTE]
Nie tylko Ty tak biegasz. :evil_lol: Choć ja to czasem wcale rękami nie macham... :shake:

No kuruję się, kuruję. Ale efektów na razie nie widzę! :placz:
Chyba, żeby za sukces uznać to, ze wysiedziałam jakąś godzinę przy kompie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli kogoś interesują moje zdrowotne perypetie :eviltong: to pochwalę się, że dziś już czuję się świetnie :cool3: Nie mam gorączki - wręcz przeciwnie! Osiągnęłam swój życiowy rekord - 33.8 st. :crazyeye: Podobno przy 33 st. serce staje... :evil_lol: Gardło mnie nie boli, prawie nie kasłam :cool3: Tylko chusteczek nadal schodzą setki :eviltong:

Jeśli chodzi o Kikę... Jest ona bardzo rada, iż siedzę cały dzień w domu. Całe dnie przesypia na moim łóżku :evil_lol: :loveu: Ale dzisiaj pracowałyśmy nad futerkiem :razz: W końcu na Mistrzostwach Polski nie wypada wyglądać jak wieśniak, nie? :lol: Jeszcze mam trochę do zrobienia, ale jak skończę, obfocę swe "dzieło" rangi marnej :lol: No cóż... Dopiero się uczę jak się te wszystkie dziwne urządzonka obsługuje ;) Nie oczekujcie cudów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']O, to świetnie!! :p

[SIZE=1]bardzo się cieszę że zdrowiejesz, w weekend będę miała 'wieści z frontu' na bieżąco, prawda?? :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]
[SIZE=1]O ile mój stan zdrowia będzie się stale polepsza i się nie pogorszy ani o włos - pewnie :cool3: Napisz tylko czyje poczynania mam bacznie "śledzić" :cool3: :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Jaki trufelek :loveu:[/QUOTE]
Wyjątkowo trufelek nieoblepiony "gnatem" :cool3: :evil_lol: Kika jest teraz na przymusowym gnatowym odwyku :eviltong: Ostatnio jednego giganta zjadła w 3 wieczory! :crazyeye: Więc teraz musi poczekać, bo zamówiłam przez Internet jej ulubione bekonowe szczęko łamacze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Wyjątkowo trufelek nieoblepiony "gnatem" :cool3: :evil_lol: Kika jest teraz na przymusowym gnatowym odwyku :eviltong: Ostatnio jednego giganta zjadła w 3 wieczory! :crazyeye: Więc teraz musi poczekać, bo zamówiłam przez Internet jej ulubione bekonowe szczęko łamacze :diabloti:[/QUOTE]

a wielbicielka gnatów o linie nie dba? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...