Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dynamique']Juhu ! Mi zdecydowanie bardziej pasuje 17:00, bo lekcje kończe o 14:30, a muszę dojechać, etc ;) ew. 16:30. Jeszcze zobacze jak to z tymi autobusami ;););)[/quote]
Ja jestem otwarta. :) Lekcje mam do [U][B][SIZE=3]11:40[/SIZE][/B][/U] :razz: , więc luzik :evil_lol: :cool3: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']To moze ja jutro wpadne z kundlami? Co ty na to? i w piatek naruralnie tez, bylabym kolo 14, badz 15 u ciebie :)[/quote]
Jutro może być ciężko. Co prawda lekce kończe o 12:45. Ale potem jadę do domu, jem obiad i na 15 jadę na chemię. Wracam koło 17 i muszę się brać za lekcje na pt. A tak się nieszczęśliwie składa, ze nie mogę ich zrobić na wyrost, bo wszystkie przedmioty, które mam w pt, mam też w czwartek :shake: Chyba, żebym dziwnym spobobem ubłagała Mamę, mogłybyśmy się spotkać koło 18...

I nie wiem, czy czytałaś, ale Dominika też przyjedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Jutro może być ciężko. Co prawda lekce kończe o 12:45. Ale potem jadę do domu, jem obiad i na 15 jadę na chemię. Wracam koło 17 i muszę się brać za lekcje na pt. A tak się nieszczęśliwie składa, ze nie mogę ich zrobić na wyrost, bo wszystkie przedmioty, które mam w pt, mam też w czwartek :shake: Chyba, żebym dziwnym spobobem ubłagała Mamę, mogłybyśmy się spotkać koło 18...

I nie wiem, czy czytałaś, ale Dominika też przyjedzie :)[/quote]
czytsalam, to jestesmy umowione na piatek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Tylko bardziej na 16 czy bardziej na 17? :cool3: No i jeszcze jedno - jeśli będzie padać, to ja się w agi nie bawię ;)[/quote]

oj bawisz sie , bawisz! i robisz fotki mojemu nowemu nabytkowi! i fuksiowi! al nabytek jest najwazniejszy! Bo potrzebuje ladnych fotek zeby szybko znalazl nowy dom :D

Jezuuuuu z 2 miesiace na agility nie bylam :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']oj bawisz sie , bawisz! i robisz fotki mojemu nowemu nabytkowi! i fuksiowi! al nabytek jest najwazniejszy! Bo potrzebuje ladnych fotek zeby szybko znalazl nowy dom :D

Jezuuuuu z 2 miesiace na agility nie bylam :D:D:D[/quote]
Widzę, ze się bardzo napaliłaś na ten trening :razz: Musze cię trochę ostudzić - w deszczu dobre fotki nie wyjdą :placz: Ale jestem za zaklinaniem pogody :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Widzę, ze się bardzo napaliłaś na ten trening :razz: Musze cię trochę ostudzić - w deszczu dobre fotki nie wyjdą :placz: Ale jestem za zaklinaniem pogody :razz:[/quote]



Ale jakies fotki suka musi miec! :diabloti:
I fuks tez bo jego galeria pomau umiera:)

Link to comment
Share on other sites

A wogole co do treningow w deszcz- my z cukru nie jestesmy ostatni treinng mialam do 21 w deszczu tak ze nawet gacie miala mokre! i zyje. i wszystki bylo dobrze. jak niema burzy i nie leje tak ze glowa boli to jest ok. trzeba sie przyzwyczajac. ;] nigdy nie wiadomo co bedzie z ta pogoda. u nas przestalo padac kiedy trener pokazywal najtrudniejsza rzecz ]:-> <lol2>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']Nic ni umiera- ja sie zaczelam odzywac z nudow wiec jest co czytac :p:diabloti:. Skoro sa tam moje slowa- nie umiera. Ju noł majne Nygga Kynga:*&[/quote]


A jakby inaczej , Twoje postyi sa bardzo istotne i duzo wnoszace :evil_lol: i bardzo na temat, poki co analizujemy moje szanse , te wykorzystane i te nie ;p
hahahah,
i te co beda wykorzystane i te co nie beda ;p
i te ktore dostalam, i ktorych nie dostalam


A Fuksika zdjec wciaz brak

Z nudow? ta galeria jest tak interesuja ca jak Twoje wypowiedzi , hahhaa


Ty moze z cukru nie jestes, ale ja tak! bo ja sweeeet jestem, a co!

Link to comment
Share on other sites

Aj noł, ju noł, ze moje wypowiedzi sa bardzo dotyczace danego tematu, ale chyba tez najbardziej pociagajace dalszy temat ;>.

tak z nudów- bo co mam robic jak koncze szkole o 12;25 o 13;30 jestem w domu, i coo...?-.-mam uczyc sie warzyw bo na takim etapie jestesmy?! no way. i tak radze sobie najlepiej, bo inni sa albo z bulgari, Litwy i ogolnie kilka turkow mamy xd ;d. ale mniejsza. Poza tym jak ja tu nie "zawine spodnicy" w temacie to nie ma o czym gaworzyć. Zawżdy wiedzialam iż w galeriach znajomych sa najlepsze brechty :evil_lol::evil_lol: dobra koniec. zejdzmy na powaznosc. <lol2><lol2>
SSSSpoko jak jeste w cukru Kyng, to ja to akceptejszyn, zawsze walilo od Ciebie cukrem ;*;] <hahaha> ale odziwo tytoniem njeeee.. o.O aj em tu słit bat aj dont szoł dis tu ju. :lol::roll: AVE:*

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
wiedzialam iż w galeriach znajomych sa najlepsze brechty :evil_lol::evil_lol: dobra koniec. zejdzmy na powaznosc. <lol2><lol2>

[/QUOTE]0

Widze, że się do nich nie zaliczam, bo mnie nie odwiedzasz :shake:

Skoro boicie się deszczu to musze was zmartwić, ale jutro będzie DALEJ padać.

Link to comment
Share on other sites

owszem, odwiedzam, ale z Kynga se tu gaworze a u Ciebie nawalaja Dzieci Dogomani, ktorym nie chce sie stac dlatego przestaje debatowac ;]. Ptarze co sie dzieje sie u Ciebie xd, i na tym koncze bo nie ma z czym wyjechac zaduze prawdopodobienstwo ze wieszkosc ludzi z nie mojego kregu nie zaczaila by zartow i bylo by not najs. Ju noł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']O wypraszam sobie! :obrazic:Galeria mojego Paszczaka nudna? :mad: Taaaaaaak? :mad: A zdjęcia kundli chcesz? :evil_lol:[/quote]
chodzilo mi o galerie Fuksa ;) Zdjecia jednego kundla, i dwoch kundlic :evil_lol: Chce~! Bardzo! I Jak to Sonya mowi, Ave :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']owszem, odwiedzam, ale z Kynga se tu gaworze a u Ciebie nawalaja Dzieci Dogomani, ktorym nie chce sie stac dlatego przestaje debatowac ;]. Ptarze co sie dzieje sie u Ciebie xd, i na tym koncze bo nie ma z czym wyjechac zaduze prawdopodobienstwo ze wieszkosc ludzi z nie mojego kregu nie zaczaila by zartow i bylo by not najs. Ju noł.[/quote]
Taaa u Dominiki w galerii dominuje!
Jaki sliczny piesek, ojej
Sliczne foto, ojej
Kiedy beda kolejne zdjecia, jej ,
Jaki on madry, ojej
JA tez chce bordera, ojej
Jaki fajny filmik, ojej
Nie ma jak wypowiedzi dzieci dogomanii, szczegolnie w galerii bordera )


Zalatuje fajkami! Od dawna nie! :* Gaworz sobie , gaworz, a nazw warzyw sie ucz! hahaha, moze kiedys bedziesz je na straganie sprzedawac! niemieckim :cool3:
Maj sweeeeeeeeeeet bejbe :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...