Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

A jako "ciekawostkę przyrodniczą", vel nowinkę coś Wam powiem. :eviltong:

Dzisiaj rano pierwszy raz ustawiłam slalom na szerokość 14cm. I wiecie co? Kice szło lepiej niż na 15cm!! :cool3: :crazyeye: :loveu: :multi: Dodam, że 15cm ćwiczyłyśmy już chyba 4, czy 5 sesji i w końcu przedwczoraj zaczęła je robić bez problemu. Z 14 od początku nie miała trudności. :loveu: Mojo kochane Kudełki! :loveu:

Jutro zrobimy 13 i zobaczymy ile nauki nam to zajmie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lucky.']Gosia a nie chciałabyś zrobić taką Rudej ? :loveu:
Bo ja taka zdolna nie jestem :shake:[/quote]
Pewnie, że bym chciała. :loveu: :multi: Podaj mi tylko na PW takie dane:
1. obwód jej szyi,
2. czy chcesz półzacisk, czy obrożę na "klips"
3. preferowane kolory :razz:

[quote name='Dynamique']Żałuje, że nie kupuje już MP od roku :placz: Weź przynieś mi MP na następny trening :razz: Oddałabym Ci potem ;)[/quote]
Dobra, przyniosę na czwartek :)
Tak BTW, nie wiem, czy wiesz, ale Kinga mi coś wspominała, że po treningu kto chce zostaje na ćwiczenie rzutów. :razz: Przygotuj dekle :eviltong:

Uwaga! Uwaga!
Ogłoszenie.
Kika robi slalomik o szerokości 13cm!! :multi: :loveu::loveu: W zasadzie załapała szybko. Trochę wolniej niż 14, ale inna sprawa, że nie chciało jej się dziś rano pracować. Co brałam ją na siad, to ona gleba i wymachuje tymi swoimi łapeczkami. :loveu: Trochę się z nią popieściłam i potem pracowała na 5+ :cool3: :loveu: Jutro zrobimy 12cm. :cool3: Jak dojdziemy do 10cm nakręcę filmik. :razz:

A teraz kilka fotek z wyjazdu z moją klasą (teraz już byłą klasą! :placz:) do Pogorzelicy. :loveu:

Ki od razu po przyjeździe wyczaiła, które łóżko jest moje... :evil_lol:
[IMG]http://i44.tinypic.com/a9lsee.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/35cfq5i.jpg[/IMG]

Na plaży - szaleństwo! :loveu:
[IMG]http://i40.tinypic.com/svt93l.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2zs4apd.jpg[/IMG]

[IMG]http://i39.tinypic.com/2jd11s3.jpg[/IMG]

cdn

Link to comment
Share on other sites

Ja też chce na plaże:placz:
WOW szybko idziecie z tym slalomem, my nie możemy ćwiczyć bo ciągle pada;( Jesteśmy przy 10 albo 9cm...
Też się przymierzam do zrobienia tej obroży wedlug przepisu z MP, musze tylko pójść do miasta po materiały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Ja też chce na plaże:placz:
WOW szybko idziecie z tym slalomem, my nie możemy ćwiczyć bo ciągle pada;( Jesteśmy przy 10 albo 9cm...
Też się przymierzam do zrobienia tej obroży wedlug przepisu z MP, musze tylko pójść do miasta po materiały.[/quote]
Ja też jestem zaskoczona, że idzie aż tak szybko. Ale Kika sama narzuca takie tempo. Po jednej sesji nie mam już co ćwiczyć na tej szerokości! Także "niestety" muszę zwężać. :D :cool3: Ja tak dalej będzie szło, to zdążymy do obozu (18.07). Chociaż prawdę mówiąc myślę, że lada moment Kika się "zatnie" jak na 15cm i trzeba będzie więcej pracy włożyć. Przynajmniej mamy zajęcie na wakacje. :cool3:

I ja tam się deszczem nie przejmuję. Jeśli padało, ale przestało - idę, jeśli nadal pada - czekam aż przestanie. :eviltong: Inna sprawa, że u nas ostatnio pogoda zaczęła dopisywać. :loveu:

Ale się rozpisałam :crazyeye: :eviltong:.

A! No i dzięki za odwiedzinki, bo zdaje się, że dawno Cie u nas nie było :) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Ja też jestem zaskoczona, że idzie aż tak szybko. Ale Kika sama narzuca takie tempo. Po jednej sesji nie mam już co ćwiczyć na tej szerokości! Także "niestety" muszę zwężać. :D :cool3: Ja tak dalej będzie szło, to zdążymy do obozu (18.07). Chociaż prawdę mówiąc myślę, że lada moment Kika się "zatnie" jak na 15cm i trzeba będzie więcej pracy włożyć. Przynajmniej mamy zajęcie na wakacje. :cool3:

I ja tam się deszczem nie przejmuję. Jeśli padało, ale przestało - idę, jeśli nadal pada - czekam aż przestanie. :eviltong: Inna sprawa, że u nas ostatnio pogoda zaczęła dopisywać. :loveu:

Ale się rozpisałam :crazyeye: :eviltong:.

A! No i dzięki za odwiedzinki, bo zdaje się, że dawno Cie u nas nie było :) .[/QUOTE]

Ja chciałam też zdążyć do obozu (5.07) ale raczej się nie uda przez tą pogodę:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Tak BTW, nie wiem, czy wiesz, ale Kinga mi coś wspominała, że po treningu kto chce zostaje na ćwiczenie rzutów. :razz: Przygotuj dekle :eviltong:

[/QUOTE]

Ale ja nie umiem rzucać :question::question::smhair2: A Kinga znowu mi nic nie mówi ! :lmaa:

Gdzie kupujesz artykuły do robienia tych obroży ? Może mi się uda wyprodukować smycz :hmmmm::PROXY5:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']Gosia ale ty zdolna jestes :eviltong: btw wie ktos gdzie można kupić klipsy do obróżek?[/quote]
Dzięki. :lol: Klipsy kupiłam w takim sklepie, co maja też metanowe kółeczka itp. :lol: W Szczecinie jest taki co się "Szewczyk nazywa". Ale poszukaj w necie :) .

[quote name='Dynamique']Ale ja nie umiem rzucać :question::question::smhair2: A Kinga znowu mi nic nie mówi ! :lmaa:

Gdzie kupujesz artykuły do robienia tych obroży ? Może mi się uda wyprodukować smycz :hmmmm::PROXY5:[/quote]
Ja tez nie umiem. I o to chodzi -aby się nauczyć. :razz:

W zasadzie kupiłam w pasmanterii ale żałuję. :/ Bo tam metr sznurka kosztuje 1-1,5 zł. W necie 100m kosztuje 3 - 4zł... :roll: Także wczoraj zamówiłam w 15 kolorach po 100m każdego :evil_lol: Kółeczka i inne tyż sa w necie :)


Sprawozdanie z dzisiejszego slalomowania. :razz:
Pierwszy raz Kika przebiegła 12cm z ogromną rezerwa i powolutku. Ale za drugim razem już na pełnym speedzie. :diabloti: :cool3: :loveu: :multi: Także 12 mamy zaliczoną. :eviltong: Jutro dzień przerwy (bo mamy trening). Ale od piątku znów zaczynamy. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dynamique']Ale ja nie umiem rzucać :question::question::smhair2: A Kinga znowu mi nic nie mówi ! :lmaa: Widzisz jaka okropna jestem :eviltong:

Gdzie kupujesz artykuły do robienia tych obroży ? Może mi się uda wyprodukować smycz :hmmmm::PROXY5:[/quote]

[quote name='Dynamique']Brawo Kika ! Wpadnijcie do Nas do galerii,bo taka cisza :placz:[/quote]

przed chwila tm bylam ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka & Figo']Gosia, z tym slalomem uważaj, żeby nie przesadzić ;) Ja tak zaczęłam pędzić i Figo zaczął mi się wyłamywać :shake:. Słyszałam, że jeżeli uczysz tunelową to przy treningach 2-3 razy w tygodniu doprowadzenie do perfekcji w linii prostej powinno zająć niecałe 4 miesiące.[/quote]
Dzięki za przestrogę. :) Ja nie spodziewałam się, że to zmniejszanie pójdzie tak szybko. Ale widzę, że Kika nie ma problemów, więc nie wiem, czy jest sens ćwiczenia jednej szerokości dłużej... I tak więcej nie wypracuję. Boję się, że coś zrobię źle i Kika się zatnie na dobre. Dlatego zmniejszam po 1cm (choć momentami korci mnie żeby skracać po 2cm :diabloti: ). Przerwy będziemy robić w te dni, kiedy jest trening. Niestety musimy zdążyć do września - w roku szkolnym będę miała bardzo ograniczony czas. :shake: Ledwo będę wyrabiać z dwoma treningami w tygodniu, a jeszcze slalom... :shake:
Tempa też jej nie narzucam - biegnie na tyle szybko, na ile chce. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...