Jump to content
Dogomania

Kika- złoty diament


BobowitaMW

Recommended Posts

[quote name='Lucky.']A dzisiaj pogoda już do D ...
Szkoda .
Co tam u ciebie Gosia ? :D[/QUOTE]
U mnie dobrze. Szkoła, lekcje itd... ;)
Obiecałam filmiki, zatem:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=gCaPVctgsMU[/url]

oraz

[url]http://www.youtube.com/watch?v=dqXfkamg1x8[/url]

Możliwe, że muzyki jeszcze nie ma, YT dodaje ją w swoim tempie :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BobowitaMW']Po prostu nie chcę, żeby tu był jakiś chat, tylko galeria mojego spaniela bez metki :P

[SIZE=1]Dodatkowe wytłumaczenie idzie na pw :evil_lol:[/SIZE][/QUOTE]

u mnie w galerii nie ma zdjec wiec moze byc chat :D Gosia, a galerie mozna do innego dzialu przeniesc? wiesz o co mi chodzi :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']u mnie w galerii nie ma zdjec wiec moze byc chat :D Gosia, a galerie mozna do innego dzialu przeniesc? wiesz o co mi chodzi :D[/QUOTE]
Domyśliłam sie od razu czemu o to pytasz ;) :cool3: Można :) Tylko trzeba wysłać pw do moderatora odpowiedniego działu z prośbą o przeniesienie :) Myślisz, że galerię Kiki sama sobie wydzieliłam z wątku adopcyjnego? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BobowitaMW']Domyśliłam sie od razu czemu o to pytasz ;) :cool3: Można :) Tylko trzeba wysłać pw do moderatora odpowiedniego działu z prośbą o przeniesienie :) Myślisz, że galerię Kiki sama sobie wydzieliłam z wątku adopcyjnego? :evil_lol:[/QUOTE]


SUPER :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']super filmiki, a w Pozku będziecie?

Sa te zawody czy nie? Bo ja w tej chwili nie wie nic o wystawie.... no tyle, że ma być jeden dzień a nie jak zwykle 2, a tak bym kike w akcji zobaczyła :-D:-D[/QUOTE]
No nie będziemy :placz: Zawody są "przeniesione" do Złotoryi ... W Poznaniu zgodzili się na zawody do 13:00, więc nie byłoby szans, aby w ogóle je jakoś przeprowadzić :shake: :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']:placz::placz::placz::placz::placz: cholerny ten poznań w tym roku[/QUOTE]
Uwierz mi, ze ja też strasznie ubolewam z tego powodu :-( Postaram się namówić rodziców, żebyśmy w któryś dzień przyjechali, ale na razie coś mi nie idzie :/ Zapracowani są i czasu brak :shake:

Link to comment
Share on other sites

w tym roku jest tylko jeden dzień wystawy :shake: bo kryzys....

za to za rok ma być więcej atrakcji i dni, zobaczymy co z tych obietnic będzie, to proszę o wyłaskanie kiki od snuszkak :lol: tyle, że ona mnie już pewnie nie pamięta ale chociaż głaskania się jej więcej skapnie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']w tym roku jest tylko jeden dzień wystawy :shake: bo kryzys....

za to za rok ma być więcej atrakcji i dni, zobaczymy co z tych obietnic będzie, to proszę o wyłaskanie kiki od snuszkak :lol: tyle, że ona mnie już pewnie nie pamięta ale chociaż głaskania się jej więcej skapnie :eviltong:[/QUOTE]
Na pewno pamięta!! Psy mają świetną pamięć węchową :) Słyszałam wiele historii o tym, że pies poznał kogoś nawet po kilku latach :) Mam nadzieję, że uda nam sie spotkać najpóźniej za rok :razz:

[quote name='Lucky.']Poproszę o filmiki
:evil_lol:[/QUOTE]
Filmików nie będzie - YT strajkuje :shake: Nie dam rady ich wgrać :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksowata']A ja poprosze tez o filmiki! :evil_lol: jeden historyczny - moj piekny bieg :D::D:D drugi , wiesz ktory!!!!!

A Collie moze sie zwac :diabloti: Nie poddawaj sie![/QUOTE]
Zobaczy się :P Mam co prawda mały zjazd rodzinny, ale zrobię wszystko, aby dzisiaj jeszcze wrzucić co trzeba. :)

Żadne Collie i żadne inne. Przynajmniej w najbliższym czasie. :(

[quote name='Lucky.']Gosia a tinypic ?[/QUOTE]
Może potem spróbuję :)

Link to comment
Share on other sites

Nowiuteńka sztuczka - wskakiwanie na prawą i lewą nogę :)
Generalnie Kice wychodzi to super, ładnie wskakuje i trzyma równowagę, ale dzisiaj jest jakaś nie swoja i jej zwyczajnie nie szło... ;) Ale co tam! Miłego oglądania :)

[url=http://www.youtube.com/watch?v=AogvSDjY6TM]YouTube - Kika - wskakiwanie na prawą i lewą nogę[/url]

(możliwe, że muzyka się jeszcze nie podmieniła)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...