Jump to content
Dogomania

3 Ślaski Bieg Świetego Huberta


Lazarus

Recommended Posts

Oddzial Chorzow i Grono Milosników Charta Polskiego zapraszaja na 3 Ślaski Bieg Świetego Huberta do Swierklanca 9.10.

ci co bywali w latach poprzednich wiedza co to za impreza i im nie trzeba jej zachwalac, a ci co nie wiedza niech pytaja!!!

Ja postaram sie odpowiedziec - jako ze to nasza oddzilowa impreza na wszystkie pytania.

Szykuja sie mile atrakcje, a przede wszystkim proby pracy dla chartow.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bo nikt takowych do mnie nie przeslal. Podobnie jak wynikow wielu ras na wielu innych wystawach. Jezeli masz pelny zestaw to chetnie zamieszcze, nawet razem ze zdjeciami...

...Wiesz na jakiej zasadzie funkcjomuje ten charci serwis... Wy przysylacie ja wkladam :) :)

Troche mam zaleglosci w uaktualnianiu wynikow przez ten szal przedwystawowy ( naszego oddzialu) ale powoli zaczynam doprowadzac kolejno wszystko do ladu a to co biezace zamieszczac od razu.

Teraz czekam jeszcze na wyniki hubertusa ( Basia i Jola obiecaly dostarczyc) i zaraz powstanie super fotorelacja.

Ale zdaje sie Aleksander - Ty byłes w S.gaciach?

Link to comment
Share on other sites

Czekamy tez niecierpliwie na relację foto z Klubówki :roll: Toć to najwazniejsze Świeto Charciarzy ... :motz:

anna2 - wyniki zamieszczone byly bardzo szybko a na zdjecia jeszcze chwile trzeba bedzie poczekac. W kolejnosci mam uaktualnianie pozostalych tematow na stronie oddzialowej wyniki i galerie obu naszych wystaw krajowych - zaprzegowych i pastuchow ( przy okazji galerie jakie przygotowalam byly do wykorzystania na obu stronach ) a potem troche musze "popracowac" ;) i strone Lazarusow uaktualnic !!!

aj i miot Sagittariusow... i sciagniecie miotu Szpony Tradycji.. i...

co mi sie wydaje ze oberwe :splat: <hehehe>

Link to comment
Share on other sites

Lazarus ,świetna foto -relacja z Hubertusa! Dzięki! To musi być niesamowite przezycie ...Może doczekamy się jakiś relacji pisanych :wink: z tego święta?

Bardzo chciałabym wczuć się w tą atmosferę....niestety mamy -tylko i aż -zdjęcia,ale to troszkę mało :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...