Jump to content
Dogomania

Uwaga zŁodziej psÓw!!!!!


basia

Recommended Posts

[quote name='MorenaMoore']Dziękuję bardzo! Ten "niebezpieczny i rozsiewający zło przez dotyk" pies nie żyje , konał ponad pół roku w męczarniach z przerzutami do płuc po kilku operacjach mających na celu ratowanie go! Także bardzo dziękuję, mam nadzieję, że sie uśmiałaś do łez!
.[/QUOTE]
poczułam niesmak czytając tą wypowiedź ... w imię czego skazałaś psa na takie cierpienie przez tak długi okres ?
zamiast go męczyć , wystarczyło poddać humanitarnej eutanazji ... by odszedł z godnością , a nie w bólu i cierpieniu ..

Link to comment
Share on other sites

Czy ty człowieku jesteś normalna?! teraz dopierdzielasz się już naprawdę drażliwej rzeczy!! został poddany eutanazji wtedy kiedy weterynarze przekazali mi informację, że są przerzuty. swojego psa byś nie ratowała, nie wycinałabyś guzów??? przerzuty pojawiły sie po ostatniej operacji.
nie no brak mi słów... ty jestes chyba jakąś tępą kretynką. zobacz jakie psy na dogomani są ratowane, nie raz i nie dwa na siłę , psy niechodzące, cierpiące i wszyscy biją brawo! jakbym nie ratowała , to byś sie doczepiła A DLACZEGO NIE RATOWAŁAŚ, PRZECIEŻ GUZY MOŻNA WYCIĄĆ I PIES BY ŻYŁ.
naprawdę... łapy opadają...

Link to comment
Share on other sites

Apokalipsa św Jana jest księgą bardzo tajemniczą i niejasną i żeby ją ośmielić się interpretować to naprawdę trzeba mieć o wiel większą wiedzę niż Ty (bez obrazy) i bardzo dużo odwagi. A upieranie się, że napewno umiesz poprawnie ją odczytać, zakrawa na bluźnierstwo. Trochę pokory......


BTW zapis cytowany przez Ciebie równie dobrze mozna by odnieść do peselu, dowodu osobistego, NIP-u, albo jakiejkolwiek innej formy ewidencji.

-------------------------------------------------------------
EDIT:


No to się u licha zdecyduj, cierpiał, czy nie.
Albo pies był ratowany rozsądnie i nie cierpiał, albo "konał w męczarniach".
Jeżeli widziałaś, że pies cierpi i nie zaradziłaś temu, to rzeczywiście kuźwa gratuluję.

Ratowanie ratowaniu nierówne. Jeden pies, żyjąc dłużej nawet z zaawansowaną chorobą będzie miał zapewnione komfortowe życie, a inny chociaż uspiony wczesniej to i tak się nacierpi. Istnieje coś takiego jak opieka paliatywna, są nowoczesne środki przeciwbólowe.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore'] konał ponad pół roku w męczarniach [/QUOTE]

Sama to napisałaś - więc nie dziw się reakcji.


[quote name='MorenaMoore']Ty jesteś moderator? Ty jesteś padlina, a nie moderator.
[/QUOTE]
A to jest już totalnie poniżej krytyki. Ciebie nikt nie obrażał ani nie wyzywał. Każdy z nas ma prawo do swoich poglądów i ich prezentowania.
Ale nikt nie ma prawa obrażać innych. To nie po chrześcijansku. I niezgodne z zasadami tego forum.

Link to comment
Share on other sites

Czy ja wyglądam jakbym sama leczyła swojego psa?! Słuchałam się weterynarzy. Tak, pies cierpiał , ja też cierpiałam razem z nim i były to męczarnie. Po kilku operacjach ciężko jest nie cierpieć... Ale potem było dobrze, pies szczęśliwy, z apetytem, biegający... aż do następnego wybicia kolejnego guza i kolejnej operacji z nadzieją , że to już koniec i będzie już wszystko dobrze. Naprawdę robicie się coraz bardziej żałośni. Nie jesteście sprawiedliwi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Sama to napisałaś - więc nie dziw się reakcji.



A to jest już totalnie poniżej krytyki. Ciebie nikt nie obrażał ani nie wyzywał. Każdy z nas ma prawo do swoich poglądów i ich prezentowania.
Ale nikt nie ma prawa obrażać innych. To nie po chrześcijansku. I niezgodne z zasadami tego forum.[/QUOTE]
Nikt mnie tu nie obrażał? Nieee, no - racja - świetnie sie tu bawiłam!!
Każdy ma prawi do wyrażania swoich poglądów? Szkoda, że nie ja!! Bo tu zostałam za swoje poglądy zlinczowana.

Napisałam , że PO operacjach mających na celu ratowanie jego życia. Jak wyszły przeczuty to wet powiedział, że ma 3 mc życia. Pożegnałam się z nim i po dwóch poszłam go uśpić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']Nikt mnie tu nie obrażał? Nieee, no - racja - świetnie sie tu bawiłam!!
Każdy ma prawi do wyrażania swoich poglądów? Szkoda, że nie ja!! Bo tu zostałam za swoje poglądy zlinczowana.
[/QUOTE]

[B]CIEBIE,[/B] personalnie, nikt nie wyzywał i nie obrażał - pofatygowałam się i sprawdziłam.

Wg słownika języka polskiego lincz to "rodzaj samosądu, śmierć przez powieszenie; lynch".

Trochę za mocne określenie jak na dyskusję wywołaną Twoim kontrowersyjnym postem, nieprawdaż ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']
W Apokalipsie mowa jest o czipach (i o czipowaniu jeszcze raz podkreślam ludzi!) czy wam się to podoba, czy nie. Daleko szukać nie trzeba, macie internet, zamiast wpierw wysuwać swoje teorie, zalecam trochę na ten temat poczytać, szczególnie już wspomniane wzmianki wywiadu z twórcą czipów.[/QUOTE]

...tak na marginesie to zastanawia mnie skad w tamtych odległych czasach wiedzieli, że w czasach obecnych bdzie istniało coś takiego jak czip?! TO SIE CHYBA PROROCTWO NAZYWA :evil_lol:, lub nie do konca dobra interpretacja jednej z podstawowych ksiag religi która nazywamy chrzescicjanstwem!

[quote name='MorenaMoore']
nie no brak mi słów... ty jestes chyba jakąś tępą kretynką. zobacz jakie psy na dogomani są ratowane, nie raz i nie dwa na siłę , psy niechodzące, cierpiące i wszyscy biją brawo! jakbym nie ratowała , to byś sie doczepiła A DLACZEGO NIE RATOWAŁAŚ, PRZECIEŻ GUZY MOŻNA WYCIĄĆ I PIES BY ŻYŁ.
naprawdę... łapy opadają...[/QUOTE]

....nazywasz sie chrzescijanka bojąca sie Boga a obrazasz innych, no niezła z ciebie chrzescijanka, jak wiekszość zreszta! W przedzie kościoła stoi w każda niedzielę, głowa bijac o posadzkę, a w zyciu........ sami wiemy jak sie zachowuja tacy ludzie, mamy dokładny przykład tutaj. Pozatym Ty sama zaczynasz zaprzeczac swoim wczesnie wypowiedzianym słowom.
Vektra powinna teraz nastawic drugi policzek.......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Vectra nigdzie nie deklarowała, że praktykuje. Zatem to nie jej należy zarzucić brak chrześcijańskiej pokory ;) A Morena plącze się w zeznaniach. Raz jest przeciw chipom bo wiara, a raz że torbiel. Raz pies cierpiał a raz nie... Pogubiłam się.

ps. Księża chodzą na czarno, myślisz, że Natanek z autopsji tak? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']Nikt mnie tu nie obrażał? Nieee, no - racja - świetnie sie tu bawiłam!!
Każdy ma prawi do wyrażania swoich poglądów? Szkoda, że nie ja!! Bo tu zostałam za swoje poglądy zlinczowana.
...[/QUOTE]
Wybacz, przeczytałam wątek i nie zauważyłam, żeby ktokolwiek Ciebie wyzywał, tak jak Ty nawyzywałaś Vectrę od "padlin" itp.:angryy:


Cholera, ja to mam przeklęty dom, bo mam 3 tatuowane i do tego zaczipowane psy, do tego 2 z nich są koipowane (wyglądają jak diabełki z tymi krótkimi uszkami imitującymi rogi:roflt:), wszystkie trzy mają jajka i się po nich liżą, a zdarza się, ze i "ptaka" wystawią, a na dodatek moja córka chodzi ubrana na czarno i w glanach (ksiądz Natanek to potępia:roflt:):evil_lol: No i razem słuchamy ostrego satanistycznego metalu, hard core normalnie. Będę potępiona:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']
Apokalipsa św Jana jest księgą bardzo tajemniczą i niejasną i żeby ją ośmielić się interpretować to naprawdę trzeba mieć o wiel większą wiedzę niż Ty (bez obrazy) i bardzo dużo odwagi. A upieranie się, że napewno umiesz poprawnie ją odczytać, zakrawa na bluźnierstwo. Trochę pokory......

BTW zapis cytowany przez Ciebie równie dobrze mozna by odnieść do peselu, dowodu osobistego, NIP-u, albo jakiejkolwiek innej formy ewidencji.
[/QUOTE]
Ja bym tylko chciała off top zauważyć, że MorenaMoore nie ma monopolu na historię o chipach, Apokalipsie, Biblii i bestii. W sieci jest na ten temat mnóstwo tekstów, a także fora, które ten problem "rozstrząsają" - nie wiem, chyba co najmniej od pięciu lat, może więcej. Czasem padnie na podatny grunt i tyle. Ludzkość kocha przepowiednie - od zawsze. I zawsze znajdą one gorących zwolenników.
Podciągnięcie pod to czipowania psów w kontekście obecnie możliwego ale niełatwego do uzyskania prawa unijnego obligującego wszystkich członków Unii do znakowania psów (co pewnie bardzo by pomogło w zwalczaniu bezdomności zwierząt, a także kradzieży) jest mocno kontrowersyjne - ale zasadniczo w jednej kwestii MorenaMoore ma rację - temat ma już swoją małą "historię" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']Jak wyszły przeczuty to wet powiedział, że ma 3 mc życia. Pożegnałam się z nim i po dwóch poszłam go uśpić.[/QUOTE]
I tutaj Twoja wiara nie zaprotestowała? Wszak Ty psu życia nie dałaś i nie Ty powinnaś mu je odebrać.
Trochę konsekwencji w poglądach, nie zaś interpretacja wybiórcza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']miał martwicę w miejscu rozcięcia.... skóra nie schodziła się a rana się otwierała... :( słuchajcie, wybaczcie ale ja już nie mam dłużej siły tu być , ani mówić o tym ... ... :([/QUOTE]
masz poważne problemy emocjonalne - to się leczy

Link to comment
Share on other sites

dobra, wtrącę się i ja! MORENO BOGA SIĘ NIE NALEŻY BAĆ> BOGA NALEŻY KOCHAĆ I SZANOWAĆ, w Starym Testamencie Bóg jest surowy i sprawiedliwy, w Nowym Bóg wybacza i jest miłością, a kółka różańcowe, różnią się od biblijnych, nie każe Ci zakładać moherowego beretu tylko proponuje kółko biblijnego, abyś nauczyła się interpretować biblię odpowiednio. Dziecko ktoś Ci poprostu wypaczył poglądy i krzywdę zrobił... A wracając do Boga to jeśli nauczano,że Bóg jest w Twoim bliźnim, to idąc dalej tym tokiem myślenia, obrażając innych obrażasz Boga...Tu nie chodzi o to kto więcej nawrzeszczy ten wygra...Nie można poprostu powiedzieć- ok wygłupiłam się,ale tak sobie to zinterpretowałam...tylko rzucać padliną....bo to już był cios poniżej pasa....i wszelkiej krytyki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...