Jump to content
Dogomania

Uwaga zŁodziej psÓw!!!!!


basia

Recommended Posts

[quote name='Alicja']mnie [U]ochrzczono[/U] (!)...nawet do świętej komunii mnie [U]wysłano([/U]!) ...ale na bierzmowanie ani lekcje katechezy już mnie nikt nie zaciagnął od momentu kiedy przestałam wierzyć w bajki ...a twoje pisanie MM to czysta farsa[/QUOTE]

O to to! ;)

Link to comment
Share on other sites

Sybel, ja jestem wierząca( i praktykująca) Ty jesteś ateistką i obie szanujemy swoje osoby, może i zrobił się cyrk,ale akcja z cytatami z biblii, na temat chipów i wplątywanie w to Szatana ,( w nawiasie była o nim mowa)....Gdyby na początku napisała,że ma mieszane uczucia, bo jej psu zrobiła się torbiel i jest przeciwniczką, nie byłoby paru stron tego forum...A, że cyrk ?? To są emocje...tu są ludzie..a ile ich tyle zdań...i wypowiedzi...Ktoś powinien trochę naprostować tę dziewczynę , bo moim zdaniem ma ona kompletnie wypaczony sposób pojmowania wiary..dlatego zupełnie bez ironii zaproponowałam jej kółko biblijne, które pomaga interpretować słowa tam zawarte.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Aleście nagonkę zrobiły. Dziewczyna napisała, dlaczego nie chipuje i wyraziła swoją opinię (owszem, śmieszną), a tu aż taki cyrk. Tak, też się zasmiałam, ale jak teraz czytam, to mi dosłownie głupio, że taki offtop się zrobił. Troszkę żenujące, nie sądzicie? Też jestem ateistką, ale nie uważam, żeby od razu aż do tego stopnia cyrk nakręcać i przez kilka stron pisać na zmianę z oburzeniem, kompletną ironią i jadem. Ludzie, Morena się tu jakoś za mocno nie udziela, w innym wątku poprosiła o pomoc, a w ten sposób ją skutecznie wypłoszycie z forum.[/QUOTE]
Sybel, ja jestem wierząca( i praktykująca) Ty jesteś ateistką i obie szanujemy swoje osoby, może i zrobił się cyrk,ale akcja z cytatami z biblii, na temat chipów i wplątywanie w to Szatana ,( w nawiasie była o nim mowa)....Gdyby na początku napisała,że ma mieszane uczucia, bo jej psu zrobiła się torbiel i jest przeciwniczką, nie byłoby paru stron tego forum...A, że cyrk ?? To są emocje...tu są ludzie..a ile ich tyle zdań...i wypowiedzi...Ktoś powinien trochę naprostować tę dziewczynę , bo moim zdaniem ma ona kompletnie wypaczony sposób pojmowania wiary..dlatego zupełnie bez ironii zaproponowałam jej kółko biblijne, które pomaga interpretować słowa tam zawarte.

Link to comment
Share on other sites

Lidka, ja znam osoby o DOKŁADNIE takim toku myślenia, należące głównie do adwentystów i po prostu przywykłam do takich idiotycznych tekstów. Je się ignoruje zamiast się nad tym roztrząsać. Znam osobę, która oglądając animację przedstawiającą zapłodnienie i dalszy proces rozwoju zarodka wzdycha, że to tylko i wyłącznie bóg, a nie ewolucja, chemia, biologia. Dla mnie jedno o to samo, poza tym będąc wiernym jednej religii tym samym grzeszę w oczach wyznawców wszystkich innych religii, więc uznałam, ze sprawiedliwie będzie grzeszyć równo wobec wszystkich i zostać ateistką. Po prostu staram się żyć uczciwie - to jest chyba cenniejsze.
Co do cyrku - to jest wątek o złodziejach psów, a cyrk się zrobił według mnie przesadny. Naprawdę za bardzo się daliśmy ponieść emocjom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']Nie jestem fanatyczką - napisałam po prostu, że nie jestem przekonana co do chipowania psów, również z tego powodu, że mój pies przez to cierpiał. [/QUOTE]
Czy nie wzięłaś pod uwagę tego, że osoba wszczepiająca Twojemu psu czipa mogła być opętana przez szatana? I dlatego później pojawiły się komplikacje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Czy nie wzięłaś pod uwagę tego, że osoba wszczepiająca Twojemu psu czipa mogła być opętana przez szatana? I dlatego później pojawiły się komplikacje?[/QUOTE]
a wiesz że mozesz mieć rację :hmmmm:, jest to możliwe ...ba :shock: może nawet sam kontakt jej psa z innymi zwierzętami stać się niebezpieczny ....może zło zostanie zasiane przez dotyk , powąchanie

[RIGHT]:diabloti::evil_lol:
[/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

..... przy ostanim nawale pracy i przemeczeniu myslałam ze juz mało co poprawi mi humor....... a tu ....prosze.... :roflt::roflt::roflt:,

[quote name='Kiniak']To ja może zacznę egzorcyzmy, pies z tatuażem, czipem i bez narządów[/QUOTE]

bardzo bym prosila odprawic i za mnie, moja sucz wysterylizowana, ma czipa, ja mam tatuaż i żyje od ponad 6 lat w wolnym zwiazku, BEZ ŚLUBU i zamiaru go barc nie mam, przynajmniej nie w kościele!!!!!! PRZEKLĘTA RODZINA :diabloti:, w rodzinie katolickiej mnie wychowano, i tak mi sie gdzies z drogi zboczyło......:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a wiesz że mozesz mieć rację :hmmmm:, jest to możliwe ...ba :shock: może nawet sam kontakt jej psa z innymi zwierzętami stać się niebezpieczny ....może zło zostanie zasiane przez dotyk , powąchanie

[RIGHT]:diabloti::evil_lol:
[/RIGHT]
[/QUOTE]
Bo taki ludź, co to takiego czipa wszczepia to może być nawiedzony przez szatana. Przecież wystarczy, że ma na np. przedramieniu wytatuowaną kaczuszkę. A co jeżeli ma pentagram? I coś w tym jest.
Taki mój Dyz. Całkowicie spokojny i opanowany pekińczyk. Jednakże ma czipa. I gdy zobaczy Beam6 (która sama się powyżej przedstawiła) to normalnie diabeł w niego wchodzi. Nie oglądałam weta, który tego czipa Dyzowi wszczepiał. A może trzeba było? Schować w kieszeń kulturę i dobre wychowanie i wpierw wnikliwie weta obejrzeć? Pewnie też był nawiedzony, skoro Dyz tak reaguje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Taki mój Dyz. Całkowicie spokojny i opanowany pekińczyk :evil_lol:. Jednakże ma czipa. I gdy zobaczy Beam6 (która sama się powyżej przedstawiła) to [B]normalnie diabeł w niego wchodzi[/B]. Nie oglądałam weta, który tego czipa Dyzowi wszczepiał. A może trzeba było? Schować w kieszeń kulturę i dobre wychowanie i wpierw wnikliwie weta obejrzeć? Pewnie też był nawiedzony, skoro Dyz tak reaguje.[/QUOTE]

Ło matko, przecież Dyz onegdaj krwi mojej pokosztował :shake:.

Czy jest na dogo egzorcysta ???????? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Ło matko, przecież Dyz onegdaj krwi mojej pokosztował :shake:.

Czy jest na dogo egzorcysta ???????? :diabloti:[/QUOTE]
Znaczy od Ciebie tego szatana nabył?

[quote name='Vectra']ale Franek jaja ma , a chip jest odwracalny , więc małe egzorcyzmy i w maju Franek do komunii w gajerku pójdzie :diabloti:[/QUOTE]
Dyziek myśli o wydziarganiu sobie na klacie podobizny pekinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a wiesz że mozesz mieć rację :hmmmm:, jest to możliwe ...ba :shock: może nawet sam kontakt jej psa z innymi zwierzętami stać się niebezpieczny ....może zło zostanie zasiane przez dotyk , powąchanie

[RIGHT]:diabloti::evil_lol:
[/RIGHT][/QUOTE]
Dziękuję bardzo! Ten "niebezpieczny i rozsiewający zło przez dotyk" pies nie żyje , konał ponad pół roku w męczarniach z przerzutami do płuc po kilku operacjach mających na celu ratowanie go! Także bardzo dziękuję, mam nadzieję, że sie uśmiałaś do łez!
Wszystkie moje króliki są wykastrowane... pies którego mam teraz będzie również kastrowany jak i poprzedni.
Ja dziękuję już za to "wspaniałe" forum i "dobrych ludzi" tutaj zgromadzonych. Teraz nie dziwię się komentarzy na innych wątkach oraz opinii na innych forach na temat użytkowników dogomani. I trochę mylicie wiarę , a politykę kościoła , fora fanatyków religijnych i kółeczka babć różańcowych - pierduśnic, do którego nie uczęszczam i nie zamierzam, co nie przeszkadza mi żyć według przykazań, być wierzącą i bać się Boga.
W Apokalipsie mowa jest o czipach (i o czipowaniu jeszcze raz podkreślam ludzi!) czy wam się to podoba, czy nie. Daleko szukać nie trzeba, macie internet, zamiast wpierw wysuwać swoje teorie, zalecam trochę na ten temat poczytać, szczególnie już wspomniane wzmianki wywiadu z twórcą czipów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...