Jump to content
Dogomania

Uwaga zŁodziej psÓw!!!!!


basia

Recommended Posts

[quote name='paulina2904']co za ironia, cudze kradną, a bezdomnych sporo.. może niech tacy ludzie zaczną okradać schroniska z pożytkiem dla ogółu? Chcą mieć darmowego pieska to porszę! Chociaż może oni wolą nowego pieska z małym zastrzykiem adrenaliny ?[/QUOTE]
Kradną, niestety. I to mnie również przeraża, bo jeśli ktoś kradnie psa ze schronu, to albo dobrze wie, ze psa by nie dostał, albo nie chce podawać swoich danych, albo mu żal tych głupich 35 zł. Tak, czy siak, dobrze to nie wróży......

Link to comment
Share on other sites

Tak jak sobie czytałam pierwsze posty z tą przynętą to żałuję że tam nie mieszkam.
Mój znajomy, Andrzej, ma czempiony polski, /psyhodowla.com/ Luna jest cudowna, Otello też, ale do Aslana to ja się nawet nie zbliżam ;) Gdyby tak dać Lunę na przynętę a Aslana gdzieś dalej a potem go spuścić i dopiero by złodziej miał kłopoty:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[B]Pomoc dla pani marii [/B]

[INDENT] W Kędzierzynie-Koźlu mieszka starsza Pani Pani Maria. Opiekuje się dziesiątkami kotów które zostały porzucone,okaleczone, niechciane i zapomniane. To ona dokarmia,leczy i daje im szanse na poznanie człowieka od lepszej strony. Otworzyła przed nimi nie tylko swoje wielkie serce ale również swój dom, poświęciła im cały dorobek swojego życia. Do tej pory mogła liczyć tylko na siebie. W chwili obecnej utrzymuje się z zapomogi i niema innych dochodów, jedyną jej rodziną są te przemiłe stworzenia, każdą wolną chwilę i każdy ostatni grosz oddaje by polepszyć ich los . Nie potrafi przejść obojętnie obok głodnego bezdomnego wystraszonego działkowego kota który błagalnie na nią patrzy prosząc o jedzenie .Oprocz tego mieszkańcy znając jej miłość do zwierząt często podrzucają jej niechciane i chore i stare zwierzęta . Obecnie istnieje szansa na pomoc dla zwierząt tam przebywających .Sklep internetowy Krakvet co miesiąc organizuje głosowanie na schronisko lub osoby które pomagają zwierzętom przetrwać trudny okres .Osoba taka może otrzymać pomoc w postaci karmy dla psów i kotów Pani Maria mieszka sama brak jej pieniędzy na wszystko brak jej opału na zimę, i wielu wielu rzeczy których nie będzie miała ale najbardziej brakuje jej karmy dla zwierząt i to jest przyczyną jej częstego płaczu z bezsilności .Bardzo prosimy o głosy w ankiecie na karmę czekają dziesiątki futrzaków . Pani Maria ma serce dla dziesiątek zwierząt .Otwórzmy swoje serca dla tej wspaniałej kobiety która robi wspaniała rzecz wyręczając nas .Mieszkamy na śląsku więc pytamy po naszemu POMOŻECIE???????????????....... [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:-(O Boże... masakra jest z tymi przynętami do walk... do tej pory byłam w przekonaniu, że to tylko w usa takie rzeczy... ...:-( ...

A co do kradnięcia psów to one nie mają czipów? Chociaż z drugiej strony nie wiem jak można zostawiać psa pod sklepem. Jestem w 100% przeciwna czipowaniu bo jestem katoliczką, ale w sytuacjach kradzieży chociaż na coś by sie zdały.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][COLOR=black]"On też sprawia (szatan), że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (chip) na swojej prawej ręce albo na swoim czole, i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia".
Apokalipsa Świętego Jana.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jejku, to można ominąć ten numer 666 przy chipowaniu...
A koniec świata jak ma być, to będzie, i na pewno nie zależy od tego, czy będziemy chipować psy :roll: Litości...
Skoro koniec świata i tak się zbliża, to się zbliża, a owo chipowanie jest tylko sygnałem, a nie grzechem, tec. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MorenaMoore']Wielka tolerancja? Przecież ja tylko cytuję Biblię... Kwestii naśmiewania się z Biblii nie będę komentować, gratuluje za to dobrego humoru.[/QUOTE]

Cytować to jedno - a tak krzaczaście i... śmiesznie ją interpretować, to drugie.
Sorry, ale dla mnie przyrównywanie tego cytatu Pisma Św. do... chipowania psów jest bardziej obraźliwe niż te śmiechy...

Link to comment
Share on other sites

Ale pies ma chip na karku. Jak to się ma do znamienia na czole lub ręce?

[quote name='LisPustyni']:crazyeye:To jest naprawde dobre:)
Prawie tak dobre, ze psy jajkami niszcza ogrodki:)[/QUOTE]

No i powiedz to BlowJobowi i Czesławowi. Blow wczoraj obrabiał gnat leżać na kosodrzewinie, a Czesław regularnie demontuje trzmielinę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...