Jump to content
Dogomania

Tabele wagowe?


starbi

Recommended Posts

[quote name='Gazuś']Mój pies w ostatnią niedzielę ważył 33,7 kg :lol: Myślę, że to jak na goldena waga zdrowa (wystawowo się czepiają przy takiej wadze, że pies chudy, ale co tam :evil_lol: )[/quote]
ale malutko :crazyeye: :lol:

Mój pies wazy 37 kg.(nie wiem ile ma w klebie) miesiac temu bylam u weta i powiedzial, ze musi schudnac ok. 1 kg, nie wiecej, wiec mozna powiedziec, ze jest prawie w sam raz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ogromek']Koka ma prawie 3 lata i wazy 28 kg :p ja uwazam to za jej wage idealna [/quote]

Możesz podać wzrost Koki? Nasz Medor ma 6 miesięcy, waży około 18 kg, w kłębie mierzy 45 cm. W porównaniu z dwiema młodszymi nieco labradorkami z okolicy jest mizerakiem. Zaglądałam do tabel, które podała Cuci i wyszło, że wagowo inne psiaki bywaja podobne, ale najniższy zanotowany tam zwierz miał i tak 2 cm więcej niż nasz. Rodzice Medora, to dorodne, nieodbiegające od normy egzemplarze. Czy mam się martwić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzina_rr']Możesz podać wzrost Koki? Nasz Medor ma 6 miesięcy, waży około 18 kg, w kłębie mierzy 45 cm. W porównaniu z dwiema młodszymi nieco labradorkami z okolicy jest mizerakiem. Zaglądałam do tabel, które podała Cuci i wyszło, że wagowo inne psiaki bywaja podobne, ale najniższy zanotowany tam zwierz miał i tak 2 cm więcej niż nasz. Rodzice Medora, to dorodne, nieodbiegające od normy egzemplarze. Czy mam się martwić?[/quote]
hej mój golden to dlugonożna panienka, w klebie ma 56 cm :cool3:
ja nie zaglądałam do tabelek wagowych jak moj pies rosl :evil_lol:
Myslę ze Medor dogoni rówieśnikow, kazdy pies jest inny, wyjątkowy :loveu: i jeśli rodzice nie odbiegaja od normy to w 99,9% tak samo bedzie z Twoim psiakiem :p

Link to comment
Share on other sites

wklejam tabelke
[URL="http://www.retriever.it/health&care/alimentazione/cuccioli.asp"]http://www.retriever.it/health&care/alimentazione/cuccioli.asp[/URL]

po lewej stronie peso da adulto to waga doroslego psa..
a potem 2,3,4...mesi to miesiace teraz ile szczeniak wazy..
w miare wagi terazniejszej ile pies wazy mozecie sobie mniej wiecej sprawdzic ile bedzie wazyl jako dorosly pies :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...