Jump to content
Dogomania

fryzjer Siedlce


aktineb

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[attachment=881:6002.attach]
a to (od końca): Abi, maluszek i obie moje dziewczyny na dzisiejszym spacerze.

Wszystkie psy ze zdjęć cięte w York Landzie.

Bardzo miło wspominam czas najintensywniejszej pracy, wszystkich milusińskich i ich właścicieli serdecznie pozdrawiam. Tych, którzy twierdzili, że w "yorklandzie usypia się psy do strzyżenia" pozdrawiam również (choć przykro było słyszeć takie opinie) i odsyłam do źródeł, które uświadomią, kto i w jakich warunkach może korzystać ze środków farmakologicznych przeznaczonych dla zwierząt (groomerzy do nich nie należą, a w yorklandzie, z racji chętnych rąk do pomocy, nie korzystano nawet z szubieniczek :) )

Teraz wyprowadziłam się z miasta, aczkolwiek bywam w Siedlcach. Niedługo oprócz zajmowania się swoimi psami będę prowadziła terapię z dziećmi. Mam nadzieję, że i to zajęcie przyniesie mi dużo radości.

pozdrawiam
Kasia

P.S. W mieście działają salony:

Salon Arisland
ul. Warszawska 85
telefon: 025 632 50 02


Salon Psia Metamorfoza
ul. Graniczna 21
telefon: 793 740 815


Salon Kudłate Szczęście
ul. Bolesława Prusa 44
telefon: 510 513 557

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='kasia&jaga']Zapraszam do saloniku w centrum miasta Mińsk Mazowiecki Salon Strefa PSA tel.: 608 665 694, mam wystarczającą wannę aby wykąpać labladora....... . Ostatnio kąpałam w niej olbrzymiego Nowofunlanda.[/QUOTE]
Z całym szacunkiem, ale ja nie spotkałam jeszcze
[quote]labladora[/quote]
i
[quote]Nowofunlanda[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='Russellka']W samych Siedlcach to nie wiem, ale w Białej Podlaskiej jest "SPA dla psa" , gdzie duże psy kąpie się na pewno. Znajduje się na ulicy Janowskiej, jeśli ktoś jest zainteresowany może wrzucić w google ;-)[/QUOTE]
Dzięki za polecenie :*
Kiedy w Siedlcach nie było jeszcze salonów (lub tak przynajmniej tamtejsi klienci twierdzili) miałam klientów również z tego miasta.
Gdyby ktoś jednak się skusił - nie przyjmuję już na Janowskiej, ale do czasu znalezienia odpowiedniego lokalu pod adresem... do znalezienia w google po wpisaniu Biała Podlaska Spa dla psa ;)
Duże psy bardzo mile widziane - powiedziałabym, że to moja specjalność :cool1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Strzyżenie psów Siedlce salonik ,,PUPIL,,
[IMG]http://images34.fotosik.pl/609/20cec9377d400be3.jpg[/IMG]
[SIZE=4][I][B][FONT=AR JULIAN][SIZE=6]Salonik ,,PUPIL,,[/SIZE][/FONT][/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][B]W saloniku ,, PUPIL ,, proponuję następujące zabiegi pielęgnacyjne:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- strzyżenie psów
- stylizacja psich fryzur wg wzorca FCI oraz fryzur na życzenie klienta
- trymowanie ras szorstkowłosych
- rozczesywanie skołtunionej sierści,
- kąpiele pielęgnacyjne
- obcinanie pazurków
- czyszczenie uszu
- czyszczenie oczu[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Do pielęgnacji naszych pupili wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i kosmetyki renomowanych firm tj; Andis(USA),Double(USA),Oster(USA), Booster Bath(USA),Bio-groom(USA),All Systems(USA), Cani(Francja), Solingen(Germany)i inne.[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Oferujemy również ;[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- rabaty dla stałych klientów[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- salonik dla klienta, w którym przy dobrej kawie lub herbacie możesz miło spędzić czas, zagłębiając się w lekturę kolorowych czasopism.[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Wszystkich właścicieli i ich pieski serdecznie zapraszam do saloniku ,,PUPIL,,[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Kontakt telefoniczny; [/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]660-69-38-48 celem umówienia wizyty[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Adres:[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]SIEDLCE ul. Kazimierzowska 104E[/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images34.fotosik.pl/609/20cec9377d400be3.jpg[/IMG] [SIZE=4][I][B][FONT=AR JULIAN][SIZE=6]Salonik ,,PUPIL,,[/SIZE][/FONT][/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][B]W saloniku ,, PUPIL ,, proponuję następujące zabiegi pielęgnacyjne:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- strzyżenie psów
- stylizacja psich fryzur wg wzorca FCI oraz fryzur na życzenie klienta
- trymowanie ras szorstkowłosych
- rozczesywanie skołtunionej sierści,
- kąpiele pielęgnacyjne
- obcinanie pazurków
- czyszczenie uszu
- czyszczenie oczu[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Do pielęgnacji naszych pupili wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i kosmetyki renomowanych firm tj; Andis(USA),Double(USA),Oster(USA), Booster Bath(USA),Bio-groom(USA),All Systems(USA), Cani(Francja), Solingen(Germany)i inne.[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Oferujemy również ;[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- rabaty dla stałych klientów[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]- salonik dla klienta, w którym przy dobrej kawie lub herbacie możesz miło spędzić czas, zagłębiając się w lekturę kolorowych czasopism.[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Wszystkich właścicieli i ich pieski serdecznie zapraszam do saloniku ,,PUPIL,,[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Kontakt telefoniczny; [/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]660-69-38-48 celem umówienia wizyty[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]Adres:[/B][/I][/SIZE]
[SIZE=4][I][B]SIEDLCE ul. Kazimierzowska 104E[/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...