Jump to content
Dogomania

Leszno - Międzynarodowa "Prestige 2009"


figazmakiem

Recommended Posts

[quote name='zoosia21']ja mam taką prośbę do tych co jutro jadą... możecie jakoś się dowiedzieć czy coś czy wpuszczają na wystawę z psem jeśli się nie wystawia? bedę bardzo wdzięczna... pozdrawiam[/QUOTE]

teoretycznie jest zakaz wprowadzania takich psów na wystawach, a praktycznie to na zgłoszeniu nikt nie zwraca uwagi co to za rasa itp... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zoosia21']dlatego może przemycę moją... :eviltong: tylko właśnie nie wiem jak czujni będą... a nie mam zamiaru jechać na wystawę i stać pod płotem :p najwyżej pojade bez psiny no ale dobrze byłoby wiedzieć :cool3:[/quote]

jak dzwoniłam w zeszlym tygodniu, to powiedzieli mi, że nie wolno, ale nie wiadomo jak to będzie w praktyce

Link to comment
Share on other sites

z wprowadzeniem psiaka na tą wystawę w zeszłym roku nie było trudno, jak będzie jutro- nie wiadomo.
Jeśli chodzi o numerki i potwierdzenia, to związek wysyła tylko potwierdzenia zgłoszenia pocztą, numerek trzeba odebrać na miejscu pokazując dowód wpłaty.

pozdrawioam i zycze powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoosia21']ja mam taką prośbę do tych co jutro jadą... możecie jakoś się dowiedzieć czy coś czy wpuszczają na wystawę z psem jeśli się nie wystawia? bedę bardzo wdzięczna... pozdrawiam[/quote]
Ja w zeszłym roku byłam z moją Gingerką i nie było żadnego problemu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoosia21']dlatego może przemycę moją... :eviltong: tylko właśnie nie wiem jak czujni będą... a nie mam zamiaru jechać na wystawę i stać pod płotem :p najwyżej pojade bez psiny no ale dobrze byłoby wiedzieć :cool3:[/quote]

Ja sie tak zastanawiam,na kiego wprowadzac na wystawe psa ktorego sie nie bedzie wystawiac.?!
Kazdy zgloszony na show pies musi miec aktualne badania,szczepienia.Kto mi jako wystawcy zagwarantuje ze przemycony pies na teren wystawy jest zdrowy czy zaszczepiony.Pomijam beztroske wlasciciela ewentualnie przemyconej suki w okresie cieczki!

Link to comment
Share on other sites

Czyżbym była pierwsza, która się chwali?:lol:

[B][SIZE=3][COLOR=red]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOB[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]czekamy na finały (od 14-tej).[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]Jednak zamieszanie przy numerkach było...[/COLOR]
Parking 20 zł (dla zainteresowanych).

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

ORGROOOMNA PROŚBA do tych osób , które mają katalog wystawy - napiszcie proszę stawkę [B]grzywaczy chińskich[/B].
Jak już wczoraj pisałam nie dostałam potwierdzenia i nie dodzwoniłam się do biura Związku. Nie wiem czy wogóle jesteśmy ujęci w katalogu. :???:
Grzywaczy jest 20 szt a mnie najbardziej interesują [B]psy -kl.otwarta (2szt) [/B]
Z góry dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Ja sie tak zastanawiam,na kiego wprowadzac na wystawe psa ktorego sie nie bedzie wystawiac.?!
Kazdy zgloszony na show pies musi miec aktualne badania,szczepienia.Kto mi jako wystawcy zagwarantuje ze przemycony pies na teren wystawy jest zdrowy czy zaszczepiony.Pomijam beztroske wlasciciela ewentualnie przemyconej suki w okresie cieczki![/quote]Ja kilka razy zabierałam swoją nie wystawianą sukę na wystawę. Zawsze miałyśmy książeczkę z aktualnym szczepieniem, nigdy nie było problemu z wejściem.
Po co wprowadzać nie wystawianego zwierza? Chociażby w celu zakupu nowej obroży czy przyzwyczajania psa do ekstremalnych warunków, zachowania w tłumie czy przebywania wśród innych obcych sobie psów. W praktyce np często jako fundator nagród nie mogłam pojechać na wystawę bez zwierza (nie miałam opieki na czas wystawy dla niej).
Suka jest ciachnięta, ale nigdy nie zabrałabym jej w trakcie cieczki czy gdyby przejawiała jakiekolwiek agresywne zachowania - szanuję to że psy biorące udział w show mają wszędzie "pierwszeństwo" na terenie wystawy.

Link to comment
Share on other sites

nie no małolata pokonała sexbombe??? :mad::mad:

tak czy inaczej SERDECZNIE GRATULUJE ASIU!!!!!!!!


może ktos juz wrócił z kataklogiem i mógłby uzupełnić staweczke??

[B]Akita[/B]
Psy - rÜden

Klasa Młodzieży - Jugendklasse 4 1244 - 1247, 2159

Klasa Pośrednia - Mittelklasse 1 1248 - 1248

Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1249 - 1251
IGUCHI Pa-Lis
NIKOBAYASHI Roal
TENKEITEKI Halne Wzgórze
TENSHI Halne Wzgórze

Klasa Championów - Championklasse 1 1252 - 1252


Suki - hÜndinnen

Klasa Szczeniąt - Jungstenklasse 1 1253 - 1253

Klasa Młodzieży - Jugendklasse 8 1254 - 1261
AOI KIMIKO Halne Wzgórze
ADEYAKA GO Sensakura

Klasa Pośrednia - Mittelklasse 3 1262 - 1264
AZAYAKA Halne Wzgórze
KOKAINA Halne Wzgórze

Klasa Otwarta - Offene Klasse 3 1265 - 1267

Klasa Championów - Championklasse 2 1268 - 1269
CHIKAKA Pa-Lis

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Ja sie tak zastanawiam,na kiego wprowadzac na wystawe psa ktorego sie nie bedzie wystawiac.?!
Kazdy zgloszony na show pies musi miec aktualne badania,szczepienia.Kto mi jako wystawcy zagwarantuje ze przemycony pies na teren wystawy jest zdrowy czy zaszczepiony.Pomijam beztroske wlasciciela ewentualnie przemyconej suki w okresie cieczki![/quote]
a bo lubię wszędzie jeździć z moim psem :eviltong: poznałaby nowe psiaki, pobawiła i w ogóle. z cieczką to wiadoma sprawa że nie, bo dosyć że właściciele psów by mieli problem to ja tez. w każdym bądź razie dzięki wielkie za odpowiedź wszystkim :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czyżbym była pierwsza, która się chwali?:lol:

[B][SIZE=3][COLOR=red]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOB[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB![/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=red]JELLY JOSHREEN Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB.[/COLOR][/SIZE][/B]

[COLOR=black]czekamy na finały (od 14-tej).[/COLOR]

[COLOR=black]Jednak zamieszanie przy numerkach było...[/COLOR]
Parking 20 zł (dla zainteresowanych).

Pzdr.[/quote]

Gratulacje !

Czy ktoś kto posiada katalog mógłbymi podać nazwe suki z klasy szczeniat pudel miniaturowy srebrny. Nie dostałam potwierdzenia i nie wiem czy mam zabierac dziewczyne na wystawe czy nie. Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolka']ORGROOOMNA PROŚBA do tych osób , które mają katalog wystawy - napiszcie proszę stawkę [B]grzywaczy chińskich[/B].
Jak już wczoraj pisałam nie dostałam potwierdzenia i nie dodzwoniłam się do biura Związku. Nie wiem czy wogóle jesteśmy ujęci w katalogu. :???:
Grzywaczy jest 20 szt a mnie najbardziej interesują [B]psy -kl.otwarta (2szt) [/B]
Z góry dziękuję :buzi:[/quote]
buuuuuuuuu :placz: nikogo z dzisiejszych wystawców jeszcze nie ma a ja zaglądam i zaglądam :(

Link to comment
Share on other sites

Wielka prośba
Proszę, sprawdźcie:
Czy w katalogu wystawowym na niedzielę jest zapisana [B]Scarlet[/B] Trolowa Dolina suka rasy [B]rhodesian ridgeback[/B] klasa pośrednia Ring 2 (właściciel [B]Krzysztof Westfal[/B])?
Zapłaciłam w kwietniu, potwierdzenia listowego nie otrzymałam, dodzwonić się nie mogłam -koszmar, a muszę jechać 320 km
Dzięki i przepraszam za kłopot

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolka']buuuuuuuuu :placz: nikogo z dzisiejszych wystawców jeszcze nie ma a ja zaglądam i zaglądam :([/quote]

Grzywki z otwartej to:
PAGANINI Raj dla Zwierząt
TIPPYTOES EXUBERANT

[quote name='bahati']Wielka prośba
Proszę, sprawdźcie:
Czy w katalogu wystawowym na niedzielę jest zapisana [B]Scarlet[/B] Trolowa Dolina suka rasy [B]rhodesian ridgeback[/B] klasa pośrednia Ring 2 (właściciel [B]Krzysztof Westfal[/B])?
Zapłaciłam w kwietniu, potwierdzenia listowego nie otrzymałam, dodzwonić się nie mogłam -koszmar, a muszę jechać 320 km
Dzięki i przepraszam za kłopot[/quote]

Jesteś w katalogu ze SCARLET.
Pozdrawiam

[quote name='dorotal']Ja poprosze o king charles spaniele sa tylko 2 :lol:[/quote]

KING CHARLES SPANIEL
SUKI MŁODZIEŻ
JASMINE Rubinowy Skarb

POŚREDNIA
ILLINOIS Rose Karaj

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...