Jump to content
Dogomania

Leszno - Międzynarodowa "Prestige 2009"


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to jest masakra....
zgłosiłam 2 psy ok 3 tygodnie przed zakonczeniem zgłoszen od razu wpłaciłam pięniądze.w ostatnim dniu terminu koncowego zadzwoniłam i potwierdziłam -Pani mi powiedziała ze napewno jest zgłoszenie dwóch psów ale jesli chce moge wysłac zgłoszenia drugi raz jesli nie jestem pewna.wiec wysłałam 2 zgłoszenia raz jeszcze.
wczoraj do domu przychodzi mi potwierzenie na jednego psa.
wiec dzwonie i pytam -Pani twierdzi ze drugiego nie ma:angryy:..po chwili rozmowy kaze mi przesłać dane psa na meila, wysyłam,dzwonie poinformować ze wysłałam własnie meila i czytam dane psa czy wszytko wpisałam.dzis dzwonie okazuje sie ze meil nie doszedł:cool1: i psa juz nie moge zapisac...
wiec dwa zgłoszenia nie doszły meil nie doszedł-ogólnie bardzo dziwna sytuacja-no comend.
wiem ze to były moje ostatnie zapisy na tą wystawe....

Link to comment
Share on other sites

teraz nic nie rob, a dopiero na wystawie

i masz do wyboru 2 opcje:

1) przed sedziowaniem musisz wziasc pania z sekretariatu z pieczatka oddzialu, by zrobila na karcie oceny pisemną poprawkę przydomka i podbiła karte oceny + kopie pieczątką

2) czekasz az Cie ocenią i jak bedziesz II czy III czy gorzej to po prostu olewasz sprawę :evil_lol: a jak wygrasz cos konkretnego to mozesz wtedy zrobic to co w pkt.1 ;)


i tak na marginesie [URL="http://www.zkwp.leszno.pl/wystawy/prestige/140498.xhtml"][COLOR="Magenta"][B]PLAN SĘDZIOWANIA[/B][/COLOR][/URL]



Pzdr :)

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj dobijałam się do związku po kilkunastu minutach uporczywego dzwonienia udało mi się,co do numerków odbiera się na wystawie i nie trzeba być z samego rana ,o której się przyjedzie o tej można odebrać numerek no i smutna wiadomość, nie będzie spisu wystawców tylko plan sędziowania który jest już zamieszczony na stronie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']swetry są przed weimarami więc pewnie porobię trochę zdjęć :p[/quote]

oooo to jakbym mogła prosić... to najbardziej mnie interesuje jedna suczka czerwono-biała w klasie młodzieży :loveu::loveu: chociaż ze dwa zdjęcia jakby dało radę to bym była happy :cool3:

no i jakby dało radę to i gordonki (ich 6 chyba jest).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...