Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
panienkabubu

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009

Recommended Posts

Wczoraj wieczorem nie widziałam formularza internetowego, tak więc dzisiaj idę na pocztę i nadam dokumenty w sposób tradycyjny.:evil_lol:
I tak musze być na poczcie i odebrać paczkę.

Pzdr.

Ufff... zgłoszeni!!! Tylko certyfikat mailem przesyłałam dodatkowo.
dwa piesy - Bazyl w Championach i Pirania (w rodowodzie Caress) w młodzieży.

Ja dzisiaj ide na poczte wysłać zgłoszenie Kaji i na MP mam nadzieje że dojdzie do nich na czas :mad:

Ja bym chętnie przyjechała, jeszcze się zastanowię. Łódź w sumie od Wawy nie jest daleko ;) A jakie miejsce na nocleg?

My zgłoszeni i juz opłaceni!!!
A nasz wyjazd to 2 labki (w tym jeden duuuuży) PKS do Lublina i poźniej PKP do Wawy i znów kolejny PKP do Łodzi i dalej jak wiatry dobre powieją czym się da, byle bliżej stadionu...
Do tej pory zawsze jeszcze dzieci z nami jechały, ale teraz pojadę tylko ja i psy. Co za rozkosz!!!!

Raz mi poczta zawieruszyła kod pin do karty i od tego czasu już im nie ufam :angryy:

E: Zgłoszenie już wysłane :)

[SIZE=2]Łódź
90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48 Nr oddziału: XXII Wzór tatuażu: 000K

Telefon/Fax: (0-42) 637-62-62, 637-66-00, 657-00-31
Konto: PKO SA VI O/Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805
Biuro czynne: pn - pt 15 - 20

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strona internetowa: [URL="http://www.zkwp.lodz.pl/"]www.zkwp.lodz.pl[/URL][/SIZE]

Pzdr.

[quote name='Asiaczek'][SIZE=2]Łódź
90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48 Nr oddziału: XXII Wzór tatuażu: 000K

Telefon/Fax: (0-42) 637-62-62, 637-66-00, 657-00-31
Konto: PKO SA VI O/Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805
Biuro czynne: pn - pt 15 - 20

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strona internetowa: [URL="http://www.zkwp.lodz.pl/"]www.zkwp.lodz.pl[/URL][/SIZE]

Pzdr.[/QUOTE]

dzieki serdeczne;)

Może jestem ślepa:crazyeye:, ale nie mogę znaleźć jaka jest opłata za pierwszego psa i kiedy upływa pierwszy termin.
Proszę osoby które opłaciły o informację. Zgłosić przez internet udało mi się dzisiaj choć wczoraj formularz nie działał.

J ateż na stronie nie mogłam odczytać nic z tego skanu, ale w ZK dorwałam ulotke ;)

Opłaty:

Za pierwszego psa (z katalogiem) ... 100zł
Za każdego następnego psa ... 85zł
Za psa w klasie szczeniąt ... 45zł
Para hodowlana ... 45zł
Grupa hodowlana ... 45zł
Młody Prezenter ... 20zł

Egzamin PT ... 70zł
Zawody Wystawowe ... 70zł
Testy psychiczne 40zł

Opłaty i zgłoszenia sa do [B]31 marca[/B], na wystawie opłata 150zł!

za pierwszego psa - 100 pln (z katalogiem)

termin upływa 31 marca

m.

Wysłałam maila do łodzi do ZK ze skanami championatu i cisza. Ze strony ze zgłoszeniem nie było jak ich wysłać. Jak myślicie - wysylać zwyklą pocztą raz jeszcze? Te skany wysłałam już kilka dni temu.

Ja dzisiaj dzwonie do Łodzi wysłałam elektroniczne zgłoszenie, nie było zgłoszenia na MP więc wpisałam to w inne konkurencje mojego psa :roll: pozatym zapłaciłam jż a z ich strony nic nie przyszło chociażby przyjęcia zgłoszenia...

Już dzwoniłam wsyztsko wyjaśnione, tlyko zapomniałam się czy konieczne jest wysłanie skanu rodowodu czy można wziąść na wystawe ze sobą i dac w sekretariacie? ;)

Ja zwrotkę, że zgłoszenie przyjęte dostałam automatycznie po zgłoszeniu. I to dla dwóch psów - tyle zglaszłam. I na ten adres mailowy od razu wysłałam skany dyplomów i nadal CISZA.

Razem z kopia rodowodu wysylaliscie potwierdzenie przelewu? J jutro wybieram sie na poczte.

Nigdy nie dostawalam potwierdzenia po wyslaniu rodowodu, zawsze automatycznie po zgloszeniu, ze zostalo przyjete, a po wsztskich formalnosciach dostawalam poczta numerek i to bylo jedynym potwierdzeniem;).

[quote name='puzzle']Razem z kopia rodowodu wysylaliscie potwierdzenie przelewu? J jutro wybieram sie na poczte.

Nigdy nie dostawalam potwierdzenia po wyslaniu rodowodu, zawsze automatycznie po zgloszeniu, ze zostalo przyjete, a po wsztskich formalnosciach dostawalam poczta numerek i to bylo jedynym potwierdzeniem;).[/quote]

Kopii przelewu nie wysłałam jeszcze.
też nigdy nie wysylałam później - po wyslaniu już zgloszenia - kopii rodowodów (oprócz zkwp o Łodź). Zawsze kopie dokumentów (oprócz wpłaty) wysyłałam razem ze zgłoszeniami - byla specjalna zakladka w zgłoszeniu Tu tego nie znalazłam, może i była, ale przegapilam... Więc z tąd moje pytania i wątpliwości. A jak już numerek przyślą, to nie mam wpływu na to do jakiej klasy nas wpisali. CZy na pewno do tej do której psy były zgłaszne? Na stronie oddzialu też nie ma psów już zgloszonych - więc nie można sprawdzić samemu.

Po zgłoszeniu przez www nie otrzymałem nic.
Wysłałem dyplomy itd. na maila i otrzymałem odpowiedź, że dotarły do celu ;)
Jeszcze nie wpłacałem