Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniach 2-3 maj o godz 13ej organizujemy godzinny pokaz posluszeństwa i obrony na wystawie Międzynarodowej w Łodzi.
Pokaz ten ma sluzyć propagowaniu sportu IPO i uświadomieniu laikom że pozorant to nie osiłek drażniący psa kijem.
Chcemy pokazać ,ze pozorant to szkoleniowiec rozrózniający popedy i potrafiący pracować w każdym z nich i że pozorowanie to sztuka,której trzeba się długo uczyć.
W pokazie bedą uczestniczyły owczarki, od najmłodszej dziesięciomiesięcznej DEMI Wolfjar do weterana IPOwskiego VAT Cevaro.
Do pokazu bedą wykorzystane nie tylko owczarki niemieckie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartek1208']a od ktorej godziny i na ktorych ringach beda oceniane spaniele angielskie, spaniele amerykanskie, cavaliery i setery irlandzkie czerwono-biale?
bo mi sie to nie otwiera niestety ;/[/quote]

Nie wiem który spaniel angielski, więc:
[LEFT][B]RING 10[/B]
Springer [U]Spaniel Angielski[/U] (12) [B]godzina – 10.50[/B]
Cocker Spaniel Angielski (48 ) [B]godzina – 12.05[/B][/LEFT]
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=2]Cocker [U]Spaniel Amerykański[/U] (10[B]) [/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=1][SIZE=2][B]godzina – 14.30[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[B]Ring 4[/B]
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=2][U]Cavalier[/U] King Charles Spaniel (40) [/SIZE][/SIZE][/SIZE][B]godzina – 12.30[/B]
[B]Ring 7[/B]
ale to jest:
Seter Irlandzki (30)[B] godzina – 11.10[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']jackdaw a skąd jesteście?
Z Łodzi?[/quote]


Na codzień pracujemy pod IPO na naszym placu szkoleniowym w
Łodzi,gdzie organizujemy też tą imprezę szkoleniową
[SIZE=2][COLOR=#000000][URL]http://www.dorplant.strefa.pl/oboz/oboz.htm[/URL][/COLOR][/SIZE]

dla chętnych z całej Polski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lara']nie jestem miejscowa ale proponuje skorzystaj z maps.google.pl :p mozesz tam cala trase sobie wyznaczyc.[/quote]
dzięki ale pieszo raczej nie będę Łodzi przemierzać bardziej myślałam o komunikacji miejskiej;) no ostatecznie pojadę taxi

Link to comment
Share on other sites

Czy jedzie ktos przez Gorzow Wielkopolski lub okolice tak do ok. 50 km gdzie moglabym dojechac na miejsce spotkania, jutro (sobota) i moglby zabrac jedna osobe bez psa? Tak mi sie zamarzylo zobaczyc jak sobie radza moje Appalachianki:loveu:...
Jakby co to bardzo prosze o kontakt na PW :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...