Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='narisowa']nie wiem, czy dam radę z fotami... narcyś to w zasadzie jedzie, bo sam by w domu nie został :evil_lol:
a ja mam suńkę do wystawienia i jak mi się sędziowanie pokryje z gordonami, to nie wiem, czy i z narisem ktoś inny nie poleci na ring ;)[/quote]

o no to i powodzenia z małą spanielką! :p domyślam się że to ta sama co w Serbii z wami szalała :loveu: Jakby dało radę to serio jakieś fotki mogły by być z ringu gordonów, a jak nie dacie rady to trudno ;) miłej imprezy! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']o no to i powodzenia z małą spanielką! :p domyślam się że to ta sama co w Serbii z wami szalała :loveu: Jakby dało radę to serio jakieś fotki mogły by być z ringu gordonów, a jak nie dacie rady to trudno ;) miłej imprezy! :lol:[/quote]
ta sama ;)
w sobotę w przybyszewie na próbach poszaleliśmy i mała dyplom I stopnia i drugą lokatę zajęła :lol:
były dwie sunie gordonki, jeden anglik i pointer z brytyjczyków. siostrzenica narisa też wróciła z dyplomem I stopnia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kochani forumowicze :oops: Czy jest jakaś szansa, że ktoś z Rzeszowa/okolic Rzeszowa miałby miejsce w aucie dla jednej osoby bez psa ? Na tą że wystawę :modla::modla: Bo strasznie mi zależy, żeby jechać a nie mam z kim :placz::placz: OCzywiście za paliwo sie dołoże jak coś ;) I zależałoby mi na sobocie - II Grupa :placz: W razie czego mogę pomóc przy psach, również wystawic :loveu: Mam nadzieje ze znajdzie sie jakas dobra dusza :eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ta sama ;)
w sobotę w przybyszewie na próbach poszaleliśmy i mała dyplom I stopnia i drugą lokatę zajęła :lol:
były dwie sunie gordonki, jeden anglik i pointer z brytyjczyków. siostrzenica narisa też wróciła z dyplomem I stopnia :lol:[/quote]

hoho no to zaszaleliście, gratualcje. :p A jaka siostrzenica Narisa dostała I stopnia dyplom?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']z nieoficjalnych informacji wiem, że do łodzi ma zjechać cały klan basów !!!!
i my będziemy z niuńkiem :eviltong:[/quote]

W Lodzi to od dawna caly Klan bywa;) Troszke sie rozmnozyl ostatnio, wiec moze byc naprawde spora ekipa;).
Bedziemy czekac na fotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']W Lodzi to od dawna caly Klan bywa;) Troszke sie rozmnozyl ostatnio, wiec moze byc naprawde spora ekipa;).
Bedziemy czekac na fotki.[/quote]
no nie tak cały - 2 - 4 psiaki to niewiele. teraz ma się zjechać cała rodzinka. także fani gordonków będą mieli ucztę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']hej
jakby ktoś chciał foty (robione troche lepszym sprzętem) albo ogólnie się spotkać na wystawie to możecie mnie łapać na wystawie ;P będe jako widz, pewnie w koszulce Dogomanii :)) i podaje moją kom jak coś 695 726 780
Agata :)[/quote]
Ja będę oczywiście wdzięczna za mp, ale to się jeszcze na wystawie zgadamy ;)

Link to comment
Share on other sites

Napisał [B]BlackSheWolf[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f539/lodz-miedzynarodowa-2-3-05-2009-a-124578-post12172563/#post12172563"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]hej
jakby ktoś chciał foty (robione troche lepszym sprzętem) albo ogólnie się spotkać na wystawie to możecie mnie łapać na wystawie ;P będe jako widz, pewnie w koszulce Dogomanii :smile:) i podaje moją kom jak coś 695 726 780
Agata :smile:[/I]
[I] [/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Agata-pliiiz zjaw się w sobote koło ringu z shibami!!!!!!!!Dam bliższe namiary już na wystawie...Bo ze ZKwŁ nie ma info na jakim ringu i o której będą wystawiane...:shake:[/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...