Jump to content
Dogomania

Łódź - międzynarodowa 2-3.05.2009


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My zgłoszeni i juz opłaceni!!!
A nasz wyjazd to 2 labki (w tym jeden duuuuży) PKS do Lublina i poźniej PKP do Wawy i znów kolejny PKP do Łodzi i dalej jak wiatry dobre powieją czym się da, byle bliżej stadionu...
Do tej pory zawsze jeszcze dzieci z nami jechały, ale teraz pojadę tylko ja i psy. Co za rozkosz!!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Łódź
90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48 Nr oddziału: XXII Wzór tatuażu: 000K

Telefon/Fax: (0-42) 637-62-62, 637-66-00, 657-00-31
Konto: PKO SA VI O/Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805
Biuro czynne: pn - pt 15 - 20

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strona internetowa: [URL="http://www.zkwp.lodz.pl/"]www.zkwp.lodz.pl[/URL][/SIZE]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=2]Łódź
90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48 Nr oddziału: XXII Wzór tatuażu: 000K

Telefon/Fax: (0-42) 637-62-62, 637-66-00, 657-00-31
Konto: PKO SA VI O/Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805
Biuro czynne: pn - pt 15 - 20

E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Strona internetowa: [URL="http://www.zkwp.lodz.pl/"]www.zkwp.lodz.pl[/URL][/SIZE]

Pzdr.[/QUOTE]

dzieki serdeczne;)

Link to comment
Share on other sites

Może jestem ślepa:crazyeye:, ale nie mogę znaleźć jaka jest opłata za pierwszego psa i kiedy upływa pierwszy termin.
Proszę osoby które opłaciły o informację. Zgłosić przez internet udało mi się dzisiaj choć wczoraj formularz nie działał.

Link to comment
Share on other sites

J ateż na stronie nie mogłam odczytać nic z tego skanu, ale w ZK dorwałam ulotke ;)

Opłaty:

Za pierwszego psa (z katalogiem) ... 100zł
Za każdego następnego psa ... 85zł
Za psa w klasie szczeniąt ... 45zł
Para hodowlana ... 45zł
Grupa hodowlana ... 45zł
Młody Prezenter ... 20zł

Egzamin PT ... 70zł
Zawody Wystawowe ... 70zł
Testy psychiczne 40zł

Opłaty i zgłoszenia sa do [B]31 marca[/B], na wystawie opłata 150zł!

Link to comment
Share on other sites

Ja dzisiaj dzwonie do Łodzi wysłałam elektroniczne zgłoszenie, nie było zgłoszenia na MP więc wpisałam to w inne konkurencje mojego psa :roll: pozatym zapłaciłam jż a z ich strony nic nie przyszło chociażby przyjęcia zgłoszenia...

Link to comment
Share on other sites

Razem z kopia rodowodu wysylaliscie potwierdzenie przelewu? J jutro wybieram sie na poczte.

Nigdy nie dostawalam potwierdzenia po wyslaniu rodowodu, zawsze automatycznie po zgloszeniu, ze zostalo przyjete, a po wsztskich formalnosciach dostawalam poczta numerek i to bylo jedynym potwierdzeniem;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puzzle']Razem z kopia rodowodu wysylaliscie potwierdzenie przelewu? J jutro wybieram sie na poczte.

Nigdy nie dostawalam potwierdzenia po wyslaniu rodowodu, zawsze automatycznie po zgloszeniu, ze zostalo przyjete, a po wsztskich formalnosciach dostawalam poczta numerek i to bylo jedynym potwierdzeniem;).[/quote]

Kopii przelewu nie wysłałam jeszcze.
też nigdy nie wysylałam później - po wyslaniu już zgloszenia - kopii rodowodów (oprócz zkwp o Łodź). Zawsze kopie dokumentów (oprócz wpłaty) wysyłałam razem ze zgłoszeniami - byla specjalna zakladka w zgłoszeniu Tu tego nie znalazłam, może i była, ale przegapilam... Więc z tąd moje pytania i wątpliwości. A jak już numerek przyślą, to nie mam wpływu na to do jakiej klasy nas wpisali. CZy na pewno do tej do której psy były zgłaszne? Na stronie oddzialu też nie ma psów już zgloszonych - więc nie można sprawdzić samemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...