Jump to content
Dogomania

Gorzów Wlkp. - Krajowa 5.07.2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dynamique']Czy teren wystawy jets na trawie ? W sensie czy można obok ringu rozbić namiot ? ;)[/quote]

Zależy jak duży namiot wojskowej 10 na pewno nie :evil_lol:

A tak na poważnie to teren wystawy to boisko do nogi więc trawiasty teren.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie głównej jest komunikat, że [B]sędziowanie w ringach rozpoczyna się o godzinie 10:00[/B] :roll:


[SIZE=4][COLOR=#ff0000]KOMUNIKAT DLA WŁAŚCICIELI TERIERÓW ZGLOSZONYCH NA GORZOWSKĄ WYSTAWĘ
[/COLOR][/SIZE]W planie sędziowania zamieszczonym na naszej stronie w minionym tygodniu wkradł się błąd dotyczący obsady sędziowskiej dla terierów. Sędziowanie odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czyli p. M. Kozber - Toy Teriery i Teriery typu Bull, p. D. Kuczyńska-Standełło - pozostałe teriery. Poprawiona wersja planu sędziowania poniżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Wie ktoś jak z dworca pkp dostać się na teren wystawy? jakiś autobus, tramwaj? ;)[/quote]

KaRa o której przyjeżdzasz?

Wychodzisz prosto z dworca PKP cały czas prosto, przechodzisz przez tory tramwajowe i dalej prosto obok hotelu Qubus na druga stronę [B]pod galerię Askanę [/B]i tam masz przystanek. Wsiadasz w autobus i dwa przystanki (wszstkei jada w tym kierunku, dopiero później się rozjeżdżają)i wysiadasz idziesz kawałek w stronę ronda a potem na rondzie za NOMI i już jest wystawa. Bilet ulgowy 1.05 zl, normalny 2,10zl - pies jezdzi na normalnym i musi mieć kaganiec bo jak kierowca zauważy, że go nei ma to każe opuścić pojazd. Pod Askaną nie ma kiosku z biletami, musisz kupić albo na dworcu albo na przystanku koło pomnik Piłsudzkiego obok Askany - ale z tego nie jedź!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']KaRa o której przyjeżdzasz?

Wychodzisz prosto z dworca PKP cały czas prosto, przechodzisz przez tory tramwajowe i dalej prosto obok hotelu Qubus na druga stronę [B]pod galerię Askanę [/B]i tam masz przystanek. Wsiadasz w autobus i dwa przystanki (wszstkei jada w tym kierunku, dopiero później się rozjeżdżają)i wysiadasz idziesz kawałek w stronę ronda a potem na rondzie za NOMI i już jest wystawa. Bilet ulgowy 1.05 zl, normalny 2,10zl - pies jezdzi na normalnym i musi mieć kaganiec bo jak kierowca zauważy, że go nei ma to każe opuścić pojazd. Pod Askaną nie ma kiosku z biletami, musisz kupić albo na dworcu albo na przystanku koło pomnik Piłsudzkiego obok Askany - ale z tego nie jedź![/QUOTE]
Ja o 9:10 na miejscu. Wiec mam dylemat czy czasem taksówki nie wziąć bo mało psów przed nami, bo mogą mi autobusy nie pasować. Daleko jest miejsce wystawy od PKP? żeby mnie kierowca nie wyśmiał,że ledwo weszłam zaraz wychodzę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...