Jump to content
Dogomania

Worona Cup 2004,Szczecin, 23÷24. 10. 2004


Giziu

Recommended Posts

  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak a propos Dżemu, wiecie, że to już 10 lat, jak nie ma Rycha :( (on ci mój sąsiad był :D ).

niestety.. :(

to jest piosenka TSA "51" dedykowana Ryskowi..

"Idąc cmentarną aleją

szukam ciebie mój przyjacielu

odszedłeś bo byłeś słaby

jak suchy liść

dziś możemy dotknąć się

naszymi pustymi duszami

obnażać swe oszustwa

i nasze wypalone sumienia.

Już nikogo nie dręczą

nasze mdłe spojrzenie

dziś nareszcie jesteśmy sami

w ten listopadowy wieczór.

Idąc jesienną aleją

szukam ciebie mój przyjacielu

chcę być tylko z tobą

przez kilka małych chwil

pomóż mi przywołać tamte lata

ożywić śpiących ludzi

pomóż mi pokonać smutek

który pozostał gdy nagle odszedłeś.

Już nikogo nie dręczą

nasze mdłe spojrzenia

dziś nareszcie jesteśmy sami

w ten listopadowy wieczór."

Link to comment
Share on other sites

Wiec tak.Anukowi zaloze duza czerwona chuste z czarnym obszyciem z tasiemki.Dosc duza.A ja bede miala do plecaka przyczepiona chuste dogomanii(pozyczona od najkochanszej Sylwusi).

Anus bedzie soba(czarno-bialym niebieskookim SH) i bedzie miec na sobie czerwona chuste z obszyciem.Pamietajcie!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Upss..nikt nie ma autka. A dleko jest ta puszcza bukowa od tego urzedu miasta??

No spory kawałek , ale po kolei daje wskazówki jeżeli ten wasz hotel jest w Dąbiu.

Bezposrednio jest autobus pospieszny C tu macie rozkład

http://www.zkm.szczecin.pl/rozklady/C___0110.04/C___2_7.htm

Jest jeszcze druga wersja ale gorsza

Wiem że tam jest autobus 64 pojechać do przystanku Zdroje Krzyżówka przesiąść się do autobusu B i on najbliżej was dowiezie do parku gdzie jest Urząd Miasta .

tu są rozkłady :

http://www.zkm.szczecin.pl/rozklady/64_09112002/r_64_2_1.html

http://www.zkm.szczecin.pl/rozklady/B___1905.04/B___1_4.htm

Aby wam pomóc się dostać moge poczekac na kogoś na przystanku Plac Rodła i zaprowadze pod Urząd :) Tylko byśmy się ustawili co do godziny , na pewno Paulina też by pomogła , a znakiem rozpoznawczym bedą nasze psy :)

co do Puszczy Bukowej to jeżdzi tam autobus pospieszny E

tu rozkład http://www.zkm.szczecin.pl/rozklady/E___0109.04/prz_E.htm

Jeżli ktoś chce się dostac do miasta tym autobusem to powinien wysiąść

na Placu Zwycięstwa i wtedy na piechotkę do Urzędu ale to nie jest aż tak daleko :) . Tak samo jest w strone Puszczy Bukowej. Ale na pewno po rozpoczęciu imprezy skierują was w odpowiednie miejsce:)

No i najwazniejsze trzeba kupić bilety a to tez nie takie tanie :(

Za psa płacimy jak za ludka

Na pospieszne są inne ceny potrzebujecie takie na 20 minut albo na godzine bo u nas są czasówki. Oto ceny

http://www.zkm.szczecin.pl/ceny.php

Więc jakby co pytajcie :). Mam nadzieje ze jakoś pomogłam

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, problem może się pojawić w drugą stronę, z Jasnych Błoni do Puszczy, ja może jedną osobę + psa upchnę, ale więcej to wątpie. Może organizator zadba o to, zeby częśc chociaż publiczności miała jak dojechać na właściwe zawody :)

Spoko my sobie poradzimy czyli publiczność :) Ale oczywiście służa pomoca dla was :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Mam pytanie do Sylwii. Możesz mniej mniej więcej wytłumaczyć jak trafić na miejsce zawodów, jak będę jechał od strony gorzowa? Bukowe to w lewą strone za Słonecznym , czy tak?

Mam nadzieje ze jakoś pomoge :)

Wjeżdżając do miasta od Gorzowa jedziesz ulicą Struga po lewej stronie masz KFC i tam skrecasz w lewo (za KFC) . Jak skręcisz w lewo to jesteś na Słonecznym i jedziesz prosto do końca cały czas główną ulicą, mijasz taki przejazd kolejowy i dalej jedziesz prosto. Przy kościele na górce skręcasz w prawo i jesteś na Bukowym.

Ps: Moge też dla zainteresowanych podać mój numer komórkowy jakby ktoś miał problem ze znalezieniem odpowiednich miejsc

Link to comment
Share on other sites

Ps: Moge też dla zainteresowanych podać mój numer komórkowy jakby ktoś miał problem ze znalezieniem odpowiednich miejsc

To ja poprosze :)

Teoretycznie już wiem jak trafić na Camping Marina, jeden Królik ze Szczecina ma mi to jeszcze tłumaczyć jutro, ale może być mgła czy co... ;)

No i robimy tą orgię w piątek? :lol:

Juz posłalam na privet. Oooooooooo proszę jaki chętny się zrobił na piąteczek 8) :D :P

Link to comment
Share on other sites

To pod urzedem miasta zaczyna sie o 11.,a przejazd do tej puszczy jest okolo 14?

Bo mnie rodzice zawioza na 11 pod ten urzad,a potem pojade sobie na miasto 8) I wroca po mnie okolo 13.40 zeby mnie zabrac na to miejsce startu.Mam nadzieje ze sie jakos rozklad nie zmieni drastycznie...Ten przejazd to chyba juz bedzie na tyle zorganizowany ze sie chyba nie da zabladzic.. :-?

Link to comment
Share on other sites

Dobra rozmawiałam z gościem gdzie mniej więcej będa te zawody w puszczy Bukowej to info dla oglądaczy. Więc podobno bedą jakieś panie na koniach które będa kierować do tego miejsca i mają być tabliczki informacyjne.

A jakaby ktoś już wogóle sie pogubił na miejscu to podaje numer tel. komórkowego do pana Janusza 506-038-933. Powinien pomóc - tak mówił przynajmniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...