Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

Oj Tajraga, przecież z uśmiechem to pisałam ! Tym: " :wink: " 8) - więc się nie oburzaj... Żadnych nerwów więc tu nie było. 8)

Po drugie usunęłam wtedy linki z topiku, który został utworzony jedynie celem reklamy właśnie - czyli słusznie. Niesłuszne było to, że niepotrzebnie się ograniczyłam do linków - należało cały topik wyrzucić. 8)

Kiedy powstał ten tutaj topik, nie było jeszcze takich zasad, nie było niemal żadnych zasad. A potem własnie przydał się i został odświeżony, aby nie powstawały nowe topiki o gadżetach do kupienia, tylko, aby posty umieszczać już w tym. Bo jednak taka potrzeba istnieje na forum i samo to nie jest złe - złe jest zakładanie specjalnie w tym celu nowych topików, lub wstawianie linków ni przypiął ni wypiął gdzies tam. A tutaj taki post jest jak najbardziej na miejscu, na temat. I tu nie chodzi już o to, kto danego linka zapoda. Topik jest na takie linki właśnie.

Mam wrazenie, że czasami ludzie (Ty, czy też inni, czasami - nieważne) nie pamiętali, albo nie chceli pamietać pewnych rzeczy wielokrotnie omawianych... :( No własnie - dlaczego piszesz, że "jak chcę, to mogę usunąć" ? :o

Po co zresztą dyskutować ? TUTAJ tego typu linki mogą być...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No kurka, a potem się dziwić, skąd tyle nieporozumień !... :o

Napis "moderator", jak już go dostałam, to miałam cały czas, bez przerwy - to z Payem Ci sie pomyliło. :wink: (jak zrezygnowałam ze Szpiców, to dalej miałam resztę działów)

Moderator ma uprawnienia tylko na "swoich" działach, zawsze to jest widoczna tylko funkcja - tu z kolei z Adminami Ci się pomyliło 8) :wink:

Dobra, koniec wyjaśnien, może wrócimy do tematu ? :D

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm.. moja przygoda z Hasiorami zaczęła sie jak miałam 10 lat...Kupiłam wtedy Brandusia i właśnie dzięki temu psu mam bzika na punkcie tej rasy, nie mówie tutaj że nie lubie innych szpiców, no ale ze wszystkich nich spodobał mi się najbardzie właśnie on SYBERIAN HUSKY.Po kilku latach pojechałam na Bazar z tatą, złupełnie po coś innego no i wtedy zobaczyliśmy Barego: piękny,niebeskooki, potężny pies stał na króciutkiej smyczce..,no i jak mu się tutaj nie oprzeć :shock: ??!!??!!Więc zapłaciliśmy w wśedliśmy do samochodu i pojechaliśmy do domu.Mama była troszkę w szoku...Hmm pojechali po karme dla Brando i przywieźli psa 0_o.No, ale od tego momętu Huskie stały się cudowną rasą dla całej rodziny... :iloveyou:

Bardzo mnie fascynuje sport z tymi psami, ale niestety na terenie Kalisza jest b.mało osób , które tak jak ja miały by zapał do trenningów...Bardzo chętnie pokoresponduje z osobami, które tak jak ja kochają psiaki tej rasy i nie tylko...Jeżeli ktoś zna osoby, które mają Huskiego i chce z nim trenować,na terenie Kalisza to niech pisze do mnie, może jakieś nowe przyjaźnie albo cuś... ;)

Pozdrawiam wszystkich... papaaaaaaaa

Marta,Bary & Brando :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Pościel jest do kupienia w niemczech .Adres mogę podać na priva.

65_1.JPG

To coś to kryształowy blok a w nim trójwymiarowa sylwetka husky.

38_1.JPG

W ciemnościach może nawet świecić. :D

93_1_b.JPG

31_1_b.JPG

Ten motor też nazywa się Husky:

f7_1_b.JPG

cc_1_b.JPG

A to gra planszowa , dobra na wieczór maszera albo gdy warunki nie są odpowiednie do rozegrania zawodów można przy jej pomocy rozdzielić miejsca na podium :wink: .

9c_1_b.JPG

2706_lg.gif

e5_1.JPG

e7_1_b.JPG

A to coś wyjątkowego : srebrny kanadyjski dolar z psim zaprzęgiem.

2f_1_b.JPG

2d_1_b.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...