Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tylko troche drogie te koce na allegro :roll: no i dochodzi przesyłka

u mnie na rynku też takie widziałam i na różnych tłach tzn. na niebieskim i na brązowym. No i cena chyba też mniejsza. Tzn. nie wiem ile u mnie ale mój kosztował 60zł. (to prezent ale przypadkiem wiem) :P

Link to comment
Share on other sites

U mnie z figurek, ale z tworzywa miękkiego stoją w pokoju na kompie:

malamut, husky, samoyed, onek i ... kłapouchy... lekko kiczowate towarzystwo :wink: ,ale nie ja je tu ustawiłam, więc nie śmiem ich ruszać, tym bardziej, że mają takie uśmichnięte mordki. :)

Link to comment
Share on other sites

zamowilam sobie naklejki ;) tez juz gdzies widzialam to logo, chyba na Siberian Rescue, ale nie jestem pewna.

Jesli chodzi o kalendarz, to ja mialam taki na rok 2002 :) i byl swietny :) (zdjecia z kazdego miesiaca wycielam i mam teraz jako plakaty) dostalam go w prezencie. Niestety drogi troche jest..

Link to comment
Share on other sites

zamowilam sobie naklejki ;) tez juz gdzies widzialam to logo, chyba na Siberian Rescue, ale nie jestem pewna.

No chyba raczej nie na Rescue :D

To logo to znaczek "firmowy" drużyny - klubu Uniwersyteckiego Washington Huskies czy jakoś tak. Nawaiasem mówiąc te ich klubowe ciuszki są niezłe.

Link to comment
Share on other sites

Niooo u mnie w domu tez pare figurek i pocztowek sie znajdzie ale szczerze mowiac to fanatykiem huskich nie jestem :lookarou: A raczej wielbicielka mojej suczki :D To jest moj pierwszy i ostatni haszczak...mial byc jeszcze jej synek ale niestety szczeniaczka musimy sprzedac ( :((((( )wiec zostaje tylko nasza Cedrunia i jesli Ona kiedys odejdzie... (chlip...zawsze mam lzy w oczach jak o tym mysle) to nie wiem czy kiedykolwiek zdobede sie na to by kupic nastepnego pieska! A jesli sie zdobede to bedzie to border collie... a to dlatego ze (po przeczytaniu waszych posotow) balabym sie kupujac huskiego ze nie bedzie taki jak Cedra, ze bedzie zwiewal i bedziemy chodzic na smyczy!

ups, chyba wam sie bardzo narazilam... :-? Ale chyba po to jest forum, zeby moc przedstawic swoj punkt widzenia, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Drugi pies jakiego chce sobie sprawic w przyszlym roku to bedzie wyzel weimarski.Nie oznacza tojednak,ze rezygnuje z haszczakow,bo co to to nie i jak tylko wyfrune od rodzicow zaraz sprawie sobie haszczaka a moze nawet dwa 8) . Za bardzo wciagnelam sie w ta rase i w sport zaprzegowy zeby z tego rezygnowac 8)

Link to comment
Share on other sites

A ja mysle ze najfajniej jest miec tego JEDNEGO jedynego przyjaciela, ktoremu poswieca sie cala swoja uwage, zabiera go ze soba wszedzie, poklada w nim cala nadzieje i oddaje cale serce! Nio chyba ze, tak jak mialo byc u mnie ze jeden psiak u rodzicow, a jeden ze mna na studiach, to swietne rozwiazanie o ile wasz maly brat nie ma alergii na siersc...(choc jest nadzieja ze z tego wyrosnie) :( Oczywiscie szanuje wszytskich ktorzy maja cale stadko psiakow, trzeba miec po prostu duuuuuzo duzo czasu i ogromne serce zeby je wszytskie pomiescic:)

Czemu naraziła Skoro stwierdzasz, że Husky to jednak nie to A wiadomo, że róznie bywa.

Patrzac teraz to mialam ogromne szczescie ze trafilam wlasnie na takiego haszczaka jak Cedra, bo kiedys, 8 lat temu, wiedza o tej rasie nie byla tak rozpowszechniona, ja mialam 12 lat i tak jakos wyszlo ze akurat husky;) Ale teraz wiem ze trudno byloby by mi sie pogodzic z typowymi cechami tej wyjatkowej rasy...Dla mnie idealnym psem bylby wlasnie border ale kocham moja sunie nad zycie i Ona jest dla mnie najwazniejsza i na szczescie swietnie sie dogadujemy, a zyje nam sie razem cudownie i tak moglo by zostac na zawsze... Modyfikujac troszke teamt mogla bym powiedziec ze mam swira na jej punkcie! ...tylko dlaczego pieski zyja tak krotko...:(((

Link to comment
Share on other sites

A a'propos agility to chodzilam kiedys, jakies 6 lat temu z Cedra do Tomasza Pecolda w Katowicach (tam poznalam jego wspaniale borderki i od tej pory jestem w nich zakochana!) ale bylam zbyt uzaleniona od rodzicow pod wzgledem transportu. A poza tym Cedra panicznie bala sie kladki wiec zawody licho wzielo. A teraz juz sie troszke boje o jej stawy wiec czasami tylko rekreacyjnie skaczemy przez wlasne przeszkody, zywoploty itp... A z borderem to zupelnie inna sprawa...:) Hehe,a jak go dobrze wyszkolisz to bedzie ci zaganial haszczaki :)))

agility1.JPGagility2.JPG

Link to comment
Share on other sites

A ja mysle ze najfajniej jest miec tego JEDNEGO jedynego przyjaciela, ktoremu poswieca sie cala swoja uwage, zabiera go ze soba wszedzie, poklada w nim cala nadzieje i oddaje cale serce!

Ja sie z tym i zgadzam i nie. Jak Azja zaczela biegac w zaprzegu i ja sie wciagnelam w ten sport zaczelam myslec o tym,ze chce drugiego haszczaka i wiele osob,ktore maja juz jednego chca nastepnego i nastepnego...przykladem moze byc chociazby Runa :wink:

I jak juz pisalam wczesniej chociaz moim drugim psem bedzie weimar to haszczaki zawsze beda mi towarzyszyly. A na weimara zdecydowalam sie dlatego,ze jest to moja druga najulubiensza rasa :wink: a rodzice co do haszczaka maja podobne watpliwosci jak Cedra. Najchetniej wzieliby klona Azji. a ja chcialabym psiaka,ktory chcialby ciagnac 8)

Link to comment
Share on other sites

Z poczatku tez myslalam zeby zostawic huskiego w domu z rodzicami a do Wroclawia kupic sobie psiaka borderka, ale przywiazanie do Cedry przewazylo choc rodzice ciagle namawiaja mnie zebym zostawila ja w domu bo tez sa do niej przywiazani. Teraz to i tak nie ma o czym mowic bo brat jest na obserwacji bo ma podejrzenie o uczulenie na siersc... A poza tym wiem ze nie chodzili by z nia na takie dlugie spacery codziennie a jej dobro jest dla mnie najwazniejsze! I chyba miala bym lekkie poczucie zdrady...

Link to comment
Share on other sites

To decyzja moich rodzicow, wiadomo ze zdrowie dziecka jest na pierwszym miejscu! Moze i mu przejdzie a moze nie...i co wtedy? Piesek coraz bardziej sie przywiazuje, my tez... Potem byloby jeszcze ciezej! A we Wroclawiu NIE MOGE miec dwoch psiakow, wlasciciel mieszkania zrobil haje (czy jak tam sie to pisze!) ze zoo robie!! Wynajmuje tam jeden nieduzy pokoj, to troszke malo miejsca na 2 haszczaki, w dodatku podrapal juz tapete jak bylam na zajeciach;)! Szukam dla niego na prawde dobrego domu, najlepiej we Wroclawiu i odmowilam juz kilku osob! Chciala bym zeby byl szczesliwy, dlatego bede szukac do upadlego!

Link to comment
Share on other sites

TAJRAGA: a ja mylse ze husky i border collie sa w jakims stopniu podobne i stad to zamilowanie huszczomaniakow do borderkow! Obie rasy uwielbiaja biegac, sa zawsze chetne do pracy, wytrwale, nie znasza byc zostawiane same, maja ogromny temperamnet i w dodatku nawet umaszczenie i kolor oczu nieraz podobny (mowie o merle)!:))) Maja ta jedna ceche ktora jednak je rozni: POSLUSZENSTWO!:) Czyli to ze mozna sobie z nimi chodzic bez tej "nieszczesnej" smyczy do woli ;) I NIECO zmodyfikowany schemat zachowan lowczych...co sprawia ze nie rzucaja sie w dzika pogon np za sarna w lesie! Aha, no i chyba nie lubia biegac w zprzegu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o alergię to można ją wyleczyć. Ja też jestem alergikiem i kicham podczas okresu pylenia roślin (również kurz) ale rzeczywiście na sierść husky nie zauważyłem reakcji uczuleniowej. To chyba naprawdę jest kwestia psychiki!? Od małego kocham psy i nie wyobrażam sobie życia bez psa a już napewno bez mojego haszczaka :D .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...