Jump to content
Dogomania

kosmetyki do napuszenia spierści


malinka_90

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Ale sylikon to chyba wysusza włos z tego co pamiętam.
Husky są jedną z najbardziej nastroszonych i wypudrowanych ras w Polsce na wystawach. Tylko nikt Ci nie chce powiedzieć prawdy, bo jeszcze konkurencja przeczyta i nastroszy swojego psa tak, że ich "puderniczka" ;) spadnie na dalszą lokatę.
Dużo daje napuszanie suszarką taką dla psów bardzo silną. Także pudrują. Czym? Na wystawach sprzedają jakieś talki do pudrowania. Może być też jakaś zasypka np. typu Alantan kupiona w aptece.
Kiedyś był a może nadal jest taki spray czy pianka do zwiększania ilości włosa Ring5. Ostatnio szukalam na wystawie ale nie moglam znaleźć.
Niektorzy tną nożyczkami sierść, żeby nadać odpowiedni kształt. Powinna być za to dyskwalifikacja ale kto tam się dopatrzy. Choć zdarza się, że niektórzy nie kryją się z tym przed innymi wystawcami i jeszcze na wystawie przycinają włos.
Jest jeszcze spray 1 ALL SYSTEM 3D Volumizing spray, który zwiększa objętość włosa. Choć jeśli podobno się go nieodpowiednio użyje, to włos klapnie jeszcze bardziej niż normalnie. :)
Jest też odżywka z Hery zwiększająca objętość włosa.
Chyba również Oster ma jakieś pianki do zwiększania ilości włosa czy odżywki.
Pewnie znajdziesz też inne. Sama jestem ciekawa co inni stosują.
Hania

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]Od kilku lat przygotowuję swoje husky do wystaw i cały czas uczę się czegoś nowego:evil_lol:
[/COLOR][/SIZE]
[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]na chwilę obecną moje wystawowe dziewczyny są pielęgnowane kosmetykami [COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Blue][B]Plush Puppy[/B] i [B]Bio Groom[/B][/COLOR][/SIZE] [/COLOR]- w bardzo różnych kombinacjach :eviltong: zależnie od stanu futerka ;) do tego dochodzi profesjonalna suszarka i jeden metalowy grzebień - jeżeli kogoś interesują szczegóły zapraszam na Pw:lol:
[/COLOR][/SIZE]
[/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black] Jednorazowe przygotowanie psiego futrerka na wystawę zajmuje mi w domu 1-2h + ew poprawka przed samym wejściem na ring ok.10-20min. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Polecam:loveu::
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][U]Plush Puppy [/U][/B][B]
[URL="http://dogcare.pl/"]Plush Puppy Polska - Profesjonalne kosmetyki dla ps�w i kot�w, szampony dla ps�w i kot�w[/URL][/B][/COLOR]
[/FONT]
[LIST]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]·[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]Natural Bodybuilding Shampoo [/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]·[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black]Herbal Whitening Shampoo[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]·[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][URL="http://dogcare.pl/volumising.html"][COLOR=black]VOLUMISING CREAM[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]·[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=black][URL="http://dogcare.pl/puffy.html"][COLOR=black]PUFFY DOG[/COLOR][/URL][/COLOR][/FONT]
[/LIST]
[FONT=Arial]
[COLOR=Blue][B][U]Bio-Groom
[/U][/B][B][URL="http://www.biogroom.pl/"]ZOOGLOBE - wy��czny dystrybutor preparat�w BIO-GROOM w Polsce[/URL][/B][/COLOR]
[/FONT] [LEFT]
[LIST]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]EXTRA BODY[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]PROTEIN LANOLIN[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]SUPER WHITE [/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]SILK[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]SUPER CREAM[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]Vita Oil[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]Magic White[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]PRO-WHITE[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]SPRAY SET[/COLOR][/FONT]
[*][FONT=Arial][COLOR=black]Super Foam[/COLOR][/FONT]
[/LIST]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jeden przydatny link:
[URL="http://plushpuppy.com.au/content/index.php?id=277"]Plush Puppy Grooming Products | Siberian Husky[/URL]
Życzę fajnej zabawy podczas przygotowania psa do wystawy i oczywiście olśniewających efektów:loveu:
- obiecuję że następnego dnia wasz ulubieniec zrobi wszystko by czar prysł:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sylwia, zdradź do czego wykorzystujesz Vita Oil w haszczakach. Przecież to obciążacz sierści dla yorasów :evil_lol: Chyba.. żeby.... :cool3: Mam prawie całą butelkę (sądziłam że szybko sprzedam ale właściciele yorków kupują u mnie po 20 ml i rozcieńczają bo to bardzo wydajne :lol:). Chętnie się trochę pozbędę eksperymentując na swoich psiakach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matakia']Sylwia, zdradź do czego wykorzystujesz Vita Oil w haszczakach. Przecież to obciążacz sierści dla yorasów :evil_lol: Chyba.. żeby.... :cool3: Mam prawie całą butelkę (sądziłam że szybko sprzedam ale właściciele yorków kupują u mnie po 20 ml i rozcieńczają bo to bardzo wydajne :lol:). Chętnie się trochę pozbędę eksperymentując na swoich psiakach.[/quote]
Zgadza się :lol:Vita Oil jest tłusty i obciąża włos, w dniu wystawy absolutnie się nie nadaje dla husky. Po wystawie jak sunie są w pełnym włosie nakładam na futerko odżywkę: mieszam w 250ml ciepłej wody 1-2 łyżki [FONT=Arial][COLOR=black]SUPER CREAM + 1-2 łyżki Vita Oil
- sierść jest nieco tłusta ale fantastycznie nawilżona, łatwo się rozczesuje - polecam między wystawami;)
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...