Jump to content
Dogomania

kolejne zawody


mastermind

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zawody 13-14 czerwca będą dość szczególne. Z jednej strony kwalifikacja Dog Chow Disc Cup, z drugiej strony jedna z trzech europejskich kwalifikacji do Finałów Światowych w Cartersville (USA). Składowi sędziowskiemu przewodniczyć będzie czołowa postać USDDN, założycielka tej organizacji, Mistrzyni Świata 97, znakomita trenerka Melissa Heeter. Z dużym prawdopodobieństwem będzie też Yachi Hirai ze swoim sensacyjnym synem Shaun'em i mam nadzieję, że obaj będa startowac w zawodach! Zapowiedziały się Słowenia, Słowacja, Czechy, Węgry, Niemcy, Rosja, może też Holandia, choć u nich dwa tygodnie później będzie kolejna kwalifikacja. To wszystko w niepowtarzalnej scenerii i atmosferze Parku Południowego.
No i dość ważne, jeśli we Wrocławiu któremuś z polskich Teamów uda się zająć miejsce kwalifikujace do Finałów w USA, Sponsor obiecał znacząco pomóc w wyjeździe na zawody za ocean:-o.
Z całą pewnością zawody we Wrocławiu będą kulminacją sezonu dogfrisbee w Polsce i jednymi z najważniejszych w Europie w 2009.
lista zawodów DCDC [URL="http://www.discbusters.com/disc_cup_07_0.html"]Disc Busters![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta & Figa']ale w youngach też jest freestyle :roll: tyle, że zabronione są odbicia od ciała, flipy i wysokie skoki ;)[/quote] Tak tak, tylko mi chodzi właśnie o te zabronione elementy. Jakieś podstawy mamy, ale nie ma szans, żebym psa przygotowała do freestylu z elemtanami wyżej wystarczająco dobrze(teraz suka ma 13 miesięcy, a przez zimę nie wiem jak rozłoży się dalsze talerzykowanie). A moim zdaniem nie ma sensu zgłaszać psa po to, by oglądać się w czołowej końcówce.
Nad mini, to się w sumie jeszcze zastanowimy..

Link to comment
Share on other sites

A tak przyszłościowo... Ktoś wie jaki jest dojazd do Chorzowa, w tym okresie?W sensie pociągowy, bo patrzyłem sobie i wszystko z przesiadkami :(A przesiadka z torbą, plecakiem, klatką i psem to mission impossible dla nas...
a tak btw... w czasie Wrocławia odbywa się Puchar Ras w Polsce, przez co my odpadamy :(

Link to comment
Share on other sites

Jaki moderator... :PPze strony fortu, na którą wystarczy wejśc :P"11-14.06.2009 Kozienice - sędzia: Tony Griffin (Wielka Brytania), Paolo Meroni (Włochy), Antonin Grygar (Czechy) International All Breeds Cup - Międzynarodowy Puchar Ras [url=http://www.iabc2009.pl]International All Breeds Cup 2009[/url] "

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mam pytanie... czy z zawodami Frisbee jest tak samo jak z Agility i pies nie musi mieć rodowodu tylko wystarczy,że opiekun będzie w ZKwP ? Ile wy trenowaliście zanim pojechaliście na pierwsze zawody? Czy można zrobić tak,że moja siostra będzie zapisana w ZKwP (bo ja nie mam odpowiedniego wieku) a ja będę występować z psem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...