Jump to content
Dogomania

Jak tak mozna...


Nata

Recommended Posts

Przedstawiam wam tresc ogloszenia z netu:

"Labrador retriewer 3 letnia czarna suczka hodowlana obustronne amerykańskie pochodzenie po jednym miocie aktualnie pokryta złotym interchampionem sprzedam lub zamienię na szczenięta innej rasy ,suczka łagodna i miła szczenięta będą z metrykami.w tym roku"

Brakuje mi slow... :evil:

zalaczam link do ogloszenia spojrzcie na smutne oczka tej suni

http://ogloszenia.4lapy.info/L-ogloszenia/wiecej-7893.html

Link to comment
Share on other sites

I pewnie musze sie przygotowac na wiele innch rzeczy niz szczeniaki bo nie wierze by ktos tak o chcial sprzedac zdrowego psa. Najpierw opchali by szczeniaki a potem by sie pozbyli suni, wiec cos mi tu nie gra.

W tym ogloszeniu w ilosci szczeniaków pisze: 1 wiec juz sama nie wiem czy szczeniaki bada czy juz sa?

Nie chcielibyscie znac powodu dlaczego oni chca oddac tego psa, bo ja sie wlasnie dowiedzialam. Nie wiem czy za ta cene jaka podaja zdecyduje sie ja kupic, musze ta sprawe mocno przemyslec.

Nie podam tego tutaj bo to byla jednak korespondencja prywatna.

Link to comment
Share on other sites

To juz jestem pewna ze to jeden wielki przekret, nietety nie moge pomoc suni bo cena jaka za nia zadaja jest dla mnie za wysoka. Tymbardziej ze nie jestem pewna czy ona jest naprawde taka zdrowa jak pisza.

Cos napewno jest nie tak bo nie sprzedali by jej, najpierw by opchali szczeniaki, a potem by sie jej pozbyli.

Czy ktos zna ta hodowle? Masowa hodowle bo cos duzo tych psow maja.

Link to comment
Share on other sites

no i ja też dzwoniłam, nie wiwadomo czy sunia jest w ciązy była kryta tydzień temu

i wg mnie cena nie jest jeszcze taka wysoka jak za suke hodowlaną (to jeszcze zalezy jaka to suka :roll: ) a biorąc do porównania mopsa bez "papaierów" i cene za tą mopsice to drogo za labke sobie nie liczą :-?

smutne to strasznie, powód dla którego sprzedają psy tez nie miłosników psów :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak drogo nie chca, ale gdyby przyjeli inne warunki. Nie odrazu z gory cala suma, mozna zaplacic polowe, a reszte potem jak sunia faktycznie okaze sie zdrowa. Jesli chodzi o sczeniaki to bylabym gotowa podzielic sie zykami z nimi, a wlasciwie wziasc tylko za sczepienia.

Nie zalezy mi na kasie zupelnie, ale nie moge wylozyc calej sumy odrazu bo na dzien dziesiejszy mam cos ponad polowe, ktora byla przyszykowana na czekoladowego labradorka.

A tak pozatym nie wydaje wam sie ze ta sunia jest jakas zabiedzona?

A tak pozatym to przejzalam inne ogloszenia i wiedze ze na pozadku dziennym jest sprzedawanie doroslych psow.Znalazlam takich bardzo duzo!Dla mnie to jest nie do pojecia,mi by bylo nawet szczeniaka ciezko oddac a co dopiero doroslego psa.

Link to comment
Share on other sites

A czy uwazacie ze ten pies jet rasowy?Pewna znajoma kazala mi zwrocic uwage na uszy, czy nie za dlugie i za duze jak na laba?

A sunia wydaje sie bardzo zabiedzona, dlatego ta cena jest za wysoka, takie pieniadze mozna dac faktycznie za sunie hodowlana, mozna wtedy dac i wiecej, ale niestety ta wyglada tak jakby miala dwa mioty w roku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...