Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak więc oficjalnie mogę powiedzieć, że jutrzejszą noc Kostek spędzi w swoim nowym domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale dogo nie chodzi mi w komórce. W niedzielę Beatabravo przeprowadziła wizytę, a wczoraj po 22 zadzwoniła do mnie pani Agnieszka z Azylu, że jest na tak.
Mam nadzieję, że będą zdjęcia. Poprosiłam pana Marka, aby jeszcze tydzień przytrzymał miejsce dla Kostka, tak, żeby dmuchać na zimne. Kostek zamieszka w Opolu. Zdecydowała się na niego para w wieku ok. 30 lat. No i Beata będzie miała cały czas na niego baczenie!

Cieszę się niezmiernie!!! Koło weekendu uzupełnię wszystkie wpłaty, bo widziałam na koncie, ale nie miałam czasu wstawić na wątek rozliczeniowy. Modlę się aby wszystko się udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Tak więc oficjalnie mogę powiedzieć, że jutrzejszą noc Kostek spędzi w swoim nowym domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale dogo nie chodzi mi w komórce. W niedzielę Beatabravo przeprowadziła wizytę, a wczoraj po 22 zadzwoniła do mnie pani Agnieszka z Azylu, że jest na tak.
Mam nadzieję, że będą zdjęcia. Poprosiłam pana Marka, aby jeszcze tydzień przytrzymał miejsce dla Kostka, tak, żeby dmuchać na zimne. Kostek zamieszka w Opolu. Zdecydowała się na niego para w wieku ok. 30 lat. No i Beata będzie miała cały czas na niego baczenie!

Cieszę się niezmiernie!!! Koło weekendu uzupełnię wszystkie wpłaty, bo widziałam na koncie, ale nie miałam czasu wstawić na wątek rozliczeniowy. Modlę się aby wszystko się udało.[/QUOTE]

[quote name='Donvitow']Jakem bezbożnik też się modlę.:)
Muszą być foty i relacje z Domu !!!!!!!![/QUOTE]

Donvitow to tak jak ja :evil_lol:
A do tego siedzę w robocie i ryczę ze szczęścia patrzą na mnie jak na idiotkę :oops: ale nie ukrywam że Kostek lezał mi na sercu bardzo i wiele razy analizowałam tą wizyte na której dla niego byłyśmy z Psią Szkołą i niestety zawsze wychodziło mi że to nie był odm dla Kostka ale i tak miałam jakieś poczucie winy .

Kostku kochany szczęścia szczęścia należy Ci się ono .

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam możliwości wstawiania zdjęć, dlatego może prosiłabym Understandme, Rudzię-Biankę czy Donvitowa o wklejenie zdjęć umieszczonych na FB. Kostek już prawie w Opolu. Wielkie dzięki dla mojego TZa za to, że z Łodzi pojechał dzisiaj do Bogatyni i razem z Kostkiem do Opola, a potem wraca do Łodzi. :)
Dam znać jak poszło.

Link to comment
Share on other sites

Tamdaradam nie wiem czym sobie na ten zaszczyt zasłużyłam ale dostałam mmsa to się dzielę od razu :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1912155_470747016381839_121380646_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1779683_470747196381821_1075914486_n.jpg[/IMG]

Kostek kochany spisz się chłopak i bądź szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Z ogromną przyjemnością Winter :)

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1960004_711551122209094_1511648553_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1619110_712494025448137_347584433_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

jesteście pewne,że dobrze trafił/legowisko w walizce?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wieści z domu są na razie dobre. Wszystko jest ok. Jutro Kostek zostaje sam w domu. Trzymajcie kciuki, żeby nie było strat!!! W przyszły weekend wizyta po adocyjna.
Zrobiłąm rozliczenie. Sprawdźcie proszę. Napiszę do Zioberka czy zapłaci zaległe 60zł i wtedy zostałoby 143 zł długu, który mogę wziąć na siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...