Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

[quote name='beatabravo']Witajcie, bardzo długo nie pisałam na tym forum jak i na astowym (Fundacja AST-"aliasbravo") choć od czasu do czasu czytuje posty...Zadzwoniła do mnie Amelka z Opola, z prośbą abyśmy pojechały na wizytę do Nysy...a że mam takze Prudnik dla innego psiaka-astka Lemona..zatem w sobotę tj. 25 stycznia wyruszamy z samego rana...myśłe, że do samej Nysy trafimy w godzinach13-14 i trzeba będzie powiadomić samego zainteresowanego :-)...cóz aby uczynić zadość wymaganiom i zaufaniu samej wizycie...mogę jedynie napisać, iż zajmuję się ta rasą od 20 lat..sama mam 3 niezłe takie sztuki w domu :-) (w tym dwa schroniskowce) i myślę, że sprostam zadaniu, sprawdzenia, ocenie..czy przyszły dom będzie właściwy dla Kostka, (kilkanaście udach wizyt mam za sobą)...pozdrawiam Beata R-Sz[/QUOTE]

Trzymam kciuki z sił całych , oby to był ten dom .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety to chyba nie ten dom....
Pan miał się odezwać co do konkretnej godziny wizyty w miniony weekend, ale się nie odezwał. Dzwoniłam dzisiaj, odebrała jego dziewczyna i powiedziała, że one to nie wie, bo chyba miał dzwonić i mu powie. No ale nikt do mnie nie oddzwonił....
Chyba nie ma sensu znowu tam dzwonić? Jak myślicie?
Dziś na FB odezwał się rozsądny Pan w sprawie Kostka, ale ma niestety yorka w domu. Jego poprzednia amstafka zmarła niedawno z powodu wieku. Co za pech!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatabravo']potrzebuje konkretne namiary na ewentualnego-przyszłego wlaściciela z Nysy....telefon i adres....no i oczywiście tu poczytałam o Kostku lecz chetnie dowiedziałabym się więcej...Zatem podaję swój nr. kontaktowy 693821310, B-R-Sz;)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za zaangażowanie. Tak czy inaczej odezwę się w sprawie delikatnej reklamy Kostka ;)

Link to comment
Share on other sites

o cholender...jak to? zrezygnowali?...:-oale skoro brak zaangażowania ze strony tych ludzi to może rzeczywiście nie warto...ten psiak (jak wiele innych potrzebujacych)|zasługuje na ciepły i pełen miłości dom....i odpowiedzialnych opiekunów...szkoda..naprawdę mi przykro, ze chłopczykonek znów będzie musiał czekac..ale jeśłi tylko znajdzie sie ktoś chetny z okolic opolskiego nadal oferuję swoją pomoc...myśle, że Amelka takze.. tym czasem jeśli trzeba Kostka poogłaszać...to pomożemy...pozdrawiam i trzymam kciuki za kolejny .."szybk:" domek dla Kostka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Słuchajcie, odezwała się pewna Pani z okolic Skarżyska w sprawie adopcji Kostka. Mam już osobę do wizyty PA, ma się umówić na początek tygodnia. Pani jest zaangażowana w pomoc potrzebującym psom, więc módlcie się aby to było TO!!!![/QUOTE]
..łojojoj to sie ciesze:multi:i bardzo..bardzo..mocno kciuki trzymam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Słuchajcie, odezwała się pewna Pani z okolic Skarżyska w sprawie adopcji Kostka. Mam już osobę do wizyty PA, ma się umówić na początek tygodnia. Pani jest zaangażowana w pomoc potrzebującym psom, więc módlcie się aby to było TO!!!![/QUOTE]

Oby to wreszcie była Ta osoba...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Wizyta będzie jutro lub pojutrze. Donvitow - odzywaj się :D
Wpłaty staram się na bieżąco uzupełniać, ale sprawdźcie proszę czy się wszystko zgadza. Kolejne uzupełnienie planuję w weekend[/QUOTE]

U mnie się zgadza.

Czekam na relację z wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta się odbyła. Pan nie miał się do czego przyczepić. Zdałam całą relację w Azylu, ale chcieli jeszcze sami przeprowadzić wywiad. W piątek w Azylu była jakaś kontrola i pani Agnieszka nie miała czasu zadzwonić. Rozmawiałam z pracownikiem fundacji i obiecał przypilnować Agnieszkę, żeby zadzwoniła w poniedziałek. Ale dziś odezwała się do mnie zainteresowana pani, że musi się wycofać z tej adopcji, bo jej rodzice przemyśleli to i boją się Kostka, bo to amstaff i może być agresywny. I oni nie chcą w żadnym razie amstaffa. Pani by chciała, ale że mieszka z rodzicami to musi się dostosować.
To tyle. Zapłaciłam dzisiaj za hotel za marzec. Nowa wpłata tylko od Donvitowa 100zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[Właśnie taką mają opinię te biedne psiaki ale kto raz pokocha bullowatego ten już nigdy nie przestanie.[/QUOTE]
..Czytam..czytam..i wciąz się dziwię na ludzi i ich niewiedzę....samo chcienie psa to nie wszystko...trzeba się nauczyć....jego i onim..ehhh...ja ze swoją starowinką Deedee jeżdże po szkołach, przedszkolach, domach dziecka do dzieci na wykłady, prelekcje , zabawy aby właśnie przekonać, ze te nasze astowe psiaki..sa kochane....że trzeba nauczyć się podstaw wychowania psa, nauczyć się o rasie, prca, konsekwencja, daje nam wielką radość, satysfakcje i miłośc z posiadania takiego psa...może jełsi jest to oczywiście możliwe dogadać się z gminą i szkołami i wziąc Kosteczka na taki wyastęp..warto przemyślec...

Link to comment
Share on other sites

Ciotki i wujkowie!!! Mam wspaniałą wiadomość!!! Właśnie winter7 mi powiedziała że kostus ma dom!!!!!!!!!!!!!!! Jakoś na dniach ( nie wiem kiedy bo w przypływie euforii się chyba nie spytałam) nasz chłopak jedzie do swojego domku w opolu!!!! Cioteczka beatabravo przeprowadziła wizytę i azyl się zgodził i chłopak będzie miał swojego ludzia wkońcu!!!!!!!!!!
Z wrażenia aż musiałam wam to napisać chociaż od 1,5 roku się nie loguje na dogo ale kostka i parę innych bid zawsze czytam!
Ależ się cieszę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...