Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tam . Nie trzymam.:(. Wizyta wypadła ok zdaniem wizytatorki ale Fundacja ma wątpliwości. Sami będą konsultować to z wizytataorką i z zainteresowanym. i SAM WIEM ŻE NIC NIE WIEM. Drugi domek/ przez tel/ nie dla Kostka/ dzieci/. Jak przejdzie wizytę pozytywnie to mam dla nich sunie AST

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']E tam . Nie trzymam.:(. Wizyta wypadła ok zdaniem wizytatorki ale Fundacja ma wątpliwości. Sami będą konsultować to z wizytataorką i z zainteresowanym. i SAM WIEM ŻE NIC NIE WIEM. Drugi domek/ przez tel/ nie dla Kostka/ dzieci/. Jak przejdzie wizytę pozytywnie to mam dla nich sunie AST[/QUOTE]

czekałam na info, miałeś się odezwać ale teraz widzę, ze sam nic nie wiesz. oby choć jeden psiak domek znalazł, to już by był sukces. trzymam kciuki by choć jeden domek się nadawał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']czekałam na info, miałeś się odezwać ale teraz widzę, ze sam nic nie wiesz. oby choć jeden psiak domek znalazł, to już by był sukces. trzymam kciuki by choć jeden domek się nadawał.[/QUOTE] E tam. Chyba dodam w podpisie nienawidzę myśliwych i Fundacji prozwierzęcych.:(. Pani adiunkt zapieprza na wizytę zamiast do swoich ogonów/ mam już " spalony" teraz Wrocław/. Pani Dr dopytuje w SMSach z Amsterdamu co z psem. Ja latam między zabiegami do dyżurki sprawdzić newsy. A Fundacja ma spokój. Wy płaćcie za hotel a my podejmiemy decyzję. A choinka chyba sam jeden więcej AST wyciągnąłem z patologii, zza krat, socjalizowałem, wyadoptowałem niż Oni. A jeszcze jestem traktowany jak klient z reklamacją - grzecznie, uprzejmie i bez konkretów. Może sam się wk.....i i odczepi.:(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Pani Prezes Fundacji. Pomyliła numery telefonów. Myślała że do potencjalnego domu i zaczęła " czy Pan wie ze mamy wielu zainteresowanych Kostkiem":(. Sprowadziłem Ją na ziemię. Wytłumaczyłem że dwa lata psem się nie interesowała, że to my płacimy. A OPŁATA TYLKO DLATEGO JEST 400 {pln BO ZNAM MARKA. Szkoda gadać. Jak się nie zdecydują to zaproponuję tam inne AST bo wg Anny z SOS beaglom dom ciepły i fajny. K...wa, K....wa

Link to comment
Share on other sites

Posłuchajcie. Bardzo proszę, żeby opadły emocje.
W pełni popieram stanowisko Azylu. Jeśli chodzi o zainteresowanie, to jest to prawda, że w jednym czasie zgłosiły się dwa domy. Nie wiem czemu Donvitow sam odrzucił jeden dom - niby ze względu na dzieci - bo pan Marek powiedział, że 12 letnie dzieci są ok dla Kostka! Poza tym w tym domu ojciec jest na rencie więc większość czasu jest w domu! To pierwsza sprawa.
Jeśli chodzi o drugi dom we Wrocławiu, to była tam wcześniej pani z innej fundacji w sprawie adopcji swojego psa i miała trochę zastrzeżeń. Skończyło się tak, że nie oddała tam psa. Natomiast pani poproszona przez Donvitowa stwierdziła, że dom jest cudowny. Jest to pewien dysonans, który należy zweryfikować. Poza tym krzyki i opieprzanie pani Agnieszki z Azylu raczej nie jest w dobrym tonie. To ona jest "właścicielem" Kostka i ona decyduje. Ja się zobowiązałam dopinać finansowanie Kostka, więc nie rozumiem czemu są teraz do niej pretensje. Sama od siebie chciała dopłacać 100zł miesięcznie aby Kostek był w budynku!
Wszystko zadziało się w bardzo niekorzystnym czasie. Jestem teraz na drugiej półkuli i mogę się kontaktować jedynie mailowo. Ale jestem w stałym kontakcie z Azylem oraz zainteresowanym domem i do jutra powinno się wszystko wyjaśnić.
Jak tylko będę coś wiedziała, to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...