Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Nie dam rady teraz pomóc ale chociaż skromne 20 zł prześlę. Od wczoraj mam w hoteliku sunię i 3 szczeniaczki:placz::placz::placz:
Proszę o konto.[/QUOTE]


Basiu od Ciebie brać? Tobie trzeba by jeszcze dołozyć.................


[quote name='Pani Ka']Skoro mnie tu zaprosiłaś, to ja też chcę;) i ....... poczytam sobie o psiuchu[/QUOTE]


Dziękuję pięknie !

Zaraz wysyłam konto !


[quote name='Lida']Wpłaciłam przed chwilą 50 zł. Potwierdźce proszę, jak pieniądze dojdą.[/QUOTE]


Dziękuję slicznie.


Winter7 na pewno potwierdzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']i ja zagladam an zaproszenie Malwy....zapisuję..w tym miesiacu juz chyba nie dam rady pomóc finansowo ..zreszta zobacze bo juz sie podeklarowałam ..

ale w październiku coś wyśle..ale kciukam zeby do tej pory piesio znalazł DS..[/QUOTE]

Dziękuję, że zajrzałaś............

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]można by było zrobić wydarzenie na fb kostkowi głównie pod względem braku kasy na jego koncie? wiem że wprost nie może być że zbieramy na to i na to konto ale można było by wtedy kierować na pw :) i może w ten sposób udało by się zebrać jeszcze trochę kasy[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pani Ka']Poszło 40 dla Kostka. Śliczny jest.[/QUOTE]

Dziękuję za pomoc !


[quote name='gosia1701'][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]można by było zrobić wydarzenie na fb kostkowi głównie pod względem braku kasy na jego koncie? wiem że wprost nie może być że zbieramy na to i na to konto ale można było by wtedy kierować na pw :) i może w ten sposób udało by się zebrać jeszcze trochę kasy[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Fb to bardzo dobry pomysł. Nie wiem czy Kostek coś takiego ma.............

Ale wiem, ze na FB ludzie wpłacają pieniądze............

Czy możesz Kostkowi zrobić takie wydarzenie? NIestety mnie tam nie ma..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...