Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawa wygląda dość dziwnie. Pies Wolny był pod wskazanym przez tego pana adresem, ale nikt nie otwierał. Dzwonił wielokrotnie o różnych porach dnia i telefon jest wyłączony. Ja też dzwoniłam i tel wyłączony. Odnalazłam telefon, z którego pierwszy raz do mnie dzwonił i był to tel siostry. Zadzwoniłam i okazało się, że jest akurat u siostry. Powiedział, że ma zepsuty telefon - uszkodzoną kartę SIM.
Pies Wolny obejrzał również okolicę. Jest to blok czteropiętrowy. Wokół pełno psów. Jest jakaś polana, ale tam wszyscy spuszczają swoje psy luzem. Nie wiem jak Wy uważacie, ale według mnie to byłaby mordęga dla tego pana i dla Kostka. Pies Wolny będzie w Międzyrzeczu w najbliższy piątek i poproszę aby sprawdził ten dom, bo jeśli będzie ok, to może jakiś inny pies mógłby tam trafić...
Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']No to szukamy dalej.[/QUOTE]

[quote name='zioberek87']tak, szukamy dalej, kto robi pakiety ogłoszeń?[/QUOTE]

proszę podesłać kostka do ogłoszeń i napisać ode mnie duży i mały pakiet.
.[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239848-Zakończony!-Ogłoszenia!-do-25-02!-na-Przystanek-Schronisko!/page22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']proszę podesłać kostka do ogłoszeń i napisać ode mnie duży i mały pakiet.
.[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239848-Zakończony!-Ogłoszenia!-do-25-02!-na-Przystanek-Schronisko!/page22[/URL][/QUOTE]


zgłosiłam, czekam na maila na pw aby posłać tekst zdjęcia kontakt itd, dzięki ciocia jesteś kochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Ogłoszenia dobra rzecz, jeśli nie ma domu, a tu chyba jest jeszcze ta 19 latka, która zgłosiła się po Kostka.........czy jej propozycja nadal jest aktualna?[/QUOTE]


tak robimy ogłoszenia, ta młoda dziewczyna odpada bo jej babcia ma kota a Kostek kill koty, a w lato mogło by dojśc do starcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']halo ciotki potrzebne misą województwa, napisałam do ciotki z bazaru czy by mogła dorobić ogłoszeń jeszcze za 40 zł (donvitow i ja po 20 zł)[/QUOTE]

ciocia odpisała że za te 40 zł mamy dodatkowo 7 dużych pakietów czyli łącznie musimy 8 województw wybrać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']ciocia odpisała że za te 40 zł mamy dodatkowo 7 dużych pakietów czyli łącznie musimy 8 województw wybrać:)[/QUOTE]


ewes powiedziała że może nam zrobić 10 pakiecików super ciotka:) mamy jeszcze większe pole popisu super::) to 10 województw:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...