Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem już po rozmowie z osobą przeprowadzającą wizytę. Pani mieszka w domu z ogródkiem - na parterze jest babcia, na piętrze ona. Ma póki co stałe przychody z wynajmu mieszkania. Studiuje 4 dni w tygodniu po ok. 5 godzin. Podwórko ogrodzone, w okolicy dużo terenów do spacerów - blisko plaży. Na wyjazdy chce go zabierać ze sobą. Jesli chodzi o weterynarza - ma kontakt z jakimś w Sopocie. Chciałaby spać z nim w łóżku. Znaczy się nie z weterynarzem tylko z Kostkiem ;)
Jeśli chodzi o karmę, to myślała o Purinie.
Jedynym problemem jest to, że babcia ma kota...
I trzeba by bardzo uważać. Albo ich zapoznać ze sobą.
Jarek powiedział, że jeśli zależałoby to od niego to dałby jej psa.

Ale jest jedno wielkie ALE - okazało się, że pani ma 19 lat ( w kwietniu będzie miała 20.....)................
Co Wy na to???

Edited by winter7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Jestem już po rozmowie z osobą przeprowadzającą wizytę. Pani mieszka w domu z ogródkiem - na parterze jest babcia, na piętrze ona. Ma póki co stałe przychody z wynajmu mieszkania. Studiuje 4 dni w tygodniu po ok. 5 godzin. Podwórko ogrodzone, w okolicy dużo terenów do spacerów - blisko plaży. Na wyjazdy chce go zabierać ze sobą. Jesli chodzi o weterynarza - ma kontakt z jakimś w Sopocie. Chciałaby spać z nim w łóżku. Znaczy się nie z weterynarzem tylko z Kostkiem ;)
Jeśli chodzi o karmę, to myślała o Purinie.
Jedynym problemem jest to, że babcia ma kota...
I trzeba by bardzo uważać. Albo ich zapoznać ze sobą.
Jarek powiedział, że jeśli zależałoby to od niego to dałby jej psa.

Ale jest jedno wielkie ALE - okazało się, że pani ma 19 lat ( w kwietniu będzie miała 20.....)................
Co Wy na to???[/QUOTE]
Wiek nie ma znaczenia... Kazdy kiedys musi miec ten pierwszy raz...
Co do kota- ja bym zaryzykowala. Chyba przeciez nie ma mieszkac z kotem pod jednym dachem tylko kot ma byc na dole...czy u gory,...

Link to comment
Share on other sites

a ja przemyślałam to i pogadałam z Tż i doszłam do wniosku Winter że faktycznie ten wiek nic nie znaczy, znam bardzo dużo osób "nastki" które są bardziej odpowiedzialne niż połowa dorosłych, dziewczyna jest usamodzielniona... wyprowadziła się z domu rodzinnego do innego miasta do babci fakt ale na górę do domu to tak jakby do mieszkania swojego... zdecydowała się na Psa Kostek już nie jest jakiś nieogarnięty, on był u Pana Marka przeszło rok.

Ja bym go jej dała, ale...
1. stały kontakt min raz w miesiącu zdjęcia
2. dać jej nr do Pana Marka żeby w razie jakich kolwiek pytań co do zachowania Kostka dzwoniła o poradę do niego
3. i żeby P. J co robił wizytę też raz na ruski rok wpadł

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, sprawdźmy więc ten drugi dom. Po jeszcze jednej rozmowie z panem z Międzyrzecza okazało się, że to nie Międzyrzecze, a Międzyrzecz. Województwo lubuskie. Pomiędzy Gorzowem a Zieloną Górą.
Powysyłam zapytania w tamten rejon.

Pan Marek powiedział, że Kostek absolutnie nie nadaje się do kotów. A babcia jest BARDZO związana z kotem. Nie chcę tragedii ani kota ani babci. A latem wystarczy uchylone okno i kot może się wyślizgnąć.....
Poproszę Jarka aby zaproponował pani jakiegoś innego psiaka, bo zajmuje się on adopcjami astów w Trójmieście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Słuchajcie, sprawdźmy więc ten drugi dom. Po jeszcze jednej rozmowie z panem z Międzyrzecza okazało się, że to nie Międzyrzecze, a Międzyrzecz. Województwo lubuskie. Pomiędzy Gorzowem a Zieloną Górą.
Powysyłam zapytania w tamten rejon.

Pan Marek powiedział, że Kostek absolutnie nie nadaje się do kotów. A babcia jest BARDZO związana z kotem. Nie chcę tragedii ani kota ani babci. A latem wystarczy uchylone okno i kot może się wyślizgnąć.....
Poproszę Jarka aby zaproponował pani jakiegoś innego psiaka, bo zajmuje się on adopcjami astów w Trójmieście.[/QUOTE]


może masz rację... ok więc kto jest z Lubuskiego?????

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Dawno mnie tu nie było, za dużo wątków, powoli nie wyrabiam......
Wchodzę, patrze, a tu aż dwa domku sie szykuja, super...moze któryś z nich to ten, do którego trafi właśnie Kostuś.

Dziewczyny szukacie kogoś z lubuskiego, a z Gorzowa Wielkopolskiego jest koelka, napiszcie do niej, moze da radę zrobić PA.

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...