Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

[quote name='winter7']A co się stało???
I nie teraz, bo właśnie miałam telefon w sprawie Kostka.
Z..............Sopotu.....................:cool1:
No to szukamy kogoś na wizytę. Ja znam dziewczynę z Gdańska z innego wątku, ale może tutaj jest ktoś z tych okolic, bo zawsze lepiej gdy coś się wie o psie, na co zwracać uwagę o co dopytać.
Sorry za niekompletny wywiad, ale pani mnie obudziła i nie byłam w pełni świadomości :oops:
Pani mieszka sama, teraz studiuje ( nie ma jej ok.5 godzin w ciągu dnia), później planuje pracować ok 8 godzin.
Miała psa, ale mieszka on nadal z rodzicami, a ona się wyprowadziła.

Nie wiem co z tego wyjdzie i czy coś wyjdzie. Póki co jestem sceptyczna :roll:

Bardzo proszę o zgłaszanie się osób chętnych na wizytę. Ja swoją drogą wysyłam pw do Lumix.


Wiolu, jeśli jesteś chętna aby przejąć przywilej bycia skarbnikiem, to masz moje błogosławieństwo :)[/QUOTE]
Ja w podobnym przypadku wczoiraj wydalam jaggera do super domku;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie mamy nikogo na wizytę. Lumix może dopiero za2 tyg, bo teraz wyjeżdża.
Znacie kogoś z Trójmiasta???

Pani dzwoniła jeszcze raz zapytać czy za Kostka trzeba coś płacić..........
Powiedziałam, że nia, ale pies to ciągłe wydatki (jedzenie, weterynarz itp) więc decyzja musi być przemyślana. Powiedziała, że ma taką świadomość, ale chciała się dowiedzieć czy ma przygotować jakieś pieniądze za adopcję.

Naprawdę nikogo nie znacie z Trójmiasta????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Niestety nie mamy nikogo na wizytę. Lumix może dopiero za2 tyg, bo teraz wyjeżdża.
Znacie kogoś z Trójmiasta???

Pani dzwoniła jeszcze raz zapytać czy za Kostka trzeba coś płacić..........
Powiedziałam, że nia, ale pies to ciągłe wydatki (jedzenie, weterynarz itp) więc decyzja musi być przemyślana. Powiedziała, że ma taką świadomość, ale chciała się dowiedzieć czy ma przygotować jakieś pieniądze za adopcję.

Naprawdę nikogo nie znacie z Trójmiasta????[/QUOTE]
kochana jakie iasto dokladnie? I na kiedy wizyta?
w 3 godziny ogarne;)

Link to comment
Share on other sites

Miałam właśnie drugi telefon w sprawie Kostka - tym razem z Międzyrzecza. Pan na pierwszy rzut oka wydał mi się dość dziwny. Miał huskiego którego oddał do domu tymczasowego, z którego go wziął, bo zjadał mu meble i uciekał na spacerach..... Ma mieszkanie własnościowe, pracę stacjonarną w domu. Ale nie ma samochodu i nie miałby jak pojechać po Kostka.
Powiedziałam, że skontaktuje się z nim ktoś na wizytę p/a.
No to teraz Międzyrzecze - kto tam jest i mógłby umówić się na wizytę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Miałam właśnie drugi telefon w sprawie Kostka - tym razem z Międzyrzecza. Pan na pierwszy rzut oka wydał mi się dość dziwny. Miał huskiego którego oddał do domu tymczasowego, z którego go wziął, bo zjadał mu meble i uciekał na spacerach..... Ma mieszkanie własnościowe, pracę stacjonarną w domu. Ale nie ma samochodu i nie miałby jak pojechać po Kostka.
Powiedziałam, że skontaktuje się z nim ktoś na wizytę p/a.
No to teraz Międzyrzecze - kto tam jest i mógłby umówić się na wizytę???[/QUOTE]

A jak Kostek mu coś zniszczy:shake:.Pies uciekał mu na spacerach to on prowadzał go bez smyczy:crazyeye:?Naprawdę dziwny gość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']A jak Kostek mu coś zniszczy:shake:.Pies uciekał mu na spacerach to on prowadzał go bez smyczy:crazyeye:?Naprawdę dziwny gość.[/QUOTE]

No właśnie nie wiem. Powiedział, że nie miał wyjścia, bo pies cały czas wył i sąsiedzi wzywali policję.... Chodził na smyczy, ale on stawał na dwóch łapach i wyciągał głowę. Wygląda to wszystko niedorzecznie. Nie wiem - zdecydujcie czy kogoś tam wysyłamy???

Link to comment
Share on other sites

Baster, czy zapytałabyś na forum astowym, czy jest ktoś z Międzyrzecza??? Staram się nie oceniać po telefonie, bo często te najlepsze telefony okazują się dramatem na miejscu... Niektórzy potrafią nieźle fantazjować. Cenię, to że powiedział prawdę o huskim, bo mógłby przecież skłamać, że nie miał psa. Zgadzam sie, że gość wydaje się dziwny na pierwszy rzut oka, ale może warto to zweryfikować.
Ja znalazłam kiedyś psa, który potrafił się wydostawać z szelek w ciągu 10 sekund. Kiedyś schyliłam się aby zawiązać sznurówkę w jednym bucie, a ten już latał oswobodzony....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Baster, czy zapytałabyś na forum astowym, czy jest ktoś z Międzyrzecza??? Staram się nie oceniać po telefonie, bo często te najlepsze telefony okazują się dramatem na miejscu... Niektórzy potrafią nieźle fantazjować. Cenię, to że powiedział prawdę o huskim, bo mógłby przecież skłamać, że nie miał psa. Zgadzam sie, że gość wydaje się dziwny na pierwszy rzut oka, ale może warto to zweryfikować.
Ja znalazłam kiedyś psa, który potrafił się wydostawać z szelek w ciągu 10 sekund. Kiedyś schyliłam się aby zawiązać sznurówkę w jednym bucie, a ten już latał oswobodzony....[/QUOTE]

A gdzie to jest? Niech Pan poda kod pocztowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...