Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

tez sie zgadzam z,ze z Astami tutaj nieciekawie.......Niemcy sa bardzo rygorystyczni jesli chodz o rasy zakwalifikowane do groznych....Mojemu znajomemu odebrano psa poniewaz sasiedzi zglosili ,ze "sie boja"...:((((masakra....poza tym tu sie placi bardzo wysoki podatek od tych ras(oczywiscie jest on obowiazkowy),pilnuja tego bardzo.......
Oczywiscie w razie czego sluze pomoca.....mieszkam w Hamburgu-pisze na przyszlosc gdyby ktos potrzebowal wizyty PA.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zioberek87']ale strike nie pojechał do niemiec[/QUOTE]

Wiem, chodzi mi o to żeby nie powtórzyła się taka sytuacja. Że słuch po nim ginie, w Polsce nie można było się skontaktować z domem, a co dopiero w Niemczech. Nie zrozumcie mnie źle ja nie jestem przeciwna, jeśli jest to "pewniak" to może i Kostkowi się by udało :)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem kurde ja nawet z tamtą ciotką nie gadałam, chciałam na początku z Wami. Ona powiedziała mojej cioteczce danavas jak chciała wyadoptować do Niemiec Miśka, że go nie weźmie bo mega trudno będzie jej znaleźć dla niego dom tylko ze względu na to że jest podobny do onka a one tam się nie cieszą popularnością. Jak chcecie to się jej spytam czy by go wzięła, ona go wystawi pewnie na stronę itd nie wiem już sama. Wiem że to ryzykowne, Pamiętam Strika i tak jak mówisz ciotka to była polska a co dopiero Niemcy. mam mętlik w głowie dlatego nie wiem co robić...

Pytać się czy nie pytać i szukamy w PL???

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że się spytaj. :)

Kochani, przy okazji zapraszam Was do głosowania Krakvet na Fundację Bono w koalicji ze schroniskiem w Szczeciunku. Brakuje nam dużo głosów, żeby dogonić faworyta, a sami wiecie jakie są potrzeby. Link w moim podpisie i [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16166"]TUTAJ.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']Pewnie, że się spytaj. :)

Kochani, przy okazji zapraszam Was do głosowania Krakvet na Fundację Bono w koalicji ze schroniskiem w Szczeciunku. Brakuje nam dużo głosów, żeby dogonić faworyta, a sami wiecie jakie są potrzeby. Link w moim podpisie i [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16166"]TUTAJ.[/URL][/QUOTE]

Babo juz dawno zaglosowane;)
FPR Złoty Pies sie przyłaczyl do glosowania;)

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie pomyślałam o przepisach. W Anglii jest zakaz posiadania astów i jednego mieszańca nawet uśpili, choć nie był agresywny :(
Z tego co słyszałam to Azyl też nie chce wydawać do adopcji za granicę. Oni mają nawet opory w kwestiach adopcji poza Warszawą.
Spróbować zawsze warto.
Wiola i Zioberku dzięki serdeczne za bazarki.

Wiola to ja nie wiedziałam, że Ty w jednej "firmie" z goldenkiem2 jesteś... Jaki ten świat mały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']podałam maila.... nie dawałam telefonu bo na telefonie pracuję i praktycznie cały czas zajęty nie chciałam aby ktoś się nie mógł dodzwonić i się zniechęcił wiec dałam maila i dupa nikt nic nie napisał:([/QUOTE]

Sluchaj jesli jest taka potrzeba mozesz podac moj kom.. Jest ogolniedostepny na ogloszeniach goldaskow. Moze trzeba znow porobic ogloszenia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...