Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Donvitow']Dopłacę z deklaracją 20PLN i zróbcie i zielonogórskie i Gdańsk.:)[/QUOTE]



Dzięki!!!
Część poprzednich ogłoszeń Kostka odnowiłam i przeredagowałam na Zieloną Górę. Wrocław jest dla mnie stracony :)
Ponad pół roku ogłoszeń, wyróżnienia i NIC.

Spoko, możemy go ogłaszać na Gdańsk.
Gratka i tablica oraz ogłoszenia24 są na Zieloną Górę. Mam w sumie dwa aktywne ogłoszenia na Tablicy. To drugie zmienię teraz na Gdańsk. Spróbujmy! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam koło Kostka, ale na dzień dzisiejszy nie ruszam się zbytnio z domu ( grypa :( ) Niestety w naszym rejonie inicjatywy związane z psami są... ehm raczej wcale ich nie ma... Poza tym jestem jeszcze uzależniona od rodziców, sama nie mam jak dojechać do Opolna.

Słuchajcie użytkowniczka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73446-Asia-i-Fionka"]Asia i Fionka[/URL] powinna wpłacić jakąś skromną darowiznę dla Kostka, nie wiem ile, wykonywałam dla niej pracę graficzną, a ona chciała zapłacić więc powiedziałam że na Kostka :) Numer konta posłałam także niedlugo powinno się coś pojawić :)

Link to comment
Share on other sites

super ciotka, spokojnie wg mojego postanowienia mamy czas do marca.
mam 2 wiadomości dla Was i chciałabym poznać Waszą opinię.
1. będę dziś dzwonić do gostka który chce psa, jak się sprecyzuje czy to ma być pies czy suka czy duży mały szczeniak dorosły, będę promować Kostka jak się uda:D
a 2 rzecz i tu zależy mi na wasze opinii. Mam znajomą w Niemczech, działa na rzecz fundacji zabiera od nas psiaki i je wyadoptowuje u niej w niemczech, już bardzo dużo do niej psiaków pojechało i każdy znalazł wspaniały dom (psiaki też z dogomanii) mogłabym się spytać o Kostka, ona wtedy potrzebowałaby jego zdjęcia opis itd wystawiłaby go u siebie i może by ktoś się skusił, a po 2 w niemczech też jest fundacja z amstafami mogła by też tam uderzyć tylko co wy na to... w 100 % ręczę że psy nie idą na pasztet ani na walkę na prawde mają dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']super ciotka, spokojnie wg mojego postanowienia mamy czas do marca.
mam 2 wiadomości dla Was i chciałabym poznać Waszą opinię.
1. będę dziś dzwonić do gostka który chce psa, jak się sprecyzuje czy to ma być pies czy suka czy duży mały szczeniak dorosły, będę promować Kostka jak się uda:D
a 2 rzecz i tu zależy mi na wasze opinii. Mam znajomą w Niemczech, działa na rzecz fundacji zabiera od nas psiaki i je wyadoptowuje u niej w niemczech, już bardzo dużo do niej psiaków pojechało i każdy znalazł wspaniały dom (psiaki też z dogomanii) mogłabym się spytać o Kostka, ona wtedy potrzebowałaby jego zdjęcia opis itd wystawiłaby go u siebie i może by ktoś się skusił, a po 2 w niemczech też jest fundacja z amstafami mogła by też tam uderzyć tylko co wy na to... w 100 % ręczę że psy nie idą na pasztet ani na walkę na prawde mają dom[/QUOTE]
Agata doskonale wiem o czym piszesz i ja moge napisac od siebie ze mam
zaufanie w 100% do osoby ktora sie tym zajmie.
Nie jestem pewna jakie sa przepisy astowe ze tak napisze
ale ja bym byla za. I podpisuje sie pod tym rekami i noigami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Agata doskonale wiem o czym piszesz i ja moge napisac od siebie ze mam
zaufanie w 100% do osoby ktora sie tym zajmie.
Nie jestem pewna jakie sa przepisy astowe ze tak napisze
ale ja bym byla za. I podpisuje sie pod tym rekami i noigami;)[/QUOTE]

super ciotka Ty wiesz o kogo mi chodzi:) ja może wkleję wątek jednego psiaka który został wyadoptowany do Niemiec tylko muszę znaleźć

Link to comment
Share on other sites

Agata, ja też myślę, że to mógłby być dobry pomysł. Jeśli to ktoś zaufany, to jestem za. Ja wyadoptowałam jednego psiaka do Szwajcarii, niestety musiałam stoczyć istną batalię, aby uzyskać informacje jak się zaaklimatyzował ( adopcja szła przez Niemcy i nie chcieli mi wtedy dać namiaru na DS), ale potem okazało się, że świetnie trafił, a w Polsce do dziś siedziałby w hotelu.
Warunkiem byłby jednak bezpośredni kontakt z DS mailowy lub telefoniczny. W razie czego będziemy działać przez dogomaniaków mieszkających w Niemczech.

Póki co zrobiłam mu ogłoszenie na Gdańsk :cool3: i na Zieloną Górę na Tablica.pl
Nie wiem jak Wy uważacie, ale chyba najczęściej ludzie wchodzą na gratkę i tablicę.
Może jeszcze dodać go ma psy.pl -to strona pisma Mój Pies.

Dzięki serdeczne za wszelkie wsparcie finansowe!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

PS. Tytułu nie da się zmienieć. Próbowałam wielokrotnie. Ja przejęłam ten wątek po kimś i jest jakiś błąd w systemie. Do kogo pisać aby to naprawił???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']Agata, ja też myślę, że to mógłby być dobry pomysł. Jeśli to ktoś zaufany, to jestem za. Ja wyadoptowałam jednego psiaka do Szwajcarii, niestety musiałam stoczyć istną batalię, aby uzyskać informacje jak się zaaklimatyzował ( adopcja szła przez Niemcy i nie chcieli mi wtedy dać namiaru na DS), ale potem okazało się, że świetnie trafił, a w Polsce do dziś siedziałby w hotelu.
Warunkiem byłby jednak bezpośredni kontakt z DS mailowy lub telefoniczny. W razie czego będziemy działać przez dogomaniaków mieszkających w Niemczech.

Póki co zrobiłam mu ogłoszenie na Gdańsk :cool3: i na Zieloną Górę na Tablica.pl
Nie wiem jak Wy uważacie, ale chyba najczęściej ludzie wchodzą na gratkę i tablicę.
Może jeszcze dodać go ma psy.pl -to strona pisma Mój Pies.

Dzięki serdeczne za wszelkie wsparcie finansowe!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:

PS. Tytułu nie da się zmienieć. Próbowałam wielokrotnie. Ja przejęłam ten wątek po kimś i jest jakiś błąd w systemie. Do kogo pisać aby to naprawił???[/QUOTE]

super ciocia, co do błędu to może do moda, ja poczekam jeszcze na opinię innych deklarowiczów i pomyślimy, zadzwonię i zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']super ciotka Ty wiesz o kogo mi chodzi:) ja może wkleję wątek jednego psiaka który został wyadoptowany do Niemiec tylko muszę znaleźć[/QUOTE]
;) Tak tak albert pojechal barry nadal czeka..


Sluchajcie jest to jakas szansa. A noz widelec ktos go zobaczy?
Warto sprobowac moim zdaniem:)


Winter- bazaro powoli idzie ale cos tam sie uzbieralo juz
wiadomo tu dwa zlocisze tu jeden ale do przosu;)

Link to comment
Share on other sites

Wysyłałem psiaki do niemiec. Miałem je na stronie nowego schroniska i wszystko było super. .(9 psów ze schroniska domy znalazło w dwa tygodnie). Sami zawoziliśmy dwa niewidome psy pod Norymbergę do schroniska którego opiekunem był okulista psi. Oba które zdyskwalifikowanio w Polsce odzyskały wzrok/ jeden pies tylko na jedno oko/ i obydwa pojechały do domów./ Ale też na szybko jechał do Niemiec nasz dalmatyńczyk i zamiast umowy adopcyjnej dostałe umowę kupna i sprzedaży psa za 50 Euro. Dwa miesiące się woziłem z babami z tej fundacji. Dopiero jak napisałem że wysyłam info na trzynaście for dalmatynczykowych niemieckich/ W tym na fora zamknięte do których mam dostęp/ Pełna ściema?) to dostałem umowę / naszą/ i foty psa z domu.:). AST do niemiec nigdy bym nie wysłał i doskonale pamiętam ich akcję likwidacji populacji AST w niemczech. Pseudo testy na hali z tysiącem klatek i masowa eutanazja.:(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...