Jump to content
Dogomania

Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!


winter7

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koniecznie trzeba zmienić tytuł na bardziej dramatyczny i wskazujący na potrzeby, potrzeba domu jednak w tej chwili nie jest głównym problemem :rolleyes:
ne wiem..coś w stylu " Kostek od lat w schronie,samotny i zagubiony mixasta potrzebuje pieniędzy na behawior i hotel"

czy potrzebujecie bannerków?

Wydaje mi się, że najlepiej by wątek Kostka prowadziła i rozliczała osoba, conajmniej z Warszawy, ktora jakis kontakt z Azylem ma, lub go nawiąże.
Jesli Azyl wyda, a pewnie tak zrobi jesli będzie sposobność, Kostka na dt/hotel to zawrze umowę z owym.
Osoba, ktora będzie reprezentowała Kostka, będzie zobowiązana do rozliczania się z Azylem własnie.
I dlatego sądze, że ułatwieniem będzie jeśli watek poprowadzi ktoś z wolontariuszy Azylu. Nie wątpię w niczyje chęci i zdolności przy tym :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia1701'][IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/254821_219708694727025_111393995558496_743462_2820980_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/253562_219708704727024_111393995558496_743463_6412174_n.jpg[/IMG][/QUOTE]


Gosia czy zdjęcia sygnowane przez Azyl mogę wykorzystac do bannerów/plakatów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']
Wydaje mi się, że najlepiej by wątek Kostka prowadziła i rozliczała osoba, conajmniej z Warszawy, ktora jakis kontakt z Azylem ma, lub go nawiąże.
Jesli Azyl wyda, a pewnie tak zrobi jesli będzie sposobność, Kostka na dt/hotel to zawrze umowę z owym.
Osoba, ktora będzie reprezentowała Kostka, będzie zobowiązana do rozliczania się z Azylem własnie.
I dlatego sądze, że ułatwieniem będzie jeśli watek poprowadzi ktoś z wolontariuszy Azylu. Nie wątpię w niczyje chęci i zdolności przy tym :)[/QUOTE]

Jasne, że takie rozwiązanie byłoby optymalne - jednak nie zmusimy żadnego z wolontariuszy do zajęcia się Kostkiem. To duża odpowiedzialność i nie każdy ma czas/chęci/umiejętności.

Zdjęcia podobno można wykorzystać. :) Dziękujemy!

A wątek można 'przepisać' za pomocą moda tylko i wyłącznie.

Link to comment
Share on other sites

tak wszystkie zdjęcia Kostka są do wykorzystania
z wolontariuszy z azylu na wątku jestem chyba tylko ja :(
ale ja tego psa nie znam na tyle aby poprowadzić jego wątek
byłam tylko z nim raz na spacerze (w kagańcu i przypinał mi go pracownik)
wiem że kocha wodę (jak na zdjęciach) i zjada wszystko co dostanie
piłkę lekarską zjadł w 15 min. materac z kanapy na drewnianej ramie zaczął rozbierać zaraz po dostaniu
to wszystko co o nim wiem :(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcecie mogę poprowadzić wątek. Co prawda jestem z Łodzi, ale pracuję i bywam w Warszawie. Z tego co zrozumiałam ( pytałam wtedy w sprawie Strike'a), to trzeba podpisać umowę z Azylem na dom tymczasowy. Nie wiem czy Azyl zdecydowałby się podpisać umowę z hotelem, bo wtedy w razie braku płatności z naszej strony kosztami obciążony zostałby Azyl. Nie sądzę, aby na to poszli. Mogę podpisać umowę z hotelem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia1701']tak wszystkie zdjęcia Kostka są do wykorzystania
z wolontariuszy z azylu na wątku jestem chyba tylko ja :(
ale ja tego psa nie znam na tyle aby poprowadzić jego wątek
byłam tylko z nim raz na spacerze (w kagańcu i przypinał mi go pracownik)
wiem że kocha wodę (jak na zdjęciach) i zjada wszystko co dostanie
piłkę lekarską zjadł w 15 min. materac z kanapy na drewnianej ramie zaczął rozbierać zaraz po dostaniu
to wszystko co o nim wiem :([/QUOTE]

Nawet nie chodzi o to, żeby znac psa :) Tylko żeby reprezentowac jego interesy: robić reklamę, koordynowac bazarki, transporty, utrzymywać kontakt z hotelem/dt i Azylem, tak jakbyś była takim psim rzecznikem.
A o Kostka i informacje bezpośrednio z nim związane masz możliwość zapytać na miejscu :) Robiłaś kiedyś juz wątek na dogo z rozliczaniem?
Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

Ja wiem, ze z tym kupa roboty i to dość mozolnej, ale dopóki ktoś się tego nie podejmie, Kostek jest w ciemnej..du...sami wiecie.

[quote name='winter7']Jeśli chcecie mogę poprowadzić wątek. Co prawda jestem z Łodzi, ale pracuję i bywam w Warszawie. Z tego co zrozumiałam ( pytałam wtedy w sprawie Strike'a), to trzeba podpisać umowę z Azylem na dom tymczasowy. Nie wiem czy Azyl zdecydowałby się podpisać umowę z hotelem, bo wtedy w razie braku płatności z naszej strony kosztami obciążony zostałby Azyl. Nie sądzę, aby na to poszli. Mogę podpisać umowę z hotelem.[/QUOTE]

Tak Azyl podpisuje umowy, to się raczej nie zmieniło, chociaż najlepiej by wypowiadali się aktualni pracownicy, ja tam nie byłam wstyd się przyznać..już całkiem spory czas. W każdym bądź razie, wiem że można z Azylem próbować partycypować koszty. Bo Azyl ma psy w dt, jednak nie mam pewności na jakich zasadach dokładnie są one tam utrzymywane, być może część ma sponsorów, a część jest na bezpłatych dt. Nie wiem, trzeba się dowiedzieć.
Najlepiej chyba bezpośrednio u Pani Agnieszki by było.

A przypomniało mi się...Tomasz był na dt za zwrot kosztów karmy i weta na przykład...więc to już jest partycypacja kosztów...no i był u wolontariusza.
No i nie miał takiego charakterku jak Kostek... :(

O wszystko trzeba wypytać u źródeł...

[B]Gosia1701[/B], a skąd się wzięła idea odgrzebania wątku Kostka? Wiesz może czy w Azylu pracuje jeszcze Iza, Szczebel i Dominik?
[B]understandme[/B] - myślałam, że ona jest z Azylu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']Nawet nie chodzi o to, żeby znac psa :) Tylko żeby reprezentowac jego interesy: robić reklamę, koordynowac bazarki, transporty, utrzymywać kontakt z hotelem/dt i Azylem, tak jakbyś była takim psim rzecznikem.
A o Kostka i informacje bezpośrednio z nim związane masz możliwość zapytać na miejscu :) Robiłaś kiedyś juz wątek na dogo z rozliczaniem?
Zawsze musi być ten pierwszy raz :)

Ja wiem, ze z tym kupa roboty i to dość mozolnej, ale dopóki ktoś się tego nie podejmie, Kostek jest w ciemnej..du...sami wiecie.



Tak Azyl podpisuje umowy, to się raczej nie zmieniło, chociaż najlepiej by wypowiadali się aktualni pracownicy, ja tam nie byłam wstyd się przyznać..już całkiem spory czas. W każdym bądź razie, wiem że można z Azylem próbować partycypować koszty. Bo Azyl ma psy w dt, jednak nie mam pewności na jakich zasadach dokładnie są one tam utrzymywane, być może część ma sponsorów, a część jest na bezpłatych dt. Nie wiem, trzeba się dowiedzieć.
Najlepiej chyba bezpośrednio u Pani Agnieszki by było.

A przypomniało mi się...Tomasz był na dt za zwrot kosztów karmy i weta na przykład...więc to już jest partycypacja kosztów...no i był u wolontariusza.
No i nie miał takiego charakterku jak Kostek... :(

O wszystko trzeba wypytać u źródeł...

[B]Gosia1701[/B], a skąd się wzięła idea odgrzebania wątku Kostka? Wiesz może czy w Azylu pracuje jeszcze Iza, Szczebel i Dominik?
[B]understandme[/B] - myślałam, że ona jest z Azylu :)[/QUOTE]

nigdy nie robiłam takiego wątku :oops:
ja nawet nie wiem kto to ten Szczebel i Dominik :diabloti:
nikt z nich już nie pracuje

Link to comment
Share on other sites

Jak się z W-wy nikt nie znajdzie, to trzeba wybrać stąd.
Ale osoba musi sobie zdawać sprawę, że ponosi duże koszta własne - głownie rachunki za telefon, czas, praca ( za który nikt nie zapłaci ), to jak z chętnymi? :)
Tak naprawdę od jakości pracy tej osoby zalezy sukces psa, oczywiście do pomocy gronaq cioteczek też, ale musi być ich tu więcej.
Narazie chyba odezwu z wątku asto i bullo maniaków nie było?

[B]gosia1701[/B],ale na takich wątkach bywasz? wiesz jak wygląda rozliczenie, co sprawdza się lepiej w reklamowaniu psiaka i sprowadzaniu nowych ciotek i wujków na wątek. Trzeba szukac kontaktów, dzwonić, pytać, byc łącznikiem...kurka tak sobie myślę..
[B]gosia1701[/B] może jak będziesz w Azylu to po prostu wypytaj jak to do tej pory wyglądało, wiem że 2-3 lata temu, wiele psów Azylowych miało tu swoje wątki, ktoś je prowadził zatem. Trzeba by się dowiedzieć, na jakiej zasadzie dt/hotel, do czego zobowiązuje umowa, sprawdze czy na stronie nie mają wzoru. ( nie znalazłam, za to sa zdjęcia ludzi których pamiętam ;))
Czasy i ludzie się zmieniają...odchodzą, zmieniają studia, mieszkania, może już wogole nie ma w Azylu starej ekipy, toteż cięzko jest mi mówić na ile mogły się zmienić zasady...nie mam po prostu wtyczki, zeby wypytać.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam kazdego ale wysłałam do każdego na pw kto się tu wypowiadał swoj numer konta adres do wątku kostka itd nim zaczełam czystać że jest zmiana planów.... możemy zrobic w ten spsób że albo teraz porozsyłam wiadomość że przepraszam ale zmiana planów albo bedę skarbnikiem chłopaka puki ktoś się nie zgłosci z W-wyok? jak mówicie??

Link to comment
Share on other sites

Heh, [B]zioberek87[/B] , narazie już może zostawmy jak jest, żeby nie robić zamieszania, jesteś jedyną osobą która zaoferowała prowadzenie tematu, narazie na horyzoncie nikogo nie widać :)
Musimy czekac na rozwój sytuacji, a wszystko i tak zalezy od opinii Azylu, najlepiej by było jakbyś zakolegowała się z gosią1701 ;) może wspólnie będzie Wam łatwiej zająć się Kostkiem?

Tylko trzeba konkretnie, ja rzucam tylko luźne sugestie, o tyle o ile mogą się sprawdzić w większości działań organizacyjnych, o tyle nie muszą akurat w tym przypadku.

Link to comment
Share on other sites

nie no pewnie ja mogę się tym zająć nie żebym cierpiała na nadmiar wolnego czasu ale żal mi chłopaka takie cudo a się marnuje za kratkami, bardzo się cieszę że Azyl udzielił mu pomocy bo gdyby nie oni to nie wiadomo co by się z chłopakiem :( wg mnie po pierwsze musimy się dowiedzieć jak to z Azylem jest jaka umowa itd w miedzy czasie zbierac stałe deklaracje i szukac dt z behawiorystą... musimy tez przepisac watek na kogos i zmienic tematipierwszy post uaktualnic, moze jakies wydarzenie na fb i tu prosba do kogos kto to umie zrobic powyrzej cioteczki napisały fajne teksciki, dodatkowo alegro cegiełkowe...jak chłopak trafi do dt i tam bedzie sie nad nim pracowac to wtedy bedziegomozna oglaszac:) a jak Wyto widzicie??

Link to comment
Share on other sites

Chyba najlepiej byłoby, gdyby Winter przejęła wątek? To ona go rozruszała, a myślę, że jest na tyle sensowną osoba, że można jej spokojnie powierzyć to zadanie.
Co do wyciągania Kostka, to może najpierw dowiedzcie się, czy w ogóle wydadzą go do DT/hotelu, bo z tym bywa ciężko. Żeby nie było tak, że zbieracie kasę, angażujecie ludzi, a potem okaże się, że całe zamieszanie na nic, bo psa Wam nie dadzą.
Finansowo niestety nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Chyba najlepiej byłoby, gdyby Winter przejęła wątek? To ona go rozruszała, a myślę, że jest na tyle sensowną osoba, że można jej spokojnie powierzyć to zadanie.
Co do wyciągania Kostka, to może najpierw dowiedzcie się, czy w ogóle wydadzą go do DT/hotelu, bo z tym bywa ciężko. Żeby nie było tak, że zbieracie kasę, angażujecie ludzi, a potem okaże się, że całe zamieszanie na nic, bo psa Wam nie dadzą.
Finansowo niestety nie pomogę.[/QUOTE]

tak cioteczko masz rację trzeba się narazie dogadać z azylem a potem działać wiec tu prosba do wolątariuszki która tu się udziela, czy mogłabyś sie dowiedzieć co i jak i jakie warunki trzeba spełnić aby nam go wydali...

a ty kochana cioteczko finansowo nie dasz rady rozumiem:) ale pomóż nam rozsyłać wątek i podnosić go od czasu do czasu:) jezeli możesz:)

Link to comment
Share on other sites

[B]zioberek87[/B] lepiej usuń swoje dane personalne z forum, bo Skarbówka czuwa ;)

[B]koosiek[/B] własnie o tym rozmawiamy :>

najpierw rozmowa z Azylem i jak widzą naszą pomoc dla Kostka - to logiczne.
pytanie brzmi - KTO SIĘ TEGO PODEJMIE ? najlepiej osobiście, telefon - w ostateczności.

twarzoksiążkę zapytam jedną dogomaniaczkę, która w tym siedzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja już wcześniej rozmawiałam z osobą pracującą w Azylu. A teraz właśnie skończyłam rozmawiać z panią Agnieszką Brzezińską (właścicielką Azylu). Będzie szczęśliwa, jeśli Kostuś trafiłby na szkolenie. Chce jednak pozostać osobą decyzyjną w sprawie ewentualnej adopcji i mieć możliwość wyboru domu. Będzie się również kontaktować z hotelem w sprawie postępów Kostka (Kostek chłopie nie zawiedź nas i nie chodź na wagary :) )

WSTĘPNY termin wolnego miejsca dla Kostka w hotelu to 27 listopad. Ale to płynna data.

I jeśli nie wyrazicie sprzeciwu, to chciałabym, aby Zioberek była księgową Kostka.

BARDZO serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym wątek Konstantego.
Czy ktoś w końcu zrobił mu wydarzenie na FB? Bo są chętni, a wydarzenia nie powinny się dublować, bo to zmniejsza wiarygodność i ilość uczestników.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...