Jump to content
Dogomania

Owczarek szkocki DUSZEK - odszedł za Tęczowy Most :(


Kolia

Recommended Posts

Podaję czysty HMB. Za 120 kaps, płacę 115zł - 123 z wysyłką. W jego wypadku starcza to na 15 dni.
Leki są potrzebne do wyleczenia a nie do przedłużania choroby. Co do możliwości, to ja sama też w ten sposób odzyskaląm swoje życie dwanaście lat temu. Pomagalam informacją wielu ludziom co i jak, i mam na koncie wyleczonych przerzutowych czerniaków trzy i innych trochę też... Wiem, że to ma szansę WYLECZYĆ. Trzeba tylko wytrzymać to przez jakieś trzy, może cztery miesiące... Tak było ze mną. Jednak nie jestem Panem Bogiem i nie wiem niczego na pewno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na allegro znalazłam HMB 1250mg 300kaps za 100zł, lub 1500mg za100zł 440kaps, są też kapsułki po 798mg. Nie umię wkleić linków do aukcji, ale gdybyś weszła tam i zobaczyła czy to jest to, to dasz mi instrukcje które to kupię z wysyłką od razu do Was. Myślę, że co dwa miesiące postarałabym się kupić następną partię.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę wątek. Moze ktoś jeszcze mógłby nas poratowac jakąś drobną kwotą? Sarsar, podaj mi proszę na priva dane na które mogę wysłać pieniążki. Jak będę miała więcej - z pewnością wyślę. Chyba, że wolisz lekarstwa- tak jak dziewczyny sugerują. A może jeszcze co innego? W razie czego- proszę o priv.

Aukcja cegiełkowa jest świetnym pomysłem...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o dane na PW gdzie mogę wpłacić pieniążki na leczenie DUSZKA, nie będzie to dużo, ale w miarę możliwości pomogę temu biedactwu:placz:

dodaję temat - ale proszę o dane na PW, bo w tej ilości wątków, które tutaj przeglądam musiałabym po prostu szukać, a chciałabym jeszcze dzisiaj przelać

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Kola pisała:

Potrzebne są leki lub pieniążki na leki i badania... To są ogromne koszty :-(
Jeśli ktoś mógłby wspomóc Duszka choćby symboliczną złotówką, to proszę o wpłaty na konto Fundacji Dr Lucy:

[B]Fundacja Dr Lucy [/B]
[B]ul. Mickiewicza 33 [/B]
[B]63-100 Śrem [/B]
[B]Nr konta: 90 1060 0076 0000 3200 0123 7484[/B]
[B]z dopiskiem: "Dla Ducha"[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...