Jump to content
Dogomania

Szczecin - off


Paula&Goofi

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A wyrzuty sumienia zmuszą Cię do zrobienia seminarium ? :diabloti:

A tak serio ... teren nie jest zły ... mi np. nie przeszkadza ta lekka nie równość.

Wystarczy, że znajdą się wolne dwa dni, zaprosimy do siebie Magdę (bardzo podobało mi się rok temu) i ktoś przenocuje Magdę :) . Ogłosimy to, aby zebrali się ludzie i już :) . Aneta jak coś to możemy pomóc .... tylko mów co mamy robić ... jeśli teren naprawdę jest zły to można zapytać Dianę jak załatwiła teren na seminarium frisbee ... tam jest równiutko !!!

MAMY SILNE ARGUMENTY :
1. Zależy nam !!!
2. Obiecałaś :cool3:
3. Szczecin nie może być ZACOFANY !!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ty jesteś z Poznania, więc tobie rybka gdzie teren :eviltong: . Teren jest duży, więc spokojnie można ustawić jakikolwiek tor. Jest malutkie zadaszenie w cieniu, ale na seminarium radziliśmy sobie z tym zakładając na płot prześcieradła, koce itp. i wtedy był już cień :) :D :) .
Następnie, skoro Diana raz już załatwiła to pewnie nie było by problemy z drugim razem :) . Przewiezienie przeszkód ... hmmm ... załatwić jakiś większy samochód, ja np. bez problemu mogłabym pojechać na Psie Ranczo i pomóc je załadować ... a rozładowalibyśmy je wszyscy razem (na zawodach przecież nosiliśmy je aby schować i nie było tak źle :) ).
Aneta to jest ostatni gwizdek, aby znaleźć chętnych i coś zorganizować.
Szczerze mówić to Szczecin był zacofany, jest zacofany, będzie zacofany ... nie ma ani zawodów, ani seminariów dotyczących agility, pociesza mnie, że Diana robi coś z frisbee, może ona zrobi sobie kurs frisbee i założy jeden z niewielu klub frisbee ? :multi:
Chyba będę musiała zadowolić się spotkaniami, które sama organizuje, a daleko im do seminariów takich jak rok temu z Magdą :-(.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś na pokazy do Polic mieliśmy po prostu wypożyczoną z BP przyczepkę - i tam weszły przeszkody. ;) Myślę, że udałoby mi się namówić tatę na pomoc- w końcu co jeden kombi więcej tym lepiej. ;)
Jednak uważam, że nie powinnyśmy nic planować same! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hej :) Przejrzałam cały wątek o tym seminarium i bardzo mi się spodobało :) Ja z moją Berneńką trenuję agility. I chętnie byśmy pojechały na takie seminarium bo na razie byłyśmy tylko na jednym obozie (z Wandrusa) i agility bardzoo nas wciągnęło :) Także jak coś będzie planowane w Szczecinie to my jesteśmy za ! :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I chętnie byśmy pojechały na takie seminarium bo na razie byłyśmy tylko na jednym obozie (z Wandrusa) i agility bardzoo nas wciągnęło :smile: Także jak coś będzie planowane w Szczecinie to my jesteśmy za ! :mdrmed: [/QUOTE]


Hej , my też byliśmy tylko na tym sem, ale trenujemy agility po domowemu. :cool3:
nas seminarium z Anetą też bardzo wciągneło , i ręcz nie chciał się z tamtąd wracać :roll:
My też wszyscy jestes za! :mdrmed: Ale to dopiero na przyszły rok , :oops:
W tym roku nic nam sie nie udało :cool3:

Pozdrawiam Angela & Aris

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aangelaa95']Hej , my też byliśmy tylko na tym sem, ale trenujemy agility po domowemu. :cool3:
nas seminarium z Anetą też bardzo wciągneło , i ręcz nie chciał się z tamtąd wracać :roll:
My też wszyscy jestes za! :mdrmed: Ale to dopiero na przyszły rok , :oops:
W tym roku nic nam sie nie udało :cool3:

Pozdrawiam Angela & Aris[/quote]

Po domowemu to też trenuję mamy cały tor oprócz rękawa który jest w trakcie robienia :cool3:
Kiedy by nie było to my zawsze chętne na takie spotkanie :) I jeżeli mogły byśmy jakoś pomóc w jego zorganizowaniu w jakikolwiek sposób to z chęcią pomożemy ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='palma']Mam nadzieję że Aneta na rok 2009 wymyśli coś fajnego ... należy nam się rekompensata nieudanego roku 2008 :).[/quote]
Mam nadzieje że coś będzie zorganizowane :) Bardzo chciała bym Was poznać :)
A i tak jak wspominał mogła bym służyć pomocą w np. dowiezienia kogoś itd :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Mam nadzieję że Aneta na rok 2009 wymyśli coś fajnego ... należy nam się rekompensata nieudanego roku 2008 :smile:. [/QUOTE]

No właśnie , albo może coś zorganizuje jakos teraz bo mozna przeciez na sali , lub hali :cool3:

[QUOTE]Mam nadzieje że coś będzie zorganizowane :smile: Bardzo chciała bym Was poznać :smile:
A i tak jak wspominał mogła bym służyć pomocą w np. dowiezienia kogoś itd :smile: [/QUOTE]

Ja też bo było suuper :evil_lol:
My Ciebie też :lol:
No oczywiscie , ale wpier Aneta musi sie odezwac :roll:

A tu skutki Seminarium z 2007

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=CaKuYKDDUi4]YouTube - Agility - Szczecin 2007[/url]


Pozdrawiam Angela & Aris :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widziałam filmik :loveu:
Kurdę ale się napaliłam na takie seminarium :lol: :lol:
Tylko zbytnio nie wiem czy byśmy się nadawały bo Szila nie umie pokonywać huśtawki i rękawa choć nadal pracujemy nad tym ale czasami jej odbija i nie chce nawet prostego tunela przejść nie chce co zawsze szybko nawet pokonuje :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...