Jump to content
Dogomania

Dzikusek jamnik z marmurowej o nim kazdy zapomniaŁ pilnie potrzebny tymczas!!!


Fundacja Medor

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak naprawde to pisałam dzis z wolontariuszka asia z marmurowej najgorsze jest to ze nikt na temat dzuikuska nic nie wie ani ona ani p hania i mimo ze ja chciałam porobic gratke i alegro dla niego nie mam namiarow na kogo był mogła go ogłosic wiec sytuacja dzikuska jest beznadziejna bo bez tymczasu nic nie da sie zrobic
na marmurowej jest w tej chwili 730 psow psy sie zagryzaja z powodu przepełnienia:shake:

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

dzis katya z fundacji niechciane i zapomniane z łodzi była na wigili w schronisku zabrały ze schroniska starsza schrorowana jamnisie bogusie ale pisała mi ze dzikuska nie widziała ....
cholera a moze psy go zagryzły
czy jest ktos z łodzi kto mogłby pomoc dzikusowi dac tymczas a przedewszystkim sprawdzic czy dzikusek jeszcze zyje
ja mam kłopoty z chodzeniem i sama nie moge pojechac
a naprawde boje sie o dzuikusa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzikusek biega luzem. To prawda. Mieszka sobie tam gdzie chce. Robilam w jego kierunku kilka podejśc, ale niestety nie udanych. Dzikusek biega za ludźmi, ale nie daje do siebie podejść na odległosć mniejszą niż trzy kroki. A żeby go dotknac, to nie jest wykonalne na ten moment. ten psiak wymaga dlugiej resocjalizacji. Jego adopcja nie jest mozliwa, chyba żeby "dostał' Się w ręce "fachowca" co poswięci mu bardzo duzo czasu i cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...