Jump to content
Dogomania

Przeglad Chartów Polskich w Świerklancu


Lazarus

Recommended Posts

Dzis potwierdzenie dotarlo,

Przeglad chartow Polskich odbedzie sie 19.09. w dniu coursingu dzien po klubowej chartow.

na stronie oddzilu Bytom juz informacja powinna byc a ja za chwile wstawie na klubowa strone

Prosze rozeslijcie to do wszystkich zainteresowanych!!

ci co zglaszac sie beda na przeglad nie musza byc zgloszeni na wystawe!!!

( Podobno)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytania natury technicznej (poniewaz ani na str. oddz. bytomskiego ani na str. klubowej nie znalazlam szczegolow, oprocz informacji ogolnych):

1. czy przeglad cp zaczyna sie o tej samej godzinie co coursing? i czy nie bedzie to kolidowac?

2. jacy sedziowie prowadza przeglad i kto mierzy?;

3. ile kosztuje oplata za przeglad (bo chyba nie jest bezplatny?);

4. czy na przeglad wystarczy sie zglosic 19 wrzesnia, czy trzeba wczesniej gdzies wysylac zgloszenie, a jesli tak to gdzie i jakie?

z gory dziekuje za odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczegółów chyba trzeba kontaktowac sie z organizatorem. Ta informacja jaka zamiescilam tu i na stronie klubowej jest JEDYNA oficjalna informacja jaka posiadam ;)

Z tego co wiem to zasada zglaszania na przeglad jest taka sama jak do tej pory i zdaje sie moga brac w przegladzie udzial charty polskie zgloszone w dniu przegladu.

nie wiem na czym polega ten przeglad i jak przebiega ale mysle ze zostanie tak przeprowadzony zeby nie kolidowalo to z ewentualnym udzialem w coursingu.

Z tym ze przypominam ze do coursingu MUSZA byc zgloszone psy wczesniej - Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 15.09.2004 ( data wpływu )

zreszta pelna informacja o nim jest na stronie klubowej w czesci coursingi.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczegółów chyba trzeba kontaktowac sie z organizatorem. Ta informacja jaka zamiescilam tu i na stronie klubowej jest JEDYNA oficjalna informacja jaka posiadam ;)

Wielka szkoda, ze osoby ktore wysylaly potwierdzenie o przegladzie nie pokwapily sie aby podac wiecej szczegolow, waznych dla osob zainteresowanych.

Czyli jesli chce sie dowiedziec czegos wiecej mam sie z kim kontaktowac? Z Klubem Charta Polskiego? Bo zdaje sie on to wlasnie wyrazil zgode i przeslal potwierdzenie na organizacje tego przegladu. Czy z oddz. bytomskim? Oni tez powinni znac szczegoly.

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczegółów chyba trzeba kontaktowac sie z organizatorem. Ta informacja jaka zamiescilam tu i na stronie klubowej jest JEDYNA oficjalna informacja jaka posiadam ;)

Wielka szkoda, ze osoby ktore wysylaly potwierdzenie o przegladzie nie pokwapily sie aby podac wiecej szczegolow, waznych dla osob zainteresowanych.

Czyli jesli chce sie dowiedziec czegos wiecej mam sie z kim kontaktowac? Z Klubem Charta Polskiego? Bo zdaje sie on to wlasnie wyrazil zgode i przeslal potwierdzenie na organizacje tego przegladu. Czy z oddz. bytomskim? Oni tez powinni znac szczegoly.

fakt wielka szkoda!!! Co to za podly i zlosliwy czlowiek wyslal potwierdzenie (?) o przegladzie i nie pokwapil sie aby podac wiecej szczegolow, waznych dla osob zainteresowanych. Zadal sobie trud wysylania potwierdzen ( ? ) i nic nie napisal?

Fatalne.

Proponuje jak jestes zainteresowana to sie pofatyguj, dowiedz i poinformuj ta grupe osob.

Nie mam pojecia do kogo sie zwraca myslacy czlowiek o uzyskanie informacji o danej "imprezie" organizowanej przez jakis oddzial, jak Tobie nie chce sie ruszyc glowa to mi tym bardziej poniewaz nie jestem tym zainteresowana jak wiesz, ale dla mnie to oczywiste ze jak chce sie dowiedziec o szczegoly danej wystawy czy coursingu czy czegos innego to kontaktuje sie z organizatorem a nie pytam na dogomani )

Kaska Lazar

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczegółów chyba trzeba kontaktowac sie z organizatorem. Ta informacja jaka zamiescilam tu i na stronie klubowej jest JEDYNA oficjalna informacja jaka posiadam ;)

Czyli jesli chce sie dowiedziec czegos wiecej mam sie z kim kontaktowac?

jenn

wystarczyloby zebys dokladnie czytala to co napisalam.

Odpowiedz masz w mojej 1 informacji

Kaska

Link to comment
Share on other sites

W sprawie szczegółów chyba trzeba kontaktowac sie z organizatorem. Ta informacja jaka zamiescilam tu i na stronie klubowej jest JEDYNA oficjalna informacja jaka posiadam ;)

Wielka szkoda, ze osoby ktore wysylaly potwierdzenie o przegladzie nie pokwapily sie aby podac wiecej szczegolow, waznych dla osob zainteresowanych.

Czyli jesli chce sie dowiedziec czegos wiecej mam sie z kim kontaktowac? Z Klubem Charta Polskiego? Bo zdaje sie on to wlasnie wyrazil zgode i przeslal potwierdzenie na organizacje tego przegladu. Czy z oddz. bytomskim? Oni tez powinni znac szczegoly.

fakt wielka szkoda!!! Co to za podly i zlosliwy czlowiek wyslal potwierdzenie (?) o przegladzie i nie pokwapil sie aby podac wiecej szczegolow, waznych dla osob zainteresowanych. Zadal sobie trud wysylania potwierdzen ( ? ) i nic nie napisal?

Fatalne.

Proponuje jak jestes zainteresowana to sie pofatyguj, dowiedz i poinformuj ta grupe osob.

Nie mam pojecia do kogo sie zwraca myslacy czlowiek o uzyskanie informacji o danej "imprezie" organizowanej przez jakis oddzial, jak Tobie nie chce sie ruszyc glowa to mi tym bardziej poniewaz nie jestem tym zainteresowana jak wiesz, ale dla mnie to oczywiste ze jak chce sie dowiedziec o szczegoly danej wystawy czy coursingu czy czegos innego to kontaktuje sie z organizatorem a nie pytam na dogomani )

Kaska Lazar

Pani Kasiu, nie trzeba sie zacietrzewiac i wrecz napadac na czlowieka za prawidlowo i po polsku postawione pytanie. Jesli Pani nie wie kto jest organizatorem przegladu cp w Swierklancu prosze to po prostu napisac. Ja na razie nie wiem i moge tylko zgadywac. Rozne rzeczy slyszalam na ten temat i dlatego postawilam to pytanie.

Sama Pani poruszyla te sprawe stawiajac nowy temat i poinformowala na dogo- o tym przegladzie, wiec dziwie sie ze Pani reaguje z taka zacietoscia na moje pytania o szczegoly. Troche opanowania przydaloby sie.

A co do przesylania potwierdzenia o przegladzie, jestem zdziwiona ze zadne szczegoly nie sa w sposob ogolnie przyjety podane do wiadomosci. O wystawie Klubowej Chartow jak rowniez o coursingu dnia nastepnego jest informacji na cale 2 bite strony internetowe. A na temat przegladu oprocz tego ze jest, ani slowka. Nie wydaje sie Pani to troche dziwne?? Mi niestety tak. Jesli Pani uwaza inaczej to po prostu roznimy sie zdaniem na ten temat.

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Pani Kasiu, nie trzeba sie zacietrzewiac i wrecz napadac na czlowieka za prawidlowo i po polsku postawione pytanie. Jesli Pani nie wie kto jest organizatorem przegladu cp w Swierklancu prosze to po prostu napisac. Ja na razie nie wiem i moge tylko zgadywac.

Organizatorem jest oddzial BYTOM nie wiem co tu jest do zgadywania i w czym takie wielkie myslenie zeby rozpisywac sie w kolejnej wiadomosci na ten temat. Organizuja Wystawe Kubowa a przy okazji przeglad charta polskiego zgodnie z regulaminami wystaw i klubu charta polskiego

Serdecznie dziekuje za kilka pouczen co do opanowania, bardzo sie przydadza przy kolejnych odpowiedziach na zadawane przez Pania pytania.

Numer telefony do Odzialu Bytom podany jest na stronach zarzadu Glownego prosze zadzwonic i przekazac im swoje uwagi. Jestem przekonana ze Zarowno Prezas Oddzialu jak i kierownik sekcji charta z wielka uprzejmoscia wysluchaja co Pani ma do powiedzanaia na ten temat.

Byl caly dzien na to aby dowiedziala sie Pani o kilka szczegółów jednak widze ze latwiej krytykowac na dogomani niz cos od siebie dac.

Oplata za przeglad 30 zl

sedziowie:

Grazyna Pindera

Andrzej Pobudkowski

p.Koscianska Gajda

i Tadeusz Michalowski ( testy )

Przeglad nie bedzie kolidowal z coursingiem

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie dziekuje za odpowiedz :D

Jesli bede miala jeszcze jakies pytania w sprawie przegladu, nie omieszkam skontaktowac sie z oddzialem bytomskim w dniach i godzinach podanych do wiadomosci na stronie internetowej.

Dla zainteresowanych sa to poniedzialek, sroda i czwartek w godz. od 15 do 19.

ps. Mysle, ze informacje ktore Pani podala o przegladzie mozna umiescic na stronie klubowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...