Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

[quote name='Gracjana']Czy ktos mogl by mi wytlumaczyc jak sie dostac z dworca na wystawe?
Z gory dziekuje...;)[/quote]

Sprawdź czy Twój pociąg zatrzymuje się na stacji Bydgoszcz Leśna (stacja to dużo powiedziane). Jeżeli tak to wysiadasz tam, wychodzisz przez "stacje/perony" na ulice. Następnie skręcasz w prawo i idziesz chodnikiem wzdłuż drogi biegnącej równolegle do torów tak jakby cofając się do stacji Bydgoszcz Główna.
Po ok 5-10 minutach (zależy od szybkości marszu) dochodzisz do większego skrzyżowania, przechodzisz na druga stronę i jesteś już pod płotem stadiony Zawiszy, wzdłuż boiska maszerujesz dalej i jesteś pod halami.
Powodzenia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darvin']no to z tą taksówką najlepsze wyjście, tym bardziej że z czego mówisz cena nie jest wygórowana... :p szkoda że nie jedzie się przez Bydgoszcz leśną od strony Poznania[/quote]
Sprawdź czy Twój pociąg nie jedzie dalej i nie zatrzymuje się na B.Leśna.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Także mamy numerek. 13:55, sobota, ring 9.
Mógłby ktoś wskoczyć i zrobić zdjęcia stawce sznaucerów średnich czarnych, są tylko 4 suczki.. ;)[/quote]

My postaramy się obfocić wszystkie panie:p:razz::razz::razz:

czyli na mnie przeznaczyli całe 5minut:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']My postaramy się obfocić wszystkie panie:p:razz::razz::razz:

czyli na mnie przeznaczyli całe 5minut:evil_lol:[/QUOTE]

OO! Proszę kogo widzę, jak miło. ;)
5 minut chyba wystarczy... :cool3:
Ja też postaram robić się zdjęcia to najwyżej się wymienimy potem, hm? ;)

Link to comment
Share on other sites

ooooo :crazyeye:
a ja jestem z bydgoszczy i dopiero teraz się dowiaduje że takie rzeczy się w mieście dzieją :shake::shake: co za wstyd :oops::oops::oops::oops:

czy na tę wystawę mogę przyjść jako widz?? popatrzeć na piękności? :loveu:
czy za wejście jest jakas opłata?
i w jakich godzinach jest wystawa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Mam pytanko-czy w hali wystawowej jest bardzo ciepło?np tak jak było w Rzeszowie?[/SIZE][/FONT][/quote]

dosc cieplo i wreszcie w miare czysto remont zrobil swoje, ale przy niektorych ringach mega tlok.
ring 1,2,3 sa oddalone od pozostalych budynkow znajduja sie w nowowybudowanej czesci za korona stadionu. Kawalek trzeba poczlapac do nich. Nie bylam tam, ale slyszalam co mowili ludzie.
Przy ringu honorowym jest tylko ring nr 5 (na ktorym bede walczyc z moimi suczkami) osobno jest ring VI i jeszcze ktorys, w kazdym badz razie ten co na nim w sobote ONki biegaly.
Poza tym do lat poprzednich niewiele sie zmienilo. Po remoncie jakos przyjemniej tam wyglada, ale nic ponadto, sciany sie niestety nie rozciagnely :>...

Link to comment
Share on other sites

[I]"osobno jest ring..." [/I]IV i VI (gdzie biegały kaukazy i środkowe-azjaty ;) )

przejście może i jest niezbyt szerokie (ringi 7-11) ale nam jakoś udało się lawirować w tą i z powrotem, między tosami, dogami, corsiakami, rottkami etc i wszystko było w porządku. Zresztą tuż przed ringami jest sporo miejsca, gdzie można zaczekać i dopiero przed konkurencją "dopchać się" do swojego ringu... ;)

dziś lecę Was tylko focić:)

życzę Wszystkim powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiaj nasze shiby zdobyły:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO Furia [COLOR=red]CWC,NDPwR[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]FUJI OF BONSAI Xandrina [COLOR=red]CWC,NDSwR-[/COLOR][COLOR=blue]dzięki uzyskaniu tego wniosku suńka spełniła regulaminowe wymogi do uzyskania [/COLOR][COLOR=red]Championa Polski :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Podaję jeszcze wyniki karelskich psów na niedźwiedzie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]CEDRIK Pikimusta [COLOR=red]Naj.Weteran,Zwyc.Rasy:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]PANDA Krajeńska Kraina [COLOR=red]CWC, NDSwR:lol:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Byliśmy pierwszy raz na wystawie w Bydgoszczy-organizacja ok.cieplutko,czyściutko,ciut tłoczno,ale miło-mam nadzieję,że nie ostatni ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szybowiec'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiaj nasze shiby zdobyły:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]AKIDO Furia [COLOR=red]CWC,NDPwR[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]FUJI OF BONSAI Xandrina [COLOR=red]CWC,NDSwR-[/COLOR][COLOR=blue]dzięki uzyskaniu tego wniosku suńka spełniła regulaminowe wymogi do uzyskania [/COLOR][COLOR=red]Championa Polski :loveu:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Podaję jeszcze wyniki karelskich psów na niedźwiedzie:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]CEDRIK Pikimusta [COLOR=red]Naj.Weteran,Zwyc.Rasy:lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]PANDA Krajeńska Kraina [COLOR=red]CWC, NDSwR:lol:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Byliśmy pierwszy raz na wystawie w Bydgoszczy-organizacja ok.cieplutko,czyściutko,ciut tłoczno,ale miło-mam nadzieję,że nie ostatni ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Jaeszcze raz gratulujemy :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

ja mam basiorki! :D ale tylko tricolorki i te, które mi się bardzo spodobały (a jak się okazało, albo mam oko do bassów, albo sędzia sugerował się moją opinią :evil_lol: )
przerabiam, zaraz coś wkleję :cool3:

darvin, jeśli miałeś psa w młodzieży, to też mam wasz występ uwieczniony:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']ja mam basiorki! :D ale tylko tricolorki i te, które mi się bardzo spodobały (a jak się okazało, albo mam oko do bassów, albo sędzia sugerował się moją opinią :evil_lol: )
przerabiam, zaraz coś wkleję :cool3:

darvin, jeśli miałeś psa w młodzieży, to też mam wasz występ uwieczniony:)[/quote]

a no miałem w młodzieży :) poproszę zdjęcia na maila jeśli można :evil_lol: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...