Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pieseczkowo']Jak bedzie tragicznie to najwyzej bede siedziala razem z psem w klatce,spora ma to mzoe sie zmiescimy oboje,na kolkach to bedzie latwy transport po wystawie:evil_lol::evil_lol::lol:[/quote]
Ja też mam sporą klatke wrazie czego kojec, tylko bez kółek :-(

Link to comment
Share on other sites

Ja się pewnie wybiorę. Niestety bez psów bo moje 2 dziewczynki się nie nadają jak na razie na wystawy (jedno dziecko za małe, drugie nie w kondycji po szczeniorkach)
W sobotę pewnie spotkamy się na JH (o ile znajdę psa :P)
W niedzielę będę fotografować VII FCI i kibicować znajomym.

Gdyby ktoś potrzebował pomocy przy prezentacji pieska, to proszę o kontakt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Havana[/B], jeśli potrzebujesz psiaka na sobotę to uprzejmie służę swoim białasem :evil_lol: [SIZE=1]jesteśmy z Bydgoszczy,[/SIZE] [SIZE=1]to będzie jego 2-ga wystawa (pierwsza, tydzień wcześniej w Rzeszowie) w szczeniakach. Dopiero zaczeliśmy ćwiczyć, nasze wypociny zamieściłam w "statyce" :lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca'] [SIZE=1]jesteśmy z Bydgoszczy,[/SIZE] [SIZE=1]to będzie jego 2-ga wystawa (pierwsza, tydzień wcześniej w Rzeszowie) w szczeniakach. Dopiero zaczeliśmy ćwiczyć, nasze wypociny zamieściłam w "statyce" :lol:[/SIZE][/quote]
Hehe, to dokładnie tak jak my ! :)

Link to comment
Share on other sites

Mi chyba w niedzielę nie uda się być na wystawie, a wielka szkoda bo sami znajomi będą z którymi naprawdę chciałabym się spotkać.. :placz:
..więc jeśli ktoś potrzebował by pomoc w wystawieniu psiaka w sobotę, chętnie służę pomocą. ;)
Proszę tylko napisać na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hovomaniaczka']Czy ktos moglby podejsc w sobote na ring gdzie beda wystawiane hovawarty i dowiedziec sie kto wygral? W sobote nie moge byc, a bardzo chcialabym wiedziec. Z gory dziekuje!
Kaya - jezeli znajdziesz psa na niedziele to mysle, ze sie spotkamy ;)[/quote]

jeżeli skończy się podobnie do wyżłów weimarskich i węgierskich to mogę Tobie te wyniki spisać i wysłać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']jeżeli skończy się podobnie do wyżłów weimarskich i węgierskich to mogę Tobie te wyniki spisać i wysłać[/quote]
Dziękuje! Jak już będzie wiadomo przy których ringach i o jakiej godzinie będą hovki dam znać!

[quote name='Kaya'] hovomaniaczka napewno sie spotkamy w niedziele wierze w to choćby poza tingiem :smile: A my zapraszamy pod ring Goldenów w niedziele ;-)[/QUOTE]
Postaram się dotrzeć pod ring Goldenów choćby na chwilę. Ja za to będę na Westach ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...