Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To mój debiut na dogo więc bądźcie dla mnie wyrozumiali!
Miałam wątpliwą przyjemność wystawiać w młodzieży mojego setera irlandzkiego na walentynkowej w 2008. Ku mojemu przerażeniu okazało się,że ring dla swetrów ulokowali pod chmurką! Zmarzliśmy strasznie!
Ja rozumiem psy północy ale wyżły na kilkustopniowym mrozie!?
Z kolei w budynku panowała straszna ciasnota więc i tak źle i tak niedobrze! Jeśli w tym roku ma być podobnie to ja się raczej nie wybiorę.
Jadę do Głogowa!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amigo1']To mój debiut na dogo więc bądźcie dla mnie wyrozumiali!
Miałam wątpliwą przyjemność wystawiać w młodzieży mojego setera irlandzkiego na walentynkowej w 2008. Ku mojemu przerażeniu okazało się,że ring dla swetrów ulokowali pod chmurką! Zmarzliśmy strasznie!
Ja rozumiem psy północy ale wyżły na kilkustopniowym mrozie!?
Z kolei w budynku panowała straszna ciasnota więc i tak źle i tak niedobrze! Jeśli w tym roku ma być podobnie to ja się raczej nie wybiorę.
Jadę do Głogowa![/quote]

A to nie właśnie w 2008 roku wystawa walentynkowa odbyła się wyjatkowo w Toruniu???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

tak 2008 to wystawa przeniesiona do Torunia i te psy na zewnątrz to nadal Toruń :evil_lol: można sobie obejrzeć fotki w archiwum...

tak jeszcze dodam, że w razie czego ja mam psa super przystosowanego do takiej formy wystawiania - gorzej ze mną :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pieseczkowo']Ale ze względu na co na obsadę czy miejsce wystawy?;)[/quote]
Na miejsce!

[quote name='sylrwia']Jako stały bywalec tej wystawy to raczej powinnaś zachęcać.:evil_lol:[/quote]
Kochana do czego? do trutek na szczury porozsypywanych gdzie popadło? czy do ringów 3mx3m dla goldenów,labków czy dogów??? Ja mam małe psy więc oprócz ciasnoty mogę to przeżyć,poza tym mam blisko.
Jednak do odważnych świat należy:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paatrycja']Zawsze trzeba być optymistą! ;)[/quote]

Dokładnie :)
My wybieramy się większą ekipą na niedziele chyba że uda nam się też zjawić w sobote :cool3: Oferuję pomoc w wystawianiu jakby ktoś potrzebował i nie tylko. Nr kom moge na priv wysłać zapraszam też pod ring Goldenów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[I]"Oferuję pomoc w wystawianiu jakby ktoś potrzebował i nie tylko" ...[/I]a kompletnych laików też wspomagasz? :razz: zanim zaczęłam konkretne ćwiczenia moja bestia przecięła sobie łapę i teraz nie wiem jak się wyrobimy ...i kiedy się to zagoi :roll: chociaż stać 'już' umie - tyle, że jak krówcia na pastwisku! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...