Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak czy siak spóbujemy:) chcę go (a raczej nas:D ) sprawdzić, a ta bydgoska będzie pewnie naszą pierwszą i ostatnią w szczeniakach...

nowa ruda - śliczna! ;)

[COLOR=black](tam może dodam, że bać to on się raczej nie powienien - od małego robimy dworce, środki transportu, mieszkamy przy stadionie (kibice), nawet byliśmy na psich zaprzęgach, także halą się nie martwię - tylko tym, że będzie mi się wyrywał do innych psich uczestników :-/ )[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Sędzia Beata Klawińska hoduje Bouviery i Pony.Jej hodowla to Prolog.Sędziowała w Grudziadzu i rok temu na Walentynkowej w Bydgoszczy.Mozesz poszperac w wynikach z tych wystaw i sama ocenisz.Ja uwazam, ze jest dobrym,solidnym i sprawiedliwym sędzia ,mimo tego ze jest nim od nie dawna.

Pozdrawiam Florka

Link to comment
Share on other sites

Dolinka żeby ocenić sędziego trzeba być przez niego ocenionym samemu,jednemu sędzia sie spodoba bo u niego wygra innemu mniej bo przegra,każdego sędziego trzeba "przerobić" na sobie.
co do Walentynkowej byłam na wszystkich i odradzam tym wszystkim,którzy dopiero zaczynają zabawę z wystawami żeby sie nie zrazić.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rysiczka']Dolinka żeby ocenić sędziego trzeba być przez niego ocenionym samemu,jednemu sędzia sie spodoba bo u niego wygra innemu mniej bo przegra,każdego sędziego trzeba "przerobić" na sobie.
co do Walentynkowej byłam na wszystkich i odradzam tym wszystkim,którzy dopiero zaczynają zabawę z wystawami żeby sie nie zrazić.:cool1:[/quote]

Jako stały bywalec tej wystawy to raczej powinnaś zachęcać.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pieseczkowo, wystawa jka kazda inna, Bydgoszcz ma dosc dobra organizajce, wiec co do tego nie ma sie co przyczepic, natomiast miejsce wystawy, ponujacy na nim tlok i same hale moge byc zniechecajace;). Co prawda stadion Zawiszy zostal wyremontowany i jest teraz bardzo ladnym obiektem, ale i tak prawdopodobnie wystawa odbedzie sie tam gdze zawsze:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...