Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - Walentynkowa Krajowa 2009


figazmakiem

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie nakrzyczycie na mnie,ale nie strasznie was przepraszam nie zadzwonilam.Mialam teraz tyle na glowie,że albo budzialm się jak bylo juz po czasie,albo nie mialam warunków na dzwoneinie.Z tego co jest ta stronie Bydgoskiej napisane to na Zawiszy,więc pewnie tam,ale we wtorek dzwonie bo w pon zamkniete.Jeszcze raz sorki.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']Zdaje sie ma byc zmiana sędziów na V gr - ale na jakich innych jeszcze nie napisali:razz:
[/quote]
A mi się wydaje, że ta zmiana już jest podana. :cool3: Akitę japońską miał sędziować Robert Blumel, a jest teraz u Miroslava Vaclavika. Tak samo chow chow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figazmakiem']A mi się wydaje, że ta zmiana już jest podana. :cool3: Akitę japońską miał sędziować Robert Blumel, a jest teraz u Miroslava Vaclavika. Tak samo chow chow.[/quote]
hmmm...czyzby była ze mnie taka gapa? ale patrzyłam jakiś czas temu na str bydgoską i na V był M.Vaclavik, a teraz jest dalej M.Vaclavik tylko obok nazwiska jest czerwony napis "zmiana"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tascha']hmmm...czyzby była ze mnie taka gapa? ale patrzyłam jakiś czas temu na str bydgoską i na V był M.Vaclavik, a teraz jest dalej M.Vaclavik tylko obok nazwiska jest czerwony napis "zmiana"[/quote]
Bo tu chyba nie chodzi o zmianę sędziego, tylko o to, że rasy zostały inaczej przydzielone. ;)

[quote name='Paatrycja']Kochni, do kiedy są zgłoszenia przyjmowane?
Jeszcze po nowym roku? Do 30.01?[/quote]
Tak, do 30.01.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak kochani.Zmiany co do grupy V możecie sprawdzić na stronie bo są wyraxnie zaznaczone,a co do hali.Jest na Zawiszy,ale ze względu ze sa tam jakieś poszczególne segmenty to każda grupa czy kilk ras,będę poroździelane na te segmenty,czyli tak samo jak ktoś z forumowiczów pisał,że tak było w zeszłym roku.To tyle co sie dowiedziałam.Pewnie nic zadawalającego i nowego.:-(;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...