Jump to content
Dogomania

Jaką rasę mam wybrać vol. 2


Chefrenek

Recommended Posts

[quote name='Mozartino']Kolega ma wlasnie taka suke z austriackiej hodowli, musialabym dopytac :)



Ale wsrod tych uzytkowych to nie jest pojedynczy przypadek :P[/QUOTE]

Mam tollera który waży 19kg wcale wielka nie jest a to najmniejszy retriever. Szwedzkie laby są lżejsze fakt ale 15kg to już ewenement i nie ma sensu szukać psa w takiej rasie gdzie musisz kupić import do tego po lekkich i małych rodzicach i też nie ma gwarancji że trafi się tak lekka suka(już nie mówiąc że jak będzia miała 2miesiące to wiele się jeszcze może zmienić). Do tego powinna być predysponowana do tej pracy. To już lepiej tollera.

FradziaFradzia może jeszcze kelpik albo trochę większy owczarek holenderski?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Niektórym to się wydaje, że jego osoba jest tak interesująca, że ludzie przez kilka dni na zlocie z braku pomysłów na spędzanie tego czasu, siedzą i gadają o Aniusi i jej pieskach czy o innych osobach, których nie lubią . Sorry, jest wiele ciekawszych tematów do rozmów ;)

Trochę nie rozumiem podejścia "na zlocie będzie Amber, to ja nie jadę, bo jej nie lubię". Nikt Wam nie każde z nią rozmawiać czy udawać, że się lubicie. Na zlot wybiera się też sporo osób, które być może traktujecie jakąś tam forumową sympatią. Nie wiem, ja często jeżdżę na wypady weekendowe z dużą grupą znajomych i tez czasem zdarza się tak, że ktoś zabierze kogoś, kogo ja nie lubię. Idąc tym schematem nie powinnam na ten wyjazd jechać, a jadę i bawię się dobrze.

I o ile rozumiem, że ktoś nie chce jechać, bo na zlocie nie będzie nikogo, kogo lubi, to nie rozumiem jak można oceniać całe towarzystwo na podstawie kilku osób, albo nie jechać, bo nie lubi się 2 osób.

P.S. Przykład aniusi i amber podałam specjalnie, żeby nie było, że piszę coś bezosobowo, równie dobrze mogłam tam wpisac inne osoby.
EOT[/QUOTE]

ja tam slyszalam, ze o aniusi i jej pieskach calkiem duzo ostatnio na zlociku nadawano. tak, ze niektorzy nawet mieli dosc:)))


szczerze mowiac mnie nie za bardzo nawet obchodzi, kto bedzie na zlocie. jak juz napisalam: mam plan na inny trip w te wakacje.

Link to comment
Share on other sites

Tak, nie mamy co robić, tylko cały czas o tobie gadać. Sorry, ale nie jesteś aż tak interesująca jakbyś chciała być. Inne słowo by tu lepiej pasowało. Tylko Alex markerem na głowie miał coś napisane na twój temat, ale POZYTYWNIE. To szalona noc była hyhihy :loveu:

A tak w ogóle to się nudne robi, boli was ten zlot widzę bardzo, proponuję niezawodną [url]http://img.sadistic.pl/pics/f952a659371b.png[/url] i może zorganizowanie swojego, bo ile można czytać o tym samym, że WY tak bardzo nie chcecie jechać tam gdzie inni. No kurna, nie popłaczcie się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Tak, nie mamy co robić, tylko cały czas o tobie gadać. Sorry, ale nie jesteś aż tak interesująca jakbyś chciała być. Inne słowo by tu lepiej pasowało. Tylko Alex markerem na głowie miał coś napisane na twój temat, ale POZYTYWNIE. To szalona noc była hyhihy :loveu:

A tak w ogóle to się nudne robi, boli was ten zlot widzę bardzo, proponuję niezawodną [URL]http://img.sadistic.pl/pics/f952a659371b.png[/URL] i może zorganizowanie swojego, bo ile można czytać o tym samym, że WY tak bardzo nie chcecie jechać tam gdzie inni. No kurna, nie popłaczcie się.[/QUOTE]

sadze, ze o nasze zycie towarzyskie nie musisz sie martwic:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']uwierz... mało mnie to interesuje :diabloti:[/QUOTE]

A jednak chyba interesuje, skoro poczułaś potrzebę wypowiedzenia się że na zlot się nie wybierasz, skoro nawet nikt tutaj z tobą o tym nie rozmawiał, a już na pewno nikt nie zapraszał czy nakłaniał, zatem nie wiem z czego wywnioskowałaś, że kogokolwiek interesuje fakt że na żadnym przyszłym zlocie się nie pojawisz. Ale rozumiem że to było na zasadzie "dopowiem coś będzie więcej jadu" :loveu:


Czy ktoś się orientuje jak u nas się dzielą gończe polskie? jest duża rozbieżność między show a użytkami?

Link to comment
Share on other sites

No chyba, muszę, skoro od kilku stron wątku prowadzicie płaczliwy bełkot na temat, tego, że nie jedziecie na zlot bo są tam gupi ludzie, a w ogóle to macie inne plany. No osom chromosom. Napiszcie to jeszcze 100 razy, dajcie ogłoszenie do gazety i opowiedzcie to o. Marianowi w poranku radia Maryja. Nobody cares.

EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']A jednak chyba interesuje, skoro poczułaś potrzebę wypowiedzenia się że na zlot się nie wybierasz, skoro nawet nikt tutaj z tobą o tym nie rozmawiał, a już na pewno nikt nie zapraszał czy nakłaniał, zatem nie wiem z czego wywnioskowałaś, że kogokolwiek interesuje fakt że na żadnym przyszłym zlocie się nie pojawisz. Ale rozumiem że to było na zasadzie "dopowiem coś będzie więcej jadu" :loveu:[/QUOTE]

aha. myślałam, że odpowiedziałam na post aniusi, ale pewnie jest tak, jak mówisz.

a co do tego, że od tylu stron dyskusja o tym, to same jej nie prowadzimy :evil_lol:

ale nawet jakbym chciała, to bym nie mogła pojechać, bo moje pieski nie mają kagańców, a ponoć trzeba posiadać :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']
ale nawet jakbym chciała, to bym nie mogła pojechać, bo moje pieski nie mają kagańców, a ponoć trzeba posiadać :-([/QUOTE]

jeśli masz agresywne, niewychowane psy to chyba oczywiste

Wątek zlotowy jest więc jeśli cie tak nurtują sprawy zlotu to odezwij się właśnie tam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No chyba, muszę, skoro od kilku stron wątku prowadzicie płaczliwy bełkot na temat, tego, że nie jedziecie na zlot bo są tam gupi ludzie, a w ogóle to macie inne plany. No osom chromosom. Napiszcie to jeszcze 100 razy, dajcie ogłoszenie do gazety i opowiedzcie to o. Marianowi w poranku radia Maryja. Nobody cares.

EOT.[/QUOTE]

no coz w zeszlym roku moje plany wakacyjne przezywaliscie przez kilka tygodni.

w tym roku byscie przezywali jeszcze dluzej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, zwracam się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu odpowiedniego dla mnie psa, ponieważ jakiegokolwiek bym nie wyszukała to zawsze znajdę jakies "ale", że np. ma włosy a nie sierśc. Szukam psa małego lub średniego(max do kolan, większy nie przejdzie ze względu na rodziców, osobiście wolałabym średniego), akceptującego inne zwierzęta(psa i kota), mieszkam w domu z podwórkiem, chciałabym trenowac jakis sport, zastanawiałam się nad agility i frisbee, chciałabym też psa raczej o delikatnym wyglądzie, może miec dlugą sierśc, ale raczej nie krótką, łatwego w tresurze. Liczę na waszą pomoc. Z góry bardzo dziękuję :) pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Grzywacz chiński długowłosy :) Świetnie się sprawdzają w psich sportach a budowę mają delikatną i raczej są niewielkie, choć do mikrusów nie należą :)[/QUOTE]

właśnie też o nich myślałam bo bardzo mi sie podobają, ale troche zraża mnie ta pielęgnacja(częste kąpiele, wyczytałam, że powinno się nawet 2-4 razy w miesiącu i do tego mają włosy, które trzeba jednak obcinac wiec w głowie będzie ciągle fryzjer)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...