Jump to content
Dogomania

Luna w domku stałym:)


Gosiara

Recommended Posts

Ojej... Szkoda, ze nie mieszkam gdzieś w ok. Zabrza... Chętnie bym pomogła chociaż przy tym koniu, szczeniaczkach i karmieniu suni...
Może ktoś mógłby pomóc dogomaniaczce? Czasu nie starcza i pieniędzy na nic... Zobaczcie jakie ma serce ogromne...
Wiem co to znaczy nie mieć co do gara włożyć... a tutaj jeszcze tyle obowiązków przy zwierzakach... Serce sie kraje:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sobie zaznaczam:p

suka musi isc do dobrego domu, na kanapy! żeby zapomniała o "właścicielach", którzy chyba tylko na pokaz sobie ją kupili:angryy:

i wydaje mi się po jednym zdjeciu, ze sucz była bita....za bardzo "chodzi" na przygiętych nogach...chyba, ze to tylko akurat takie zdjęcie

Link to comment
Share on other sites

[B]Patrzcie znalazłam na mappie dogo,bytom jest tylko 11 km. od Zabrza..[/B]
[B]Może jakaś miła osoba mogła by pomóc Gosiaarze np.FIZYCZNIE,w częściowym pomaganiu w opiece nad GROMADKĄ????Trzeba dziewczynie pomóc:placz::placz::placz::placz:Bo rośnie nam następna fanatyczka-dogomanka:loveu::razz:[/B]

[B][LEFT][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B]BYTOM[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#008000][SIZE=1][B]AleksandraJ[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][EMAIL="[email protected]"][B][SIZE=1][COLOR=#000080][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/EMAIL][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]DT [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]FOTO[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]jakies zbiórki[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B]BYTOM / ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#006400][SIZE=1][B]wandul66[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=black]tel. kom. 600 942 653 , [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]NET [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]DT [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]AUTO [/COLOR][COLOR=#ff8c00]-[/COLOR][COLOR=black]ograniczony dostep, raczej TZ[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#0000ff][B][SIZE=1][COLOR=#ff8c00][COLOR=red]TRANSPORT -TZ[/COLOR] [/COLOR][COLOR=#000000]transporty TIR dlugie trasy mozliwe [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#006400]odwiedzam schronisko w Bytomiu[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/LEFT]


[LEFT][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Tahoma][COLOR=#0000ff][SIZE=2][B]BYTOM[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=green]esza[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#006400][COLOR=black][SIZE=1]gg- 6666240[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=1]tlen- akwamaryn[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]Allegro [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#006400][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=red]FTP[/COLOR][COLOR=black]( do przesyłania i odbierania większych plików)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=#006400]
[FONT=Arial][FONT=Tahoma, sans-serif][SIZE=1][COLOR=red][FONT=Arial]Grafika[/FONT] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000][SIZE=3] [COLOR=black]I np. Esza w allegro??[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=3]Z kolei Gliwice 13 km od Zabrza,można tam nawet z Gliwic do Zabrza autobusem pojechać??!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#0000ff]GLIWICE
[/COLOR][COLOR=#006400][SIZE=1][B]wiosna[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]kom: 506 935 278[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][COLOR=black][B]GG: 1002834[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][EMAIL="[email protected]"][B][U][SIZE=1][COLOR=#0000ff]wiosna[malpa]3rd-pole.com[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/EMAIL][SIZE=1] ,[/SIZE][EMAIL="[email protected]"][B][U][SIZE=1][COLOR=#0000ff]adopcje[malpa]3rd-pole.com[/COLOR][/SIZE][/U][/B][/EMAIL][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]NET [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]DTA[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]WIZDom[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]WIZ/poadopcyjna[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]HOT[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]AUTO[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]WETpomoc *OPIEKA/PIELEGNACJA[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]AUKCJE[/COLOR] [/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]OGL/PRASA[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]FOTO[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]OGL/PLAKAT[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]XERO[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]BANERKI[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]PETSITTER [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]USLUGI rozne /manualne/[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]U/STRZYZenie psow[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]U/KRAWiectwo[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][COLOR=#ff0000][SIZE=1][B]U/ZR [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]U/TECHniczne ABC[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B][COLOR=#ff0000]OGRODEK/GARAZ[/COLOR][/B] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]BEHAVIOR -[/COLOR] ukladanie, szkolenie psow[/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]Ma firmę produkującą sprzęt dla zwierząt[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][SIZE=1][B]INNE - w razie potrzeby podam moje aktualne mozliwosci telefonicznie[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif][B][SIZE=1][COLOR=#ff0000]KLATKA KENNEL[/COLOR] - klatki co prawda nie mam, ale [COLOR=#ff0000]lada chwila bede miec kojec[/COLOR], jakby co - moge kogos przetrzymac..[/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT]
[LEFT][FONT=Tahoma][COLOR=#0000ff][B]ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT][/LEFT]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]Formica[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]GG: 6540278[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]e-mail: [/COLOR][/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][U][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]formica[hopsa]autograf.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/EMAIL][/LEFT]
[COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=1]NET [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[LEFT][SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]DTA garaz[/COLOR] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]AUTO[/COLOR] po uzgodnieniu w obrebie Sląska gdzies dalej w miare czasu i mozliwości finansowych , ale chętnie [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]WET[/COLOR]/ [COLOR=#ff0000]OPIEKA/PIELEGNACJA[/COLOR]... czynności pielegniarskie zastrzyki zmiany opatrunku bez problemu, [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]WET/ PORADY ZDROWOTNE[/COLOR] zawsze [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]WIZ/DOM[/COLOR] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]WIZ/POADOPCYJNE[/COLOR] po wczesn. uzgodnieniu [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]AUKCJE/Allegro[/COLOR] [/FONT][/SIZE]
[SIZE=1][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]OGLOSZ/[/COLOR] bez rozklejania[/FONT][/SIZE]
[COLOR=#ff0000][FONT=Arial][SIZE=1]MOJ PIES DAWCA KRWI[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Arial][SIZE=1][U]LEKARZ WETERYNARII[/U][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]ZABRZE
[SIZE=1]Alusia3[/SIZE][/FONT]
[SIZE=1]gg: 3435023
509094407
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]NET[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]DTA[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]WIZ/DOM[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]FOTO[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]AUTO[/COLOR] do 20 km[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]PIELĘGNACJA[/COLOR]- mam swój salonik[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]ALLEGRO[/COLOR][/SIZE]
[LEFT][FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B]ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]Patikujek_Zabrze[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]kom: 513 139 349[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]GG:2903843[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[EMAIL="[email protected]"][U][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]patikujek[hopsa]o2.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/EMAIL][/LEFT]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]NET [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[LEFT][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]DT [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]OPIEKA/PIELEGNACJA[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]PETSITTER[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]FOTO [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]OGL/PLAKAT[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]OGRODEK/GARAZ[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#556b2f][FONT=Tahoma][SIZE=1][U]Wolontariuszka w schronisku w Zabrzu[/U][/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B]ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]nathaniel[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]GG: 6529665[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[EMAIL="[email protected]"][U][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]nathaniell[hopsa]poczta.fm[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/EMAIL][/LEFT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]NET[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[LEFT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]FOTO[/COLOR] [/SIZE][/FONT]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]PETSITTER [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]WWW[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Tahoma][COLOR=#0000ff][B]ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#008000][FONT=Tahoma][SIZE=1]Mysia-Zabrze[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]kom. 0 692 581 343[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]gg: 4913896[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]e-mail: [/COLOR][/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][U][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]gosha160[hopsa]wp.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/EMAIL]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]NET[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]OPIEKA/PIELEGNACJA[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]FOTO[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]XERO[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]OGRÓDEK/GARAŻ[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]WET/PIELĘGNACJA[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]Od 5 lat jestem wolontariuszką w schronisku[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#008000][FONT=Tahoma][SIZE=1]współpracuje z TOZ w Zabrzu[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=#0000ff][B]ZABRZE[/B][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]zaba14[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]tkom. 600911540 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]gg2495038[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black]e-mail: [/COLOR][/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=black][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][/LEFT]
[FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#ff0000]NET [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[LEFT][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]OGL[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]FOTO[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]BANERKI[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][SIZE=1]PETSITTER[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#006400][FONT=Tahoma][SIZE=1]wolontariusz w schronisku w Rudzie Śl.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/LEFT]

Może to się przyda????Trzeba coś wykombinować ze SZCZENIORAMI??!!!!:placz::placz:[/LEFT]
[/LEFT]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli Was to interesuje zdam relacje z opieki nad moja podopieczną:shake:
Muszę chodzić do Niej 4 razy dziennie dawać jej po jednej miarce suchego,bo psina wszystko wciąga jak odkurzacz,bez gryzienia...
Najpierw daję Jej kanapki z kiełbasą,pózniej nalewam wody do miski,którą przyniosłam(bo ma tylko stare wiadro obrośnięte glonami)
Potem dopiero wsypuje suche do miski,którą przyniosłam bo chyba dostawała z ziemi:(
Psina tak szybko to wchłania bo nie umię to inaczej nazwać,to straszny widok,ona"je"a ja stoję i płaczę,przepraszam ale nie umię pohamować swoich emocji...
W tej chwili wystają Jej strasznie żebra...Strasznie jest mi Jej żal...Jak ktoś jest z Zabrza może tam zemną iść i samemu się przekonać...
gdy sunia ma już pełny brzuszek siada mi na butach żebym nie mogła się ruszyć i strasznie domaga się pieszczot,słuchajcie to jest pies tak spragniony miłości że gdybym miała 10 rąk chyba mi by ich brakło do Jej głaskania,przytulania...Jej kojec jest w strasznym stanie...Za budą jest krąg ogniskowy,wszędzie pełno popiołu,brudno...Puszki po piwie,szkła...w budzie śmierdzi jest stary koc,pewnie od pierwszego dnia,kiedy Ja kupiono...Może znalazłby się ktoś kto by mi pomógł tam posprzątać?jestem już u kresu sił,sama nie dam rady...Najlepiej jakby Ja ktoś wziął,ale puki tam przebywa musi mieć godziwe warunki,nawet nie ma obroży ani smyczy jest tylko zardzewiała kolczatka:placz:Może ma ktoś dużą niepotrzebną obroże i smycz żeby psinę mogłabym na spacer wziąść...Ona nawet tam się nie umie załatwić...maja piękny ogród,a pies siedzi w okropnym,ohydnym kojcu...Nóż w kieszeni sie mi otwiera,nawet już nie chcę nazywać tego zwyrodnialca,znajomym,tylko dalekim sąsiadem,mam też inne określenie ale nie będę na forum łacina ciepać...Zobaczcie na te Jej oczy na zdjęciu:-(Jej oczy mówią ja chcę do ciepłego domku pełnego miłości!!!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/395/a5e3f56f00b33ea1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ja siedze w domku...ale na odległosc nie mam jak inaczej pomóc jak podniesc wątek:-(

Gosiu - gdyby ci panowie od budowy chcieli łagodnego pluszaka to taki psiak od sadysty szuka domku:

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5125/tluszcz2kv8.jpg[/IMG]

tylko nie wiem dokładnie jaki on jest duży...
tu jego watek gdyby cos:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sadysta-z-tluszcza-pod-warszawa-pomozcie-oglaszac-odebrane-psiaki-122860/index6.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Byłam dać Luce kolacje:)
Potem Ją wypuściłam z tego kojca,pobiegała sobie z piłką,załatwiła potrzeby fizjologiczne...
Jedna ważna sprawa Luna kocha dzieci,byłam z moją 10letnia córką,Luna bardzo polubiła Ulę i chciała ciągle głaskać:pBawiła się z Nią piłeczka...
To super psina...Ma cieczkę:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Dopiero teraz udało mi się siąść do kompa, bo weekend miała nietypowo beznetowy.
Rozmawiałam dziś z Gosią, nic nie mówiła o cieczce, więc się nieco zdziwiłam. Szkoda, bo chciałam wziąć we wtorek Lunę na spacer z moimi suczami, ale w tym wypadku to chyba odpada.
Jutro pojadę znowu do Luny zawiozę nowy koc i trochę tam posprzątam. Mam też dla niej kolejny worek karmy.

Pozdrawiam,
formica

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']No jestem wielka wszerz:P
Jutro rano do Niej znowu mykam,a potem do kunika:p[/quote]
jeżeli chodzi o wszerz to ja też ,trzymaj sie gosiara i ucałuj wszystkie pychy swoje od pychów z jarocina,strasznie daleko jesteśmy od siebie i moge tylko podtrzymać na duchu,i wszerz nie wszerz wielka jesteś,a formica to nie wiem jak wszerz ale też wielka!

Link to comment
Share on other sites

Spoko, spoko, zdziwiłam się tylko.

Byłyśmy rano z Anią_W u suni. Boru, aż mi wstyd, ale ostatnio tak się samą suką zafrasowałam, że w ogóle nie pomyślałam zerknąć ze tę budę i w ogóle :oops:.

Uprzątnęłyśmy budę (tona piasku), dostała nową puchatą kołderkę, z tyłu wyciągnęłyśmy te popalone puchy, szkło i jakieś dziwactwa. Ogólnie z tego wyszły dwa worki na śmieci.
Sunia dostała jeść, pobiegała, po pewnym czasie dała sobie założyć obrożę. Rzeczywiście jest cieczkowa. W środę rano pojadę po nią i przywiozę do lecznicy. Tutaj szef pomoże mi od niej pobrać krew i dostanie leki, bo sama z takim żywiołem nie dam rady, a poza tym do końca nie jestem pewna jej reakcji.
Luna dostała biegunki i ma zapalenie uszu i spojówek.

Rozmawiałyśmy z sąsiadami, którzy mają pięciomiesięcznego ONka. Podobno Luna na niego warczy przez płot i nie wygląda na przyjacielsko nastawioną.
Chciałam zrobić konfrontację Luny z innymi psami na spacerze, ale w przypadku cieczki to odpada.

Co do adopcji zgłosiły się trzy osoby. Jedna chciała ją do kojca, druga ma inną sukę amstafa i ta pani z spod Opola, która chce Lunę zsocjalizować, ale ma dwa koty i żadnego obeznania z rasą. Mam straszne obawy z wyadoptowaniem Luny do nowego domu osobie bez doświadczenia z tego typu rasą, bez pobytu jej w jakimś domu tymczasowym, gdzie byłaby pod opieką osoby, która wie jak w pewnych sytuacjach się zachować i byłaby w stanie ocenić pod kątem behawioralnym tę sukę. Cieczka nie cieczka, postaram się ją mimo wszystko gdzieś jutro zabrać na krótki spacer, chociaż tyle mogę zrobić.

Nie chcę wyadoptować jej na łapu-capu, żeby później nie doszło do jakiś problemów, a końcem końców Luna na tym ucierpi. Sunia ewidentnie domaga się swojego, nie agresją, ale natarczywością. Nie znamy jej charakteru i tego, jak daleko może się posunąć. Biorąc pod uwagę jak była traktowana do tej pory i to, że CC źle prowadzone mogą sprawiać problemy, musimy liczyć się ze wszystkim. Prawdę mówiąc trochę mnie zmroziła wiadomość, że Gosia poszła do Luny z córką, sama bym nie zaryzykowała.

Prosiłam Furciaczka o poradę, czym powinniśmy się kierować przy wyborze domu dla Luny, bo ma o wiele więcej doświadczenia z tą rasą niż ja, i oto odpowiedź jaką dostałam:

[quote]Po pierwsze doświadczenie w posiadaniu psa o trudniejszym charakterku, CC nie nadają się raczej dla laików i początkujących właścicieli.
To psy uparte, strasznie inteligentne, z natury nieufne wobec obcych, źle prowadzone mogą stać się agresywne. Pomimo tego, że to psy rodzinne, emocjonalnie bardzo związane z właścicielem trzeba być konsekwentnym, cierpliwym i stanowczym... jeśli CC zobaczy, że ma nad właścicielem przewagę może się to skończyć terroryzowaniem rodziny.
I musisz uprzedzić przyszłych właścicieli, że Cc będzie wszędzie za nimi człapal...nawet do WC będzie starał się wcisnąć. Na dłuższą metę jest to dość męczące biorąc pod uwagę ilość śliny zostawianej na ubraniach itp :smile:
Uprzedź też, że najprawdopodobniej będzie trzeba psiaka nauczyć spokojnego witania.(...)Opanowanie tych ataków radości jest szczególnie ważne w przypadku dzieci, pies niechcący może zrobić krzywdę.
Naprawdę nie polecałabym tego psa komuś bez doświadczenia, naturalnie zdarzają się osobniki łatwe w prowadzeniu, ale na to bym nie liczyła ;-)
Wymagają też dość sporo ruchu jak na molosy, nie są tak energiczne jak np ONki itp, nie muszą szaleńczo biegać przez kilka godzin, ale codzienny pożądny spacer musi być:p
CC nie lubią być za długo same w domu...ale myślę, że Luna jest przyzwyczajona do samotności i tych 8-9 godzin wytrzyma.
[/quote]

Takiego domku szukamy!

Szukamy też kogoś kto do czasu znalezienia czegoś odpowiedniego, byłby w stanie wziąć Lunę na tymczas.

Byłabym wdzięczna za porozgłaszanie Luny jeszcze na innych portalach.

Pozdrawiam,
formica

Link to comment
Share on other sites

Rybko, gdzie ta Pani pisała?? może to ta sama Pani (spod Opola), która do mnie dzwoniła. Jeżeli tak, to jestem w trakcie organizowania wizyty przedadopcyjnej, bo jak na razie ten domek jest faworytem.
Zdjątka z dzisiejszej sesji:

[IMG]http://upload.miau.pl/3/146812.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146814.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146816.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146818.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146820.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146822.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146826.jpg[/IMG]


[IMG]http://upload.miau.pl/3/146828.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...