Jump to content
Dogomania

Ramuné Kazlauskaité (LT)


Recommended Posts

To kobieta ;-)
Chyba nie grzebala za bardzo w zebach,ale nie pamietam dokladnie.Generalnie jej sedziowanie mi sie podobalo mimo,ze wszystko wziela Litwa.Ciezko powiedziec mi cos wiecej o jej sedziowaniu,bo stawka byla niewielka.Na pewno wybrala zwierzeta efektowne,nie przywiazuej zbytnio wagi do glowy (przynajmniej w mojej rasie),ale pewne ewidentne bledy widzi.Do tego mila i usmiechnieta.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

[quote name='POMIAN']Czy ktoś wie coś o pani sędzi [SIZE=2]Ramune Kazlauskaite[/SIZE][SIZE=2] z Litwy? Może sędziowała Wasze psiaki? Na co zwraca szczególną uwagę? Z góry dziękuję za odpowiedzi. ;)[/SIZE]
[/quote]
Również bardzo proszęo jakieś info o Tej pani:modla:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co pamietam sędziowała w Rzeszowie jamniki i labki, jest bardzo dokładna, sympatyczna, właściwie powiedziałabym, ze zwraca uwagę na wszystko, była gospodarzem na jej ringu i przyznam, ze sędziowanie podobało mi sie bardzo, sumienne dokładne i z klasą. Dużo porównuje w ruchu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']Z tego co pamietam sędziowała w Rzeszowie jamniki i labki, jest bardzo dokładna, sympatyczna, właściwie powiedziałabym, ze zwraca uwagę na wszystko, była gospodarzem na jej ringu i przyznam, ze sędziowanie podobało mi sie bardzo, sumienne dokładne i z klasą. Dużo porównuje w ruchu .[/quote]
Dzięki. :lol:, a wiesz może w jakich rasach się specjalizuje?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Sedzina jest super. Sedziowała mojemu gryfonikowi w Rzeszowie, dostaliśmy doskonąłą. Naprawde warto do niej jechać. Nie tylko dobrze sędziuje, ale też daje liczne wskazówki co do naszego psa. Każdemu poświeca sporo czasu.Zwraca dużą uwagę na chód i budowę i sierść. Pozdrawiam :) Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania odnośnie tej sędziny z chęcią odpowiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...