Jump to content
Dogomania

Boa szuka swoich braci i sióstr


cholinka

Recommended Posts

Witam!

Wiem, że to może nie mądre ale pomyślałam sobie, że spróbuję. Chciałabym znaleźć ludzi, którzy adoptowali psy z tego samego miotu, w którym urodziła się moja Boa. Fajnie by było wymienić się fotami, porozmawiać o zdrowiu i charakterkach naszych pociech. Może się uda!

Moja Boa to hodowlana [B]Bely[/B] z hodowli o nazwie [B]CZAR LABRADORU[/B], mieszczącej się w [B]Zawadzkim[/B] koło [B]Opola[/B].
Ojcem był biszkoptowy [B]Inujasha Górska Fantazja[/B]
Matką, czarna Tequila czyli [B]Rising Sun z Grogu Hrabiego Malmesbury[/B]
Boa wraz z pozostałą ósemką urodziła się [B]25 listopada 2007 roku[/B].

:p

Link to comment
Share on other sites

:)i spotkanie urodzinowe mozecie urzadzic:)Super.Moja Andzia jest z hodowli radomskiej,po psach pracujacych w policji podarowanych Polskiej policji przez Krolowa Anglii.Tez moze zaczne szukac,tyle,ze u mnie juz jest swiezo po urodzinach:)A z bratem Ghany mieszka tuz kolo nas:)Pozdrawiamy.Super pomysl!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']:)i spotkanie urodzinowe mozecie urzadzic:)Super.[/quote]

No z tym spotkaniem to ciężko by mogło być - patrz moja lokalizacja :roll:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/69052.html"]Iss[/URL] - możemy Was przysposobić :lol:

[quote name='martitaa']Moja Andzia jest z hodowli radomskiej,po psach pracujacych w policji podarowanych Polskiej policji przez Krolowa Anglii.[/quote]

WOW!!! No to błękitna krew w żyłach - gratuluję. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cholinka']No z tym spotkaniem to ciężko by mogło być - patrz moja lokalizacja :roll:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/69052.html"]Iss[/URL] - możemy Was przysposobić :lol:



WOW!!! No to błękitna krew w żyłach - gratuluję. :)[/QUOTE]

Boszeeee:roll:,wiesz co?Widzialam,ze Norge,ale jakos tak wystrzelilam z tym spotkaniem:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:jak idio....a:loveu::loveu::loveu::loveu:az sie sama usmialam:)Ale ze mna to mialabys latwiej,bo wyjezdzam co jakis czas do Norwegii,dokladnie do Vallset:)Moze w przyszlym roku:)A Ty ze swoja slicznota tam na stale?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cholinka']Witam!

Wiem, że to może nie mądre ale pomyślałam sobie, że spróbuję. Chciałabym znaleźć ludzi, którzy adoptowali psy z tego samego miotu, w którym urodziła się moja Boa. Fajnie by było wymienić się fotami, porozmawiać o zdrowiu i charakterkach naszych pociech. Może się uda!

Moja Boa to hodowlana [B]Bely[/B] z hodowli o nazwie [B]CZAR LABRADORU[/B], mieszczącej się w [B]Zawadzkim[/B] koło [B]Opola[/B].
Ojcem był biszkoptowy [B]Inujasha Górska Fantazja[/B]
Matką, czarna Tequila czyli [B]Rising Sun z Grogu Hrabiego Malmesbury[/B]
Boa wraz z pozostałą ósemką urodziła się [B]25 listopada 2007 roku[/B].

:p[/QUOTE]




Sprobuje ci pomoc znalezc-dalam na Andzi profilu opis,ze szukam kogos z tej hodowli,ma tam mnostwo znajomych labow:)Moze sie uda?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martitaa']Boszeeee:roll:,wiesz co?Widzialam,ze Norge,ale jakos tak wystrzelilam z tym spotkaniem:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:jak idio....a:loveu::loveu::loveu::loveu:az sie sama usmialam:)Ale ze mna to mialabys latwiej,bo wyjezdzam co jakis czas do Norwegii,dokladnie do Vallset:)Moze w przyszlym roku:)A Ty ze swoja slicznota tam na stale?[/quote]

Nie no spoko - chwilowe zaćmienie umysłu i tyle ;) Szkoda, że Vallset jest tak daleko od nas ;(, fajnie by było się spotkać. My mieszkamy w Rogaland koło Bryne. Czy na stałe?! Tego nikt nie wie. Z pewnością nie wrócimy do Polski. Pierwotnie planowaliśmy kupić tu dom ale chyba najpierw jeszcze przysiądziemy na dłużej w Szwecji, a potem się zobaczy. :)

[quote name='martitaa']Sprobuje ci pomoc znalezc-dalam na Andzi profilu opis,ze szukam kogos z tej hodowli,ma tam mnostwo znajomych labow:)Moze sie uda?;)[/quote]

WIELKIE DZIĘKI KOCHANA! :calus:

[quote name='martitaa']a moze sie w hodowli Czar Labradoru czegos dowiesz od pani Soni,mozesz mailem spytac.na pewno ma jakies adresy szczeniat oddanych... mail/ [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

No niby bym mogła ale hodowca chyba raczej nie powinien rozpowszechniać danych osobowych kupujących - to chyba nawet nie zgodne z prawem :roll: A jak się ludzie znajdą sami to będzie i wilk syty i owca cała :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cholinka']Wiem do jakich miast trafiły psiaki - w galerii jest napisane, tylko że jakoś nie wiem jak z tej informacji skorzystać. Może podsuniesz jakiś pomysł?

Jak będziesz kiedyś w Norwegii w okolicach Stavanger to daj znać. :cool1:[/QUOTE]

hmmm,nie wiem,moze daj tu post w tytule:Laby np.Wroclaw,Lodz itp a dopiero w tresci wpisz nazwe hodowli i ze szukasz i date urodz tego miotu,bedzie o tyle latwiej,ze wejda w ten post wlasciciele labkow z tych wlasnie miast,albo jeszcze lepiej od razu wtytule wpisac nazwe hodowli.Na razie nic sie nie dowiedzialam ,nie odezwal sie nikt.A jesli bede to na tysiac procent sie odezwe:)przed wyjazdem dam namiary:)ale to bardzo daleko od Vallset:(nikle szanse,ze uda mi sie tak daleko dotrzec,tym bardziej,ze jade tam pracowac:(Pozdrawiam,zaglaszcz ode mnie Boe:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...