Jump to content
Dogomania

*Komorów* porzucony DOG, błaka się*. ma dom


aamms

Recommended Posts

Ogłoszenie jest już na naszej-klasie i na miau..
A mnie proszono, żebym założyła wątek na dogo..

[B][quote] sprawa jest bardzo pilna, zycie psa wisi na włosku[/quote][/B][quote]
"[I]MISTER - dog arlekin jeszcze niedawno mieszkal w domu w Komorowie. Mogl lezec na skorzanych kanapach, byl przytulany przez swoja "rodzine". Wydawalo sie, ze niczego w zyciu mu nigdy nie zabraknie. Jednak zycie okazalo sie dla Niego brutalne. Jego wlascicielka nie wiadomo dlaczego wyprowadzila sie do bloku i zabrala ze soba coreczke oraz dwa yorki, z ktorymi Mister sie wychowywal. Dog widocznie nie pasowal do jej do mieszkania, byc moze ku zdziwieniu PANI okazal sie za duzy...... Zostal bestialsko wyrzucony z cieplego domu na podworko. Od lata mieszka sam, w budzie. Nikt sie nim nie interesuje, walesa sie po okolicy, jest bardzo smutny i glodny. MISTER bardzo lubi dzieci i towarzystwo innych psow. Niestety nie przepada za kotami. Jesli ktos chcialby pokochac i obdarzyc cieplem pieknego MISTERA, to prosze o kontakt - wiadomość jest od Edyty, przekażę jej wszystkie informacje"[/I]
[B]P O M O C Y[/B] :( :( :(

nie wiem czy watek jest juz na dogo
[URL="http://img361.imageshack.us/my.php?image=dogokn7.jpg"][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/1488/dogokn7.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/thpix.php"][IMG]http://img361.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG][/URL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

Meldują się Adopcje Dogów. ;)

Spokojnie, przecież go tak na zimę nie zostawimy. Tylko żeby móc coś zdziałać potrzebujemy więcej info - czyj i gdzie dokładnie jest ten pies, czy on jest tam na podwórku sam, czy po prostu sie wałęsa po okolicy... Jeśli ktoś coś wie, to proszę o kontakt.

PS. O który Komorów chodzi? W Polsce jest 14 miejscowości o tej nazwie...

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Halbinko za linka :lol:
Piekny jest,jakbym byla w pl to bym wszystkie te dozie bity chciala brac :placz:Ale mysle ze skoro adopcje sa powiadomione to doziowi nic nie grozi a domek sie szybko znajdzie :mad:

[B]Gaudi[/B]-czy adopcje wiedza rowniez o doziu z Cieszyna badz okolic?Dea pisala o nim na cieszynskim watku i wiem ze starala sie adopcje powiadomic ale nie wiem czy jej sie to udalo.Przepraszam za offa :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila']
[B]Gaudi[/B]-czy adopcje wiedza rowniez o doziu z Cieszyna badz okolic?Dea pisala o nim na cieszynskim watku i wiem ze starala sie adopcje powiadomic ale nie wiem czy jej sie to udalo. Przepraszam za offa :oops:[/quote]

Chyba nie wiemy, są jakieś kłopoty z ta poczta adopcyjną ostatnio. Czy mogłabyś linka podrzucić?

Co do Mistera to bardzo proszę o niewydawanie opinii na temat jego pani, nie znamy sytuacji, a to że przestała mieć warunki na doga jeszcze o niczym nie świadczy. :shake:
Nie chodzi przecież o to, żeby kogoś pochopnie oceniać i linczować, tylko żeby pomóc psu! A on ma się nieźle, a pani szuka mu nowego domu. W jej stosunki z mężem nie wnikam, bo to nie moja sprawa.

Uspokajam również, że pies się nie błąka - może tak było latem, ale od kilku dni siedzi w domu. Fakt, że po kilkanaście godzin dziennie, ale przynajmniej mamy pewność, że nie wpadnie pod samochód ani nic innego mu się nie stanie.

Nie wiemy, czy jest rodowodowy i czy hodowla w której był kupiony to hodowla, czy pseudohodowla. Podobno matka była wystawowa, co z ojcem nie wiem. Z racji tego, że siedzi w domu nie ma jak sprawdzić, czy ma tatuaż. Jeśli uda się go odebrać pokojowo (pani chce go oddać, kłopot jest z mężem), to mamy już dla niego tymczas. Jeśli nie, do akcji trzeba będzie zaangażować policję. Naprawdę nie mam jak tego przyspieszyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...