Jump to content
Dogomania

Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

odebrałam wiadomość, wiem, że Tara przyjeżdża jutro około południa, czekamy :) nie zdążyliśmy przenieść budy w inne miejsce ale ona waży ze 400-500 kg i musze zebrać ekipę, póki co będzie tam gdzie jest, do zobaczenia. dziś miałam bardzo ciężki dzień, operowałam kilka godzin a teraz mam sznur klientów, stąd problem z dodzwonieniem się do mnie, przepraszam za utrudnienia

Link to comment
Share on other sites

DOJECHAŁA!!!!
od razu naszczekała na kota w szpitalu,czeka ją niemiłe rozczarowanie, kiedy zamiast biednego Ryżego Placka ze złamanym kręgosłupem spotka Sylwestra lub Kociubę, wtedy nie ędzie można sobie poszczekac, bo one nie pozwolą na to przenigdy:) potem została zaprowadzona do Kazanka ale wcześniej była próba czesania- spodobała się.
Kazanek został lekko ustawiony, wspólnie poszli oznakować teren, robili to w kolejności, najpierw dama, potem Kazanek Następnie Tara wlazła do oczka wodnego i pławiła się w tym bajorze wyraźnie zadowolona, biegała po kojcu zupełnie raźnie, wyglądało, że się ożywiła, zajrzała do budy, nie przejmowała się wcale, że to wszystko nowe jest.I zostały tam razem. Na pożegnanie skrobała łapką do furtki. Tyle jeśli chodzi o relację na gorąco. Następne wieści wieczorem, bo nic się nowego nie wydarzyło. Teraz są zajęcia w podgrupach, Kazek i Tara - którą zamierzam przemianować, jeśli zostanie z nami:oops: sorry ale mam jakies takie skojarzenia z tym filmem o stefanii Harper oraz my z drem Żurawskim - oni biegaja my leczymy.

Link to comment
Share on other sites

wiadomości z ostatniej chwili: wszystko jest w jak najlepszym porządku, biegają razem, ogony się kiwają w jednym rytmie, mordy roześmiane, biegały razem całą noc, jadły, zadowolone. Przywiozłam im dziś rano jeszcze jedną kostkę słomy ale szczęsciem siedzą w kojcu razem i Kazanek nie musi być już uwiązany, bo nie wyskakuje dzięki niej. Z jamniczką Grzybiczka bawią się także super fajnie. Czyli zanosi się na happy end:multi:

Za to w godzinę po jej przyjeździe przywi.ózł hycel taki koszmar, że wszystkie nasze psy kulawe, szczerbate, z grzybem i bez wydają się przy tej suni wręcz tryskające zdrowiem. Ktoś strzelił jej ze śrutu prosto w łeb i wywalił dziurę wielkości męskiej dłoni ze śrutówki....... a potem zamiat dobić zpstawił i wszystko zgniło....oko......mięśnie.... co się da....i zropiało i... zresztą co mam mówić, wiecie jak jest

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam że Tara nie zrobi nam wstydu i pokaże się z jak najlepszej strony:loveu:
A jak reaguje na pozostałe koty? Też ją tak ciekawią jak ten rudzielec?
PS
Psiego nieszczęścia jest tak wiele że aż mnie to przeraża.
mam nadzieję że psiak przeżyje a osoba która zrobiła mu taka krzywdę kiedyś odpowie za to:mad:a nasze prawo się zmieni i takie bestie nie będą bezkarne

Link to comment
Share on other sites

Ta psinka nazwana od razu Gałką cierpi ale dostaje p/bóle, teraz jest pod kroplówką, ma ciepło, wypiła mleko i oblizała mi rękę, ma sączek w czaszce i jutro będzie znieczulana do wyjęcia sączka, bo nie zrobię jej tego na żywca, jest wylękniona i kapiej jej krwisty płyn z nosa, chuda, zakleszczona, cieknie jej z dróg rodnych, słowem katastrofa, krew pobrana, odsypia koszmar minionych dni. Widać po niej , jak leży skulona, że przeżyła tragedię nie do opisania W porównaniu z nią Tara - teraz Haga Łaga, Kazanek, Ampułka, stado kotów i nawet Ryży Placek ze złmanym kręgosłupem, to zdrowi i szcześliwi goście. Tyle z placu boju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...