Jump to content
Dogomania

Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

PRZEPRASZAM ZA OFFA
KRYTYCZNA SYTUACJA SCHRONISKU W KTÓRYM PRZEBYWA MÓJ ZBYREK GROZI LIKWIDACJA. ZBIREK SZUKA DOMU:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ck-zbirek-tyle-juz-wycierpial-ile-jeszcze-ma-znosic-sytuacja-krytyczna-133054/[/url]
JEŻELI NIE MOŻESZ DAC DOMU POMÓŻ PODPISUJĄC PETYCJE :
[url=http://www.petycje.pl/petycja/4457/petycja_o_wyznaczenie_nowego_terenu_dla_azylu_acic]::::::www.petycje.pl::::::Petycja o wyznaczenie nowego terenu dla azylu "Cichy Kąt"[/url] hy_ksta.html
BARDZO PROSIMY O PODPISY!!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#008000]Witam.[/COLOR][/B]


[quote name='lavinia']


[B]rozliczenie bazarków na buldożki z tego wątku, pieniadze wpłacone na konto buldożkowe ;[/B]

[B]wpłaty;[/B]

Aarionne - bazarek 23.01.09 - 55 zł
Polla - bizuteria 23.01.09 - 38 zł
Polla - bilety kino 28.01 - 103 zł
Netti - spodnie 28.02 - 24 zł
Kasiek0502 - kosci 08.03 - 40 zł
Kasiek0502 - kosmetyki 08.03- 171 zł
Kasiek0502 - różności 10.03 - 54 zł
Kasiek0502 - Aniołki 03.03 - 45 zł
Polla - dresiki 14.03 - 70 zł
Netti - Mega paczka 22.03 - 23 zł
Netti - dresik 21.03 - 10 zł
Kasiek0502 - kosmetyki 22.03 - 104 zł
Inez de Villaro - kosmetyki 30.03 - 48 zł
Viris - bazarek 02.03 - 25 zł
Viris - bazarek 23.03 - 60 zł
lavinia - złoto 23.03 - 507 zł
lavinia - porcelana 24.03 - 41 zł
lavinia - jaja 24.03 - 39 zł
Benia - wiosenne bluzy 06.04 - 69 zł
netti - kubraczek - 100 zł
lavinia - książki 25.03 - 120 zł
Kasiek0502 - smakołyki 22.04 - 82,50 zł
netti - 1001 drobiazgów 28.04 - 50 zł
netti - obrazek 28.04 - 25 zł
Kasiek0502 - bizuteria 03.05 - 140 zł
netti - kuchcik 17.04 - 10 zł
netti - halo mopsiarze 20.04 - 20 zł
netti - zakładki 28.04 - 10 zł
Kasiek0502 - złoto srebro 24.05 - 324 zł
Kasiek0502 - gry komp 17.05 - 15 zł
lavinia - stop pseudo 21.05 - 45 zł
Kasiek0502 - kosmetyki 24.05 - 108 zł
Kasiek0502 - książki 20.05 - 92 zł
Polla - biżutki 31.05 - 41 zł
netti - zielony 19.07 - 10 zł

[B]razem wpłaty; 2718,50 zł[/B]


[B]wypłaty;[/B]

lecznica na Kosiarzy[B] - [/B]330zł dług szczenięta 2008/spłacony 01.2009
lecznica na Kosiarzy - 80 zł ( konsultacja Pershing, Krysia)
lecznica na Kosiarzy - 230 zł ( rtg Pershing, Krysia )
lecznica na Kosiarzy - 85 zł ( konsultacja nr 2, Pershing )
zwrot za transport BA Poznań, Sylviet - 100 zł
zwrot za transport BF Poznań - ludzie od Freda - 100 zł
zwrot za transport BF Wrocław - nataleczka - 120 zł
zwrot za transport BF Lublin - Pati C - 130 zł
zwrot za transport BF Luny Konin - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za transport BF Płock - Małgosia/Tośkowa - 100 zł
zwrot za transport BF Rudego Konin - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za leczenie Luny - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za leczenie Toli - nataleczka - 111 zł
dwie sterylizacje, wykonane na Kosiarzy - Kreska i Kropka - [B]480 zł[/B],
hotel BF Gacka - Beata - 300 zł

[B]razem wypłaty; 2766 zł [/B]( róznica pokryta z wpłat nie-bazarkowych )

[/quote]

[COLOR=green][B]Pozwolę sobie przypomniec na co "teoretycznie" były zbierane pieniądze:[/B][/COLOR]

[quote name='netti1'] [I]Przedmiotem tej aukcji jest wspaniały ciepły kubrak dla psa[B].Dochód w całości przeznaczam na leczenie i kastracje psiaków przebywających pod opieką Adopcji Buldożków.[/B]W obecnej chwili najbardziej potrzebującym psiakiem jest Baron ,piesek z pseudohodowli,bardzo wychudzony,bez oczka.[/I][/quote]

[quote name='Viris']
[I][SIZE=3][COLOR=sienna][B]Szybki bazarek na buldożki -[COLOR=black] potrzebujemy bardzo dużo pieniędzy. Co chwilę ratowane są kolejne psy tej wspaniałej rasy.[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/I][/quote]


[quote name='kasiek0502']
[I]ale [B]potrzebuje pieniędzy na leczenie oraz sterylizację.[/B][/I][/quote]

[quote name='lavinia']
[I]dochód z tego bazarku chciałabym [B]przeznaczyć na pomoc w opłaceniu zabiegu sterylizacji [/B]dla buldożki Kulki , która przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. Kulka jest pod opieka adopcji buldożków.[/I][/quote]

[quote name='netti1']
[I][SIZE=2][COLOR=darkred][B]prosimy o pomoc!bardzo pilnie zbieramy pieniądze na sterylizacje i leczenie psów[/B][/COLOR][/SIZE][/I][/quote]

[quote name='Magija']
[I][B]Potrzebujemy środków na badania krwi, prześwietlenia, sterylizację i leczenie najlepszymi lekami [/B]–[/I][/quote]

[quote name='Magija']
[I]potrzebuje Waszego wsparcia, każdej złotówki, bo przed nią długi proces dochodzenia do siebie.[/I]
[I][B]Bardzo prosimy o wsparcie na leczenie suni - sami nie udźwigniemy tego ciężaru.[/B][/I][/quote]


[B][COLOR=green]Kiedyś jeszcze widziałam w pierwszym poście zdanie o wklejeniu skanu faktur za sterylkę Kreski i Kropki. Zdanie zniknęło, skanu do tej pory brak.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]W związku z tym poproszę jeszcze raz o dokładne rozliczenie wątku do 17 października 2009 do godziny 24.00.[/B][/COLOR]

[B][COLOR=green]Pozdrawiam.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

ależ oczywiście drogi moderatorze, dziękujemy za przypomnienie i zainteresowanie naszym wątkiem ( czyżby Pianka już się tym tematem nie opiekowała ? ;-) ). Oczywiście wszystko uzupełnimy.

dziękujemy też za całe dwa dni dane nam na uzupełnienie wątku i pozdrawiamy serdecznie, ciesząc się , że bezstronność moderatorów na dogomanii nie jest tylko "teoretyczna" :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']ależ oczywiście drogi moderatorze, dziękujemy za przypomnienie i zainteresowanie naszym wątkiem ( czyżby Pianka już się tym tematem nie opiekowała ? ;-) ). Oczywiście wszystko uzupełnimy.

dziękujemy też za całe dwa dni dane nam na uzupełnienie wątku i pozdrawiamy serdecznie, ciesząc się , że bezstronność moderatorów na dogomanii nie jest tylko "teoretyczna" :smile:[/quote]

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Jaka szybka reakcja.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]To ja przypomnę o Regulaminie Forum.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia'][B]wypłaty;[/B]

[B]lecznica na Kosiarzy[/B][B] - [/B]330zł dług szczenięta 2008/spłacony 01.2009
[B]lecznica na Kosiarzy[/B] - 80 zł ( konsultacja Pershing, Krysia)
[B]lecznica na Kosiarzy[/B] - 230 zł ( rtg Pershing, Krysia )
[B]lecznica na Kosiarzy[/B] - 85 zł ( konsultacja nr 2, Pershing )
zwrot za transport BA Poznań, Sylviet - 100 zł
zwrot za transport BF Poznań - ludzie od Freda - 100 zł
zwrot za transport BF Wrocław - nataleczka - 120 zł
zwrot za transport BF Lublin - Pati C - 130 zł
zwrot za transport BF Luny Konin - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za transport BF Płock - Małgosia/Tośkowa - 100 zł
zwrot za transport BF Rudego Konin - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za[B] leczenie[/B] Luny - Małgosia/Tośkowa - 200 zł
zwrot za [B]leczenie[/B] Toli - nataleczka - 111 zł
[B]dwie sterylizacje[/B], wykonane na Kosiarzy - Kreska i Kropka - [B]480 zł[/B],
hotel BF Gacka - Beata - 300 zł

[B]razem wypłaty; 2766 zł [/B]( róznica pokryta z wpłat nie-bazarkowych )




kolejne rozliczenie, od [B]06.08.2009[/B] ( data ostatniego rozliczenia )


[B]wpłaty[/B] na konto Adopcji Buldożków, pochodzące z bazarków ;

92 zł - A Milska portret, bazarek chyba agaty-air, na buldożki
50 zł - K Lis - obrazek, bazarek chyba agaty - air, na buldożki
177 zł - kasiek0502 , bazarki, niestety nie wiem dokładnie które
50 zł - bazarek lavinii - buty No Name, dla kulki
20 zł - emdziolek - zaległy bazarek

razem; [B]389 zł[/B]



[B]wypłaty;[/B]

[B]300 zł[/B] - wypłacone gotówką DT kulki na jej [B]leczenie[/B]
[B]100 zł[/B] - wypłacone gotówką Małgosia - [B]leki[/B] dla Wallka

różnica pokryta z pieniędzy nie - bazarkowych.





[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5984/img1332resize.jpg[/IMG]

[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/4594/img1333resize.jpg[/IMG]

[/quote]

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Skany są skanami czego ? Skany są nieczytelne - jakiekolwiek dane psa są nie do odczytania. Daty są równiez nie do odczytania. Nic nie jest do odczytania. [/B][B]Skany mogą byc skanami czegokolwiek i dotyczyc jakiegokolwiek psa. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Poproszę o czytelne skany faktur sterylek Kreski i Kropki.[/B][/COLOR]

[quote name='lavinia']
[COLOR=green][COLOR=black]hotel BF Gacka - Beata - 300 zł[/COLOR][/COLOR][/quote]

[COLOR=green][B]A czy Gacek nie został rozliczony na swoim watku ?[/B][/COLOR]


[COLOR=green][B]Ja przypomnę, że pieniądze były zbierane na co innego niż są rozliczane. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Nigdzie i nigdy na Dogo nie były przez AB zbierane pieniądze na transport psów. Nadal wątek jest nierozliczony. [/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

rozliczenie Gacka w jego wątku dotyczy pieniędzy Viva Kotylion a nie AB i nie uwzględnia tych 300 zł.

Dobrze, w poniedziałek będą skany z imionami Kropki i Kreski.

AB nie zbierało na transport, fakt, zbierało jednak na [B]pomoc[/B], leczenie i opiekę dla buldożków w potrzebie. Wielokrotnie psy transportowane były za darmo, jednak w niektórych przypadkach nie było to możliwe. Wykup, transport, leczenie, hotel itp to wszystko jest [B]pomocą dla psów[/B]

[B]może w takim razie od razu ustalmy, że nie chodzi o rozliczenie, ani tez o skany czy opisy, tylko o coś zupełnie innego ?[/B]

bo bazarków na dogomanii z przeznaczeniem [B]na coś[/B], z pieniędzmi wydanymi [B]na coś[/B] [B]innego[/B], lecz wciąż związanego z danym psem czy psami jest mnóstwo.

poza tym, zbierając pieniądze na bazarku nie zawsze się wie, co przy danym psie trzeba będzie zrobić i jak potoczą się jego losy, ani też kto na przykład go przywiezie, zawiezie itp. Pisze się więc ogólnie - na leczenie, pomoc itp. Taki np bazarek na kulkę z butami No Name - pisałam, że pieniądze pójdą na sterylizację Kulki - nie poszły, poszły na jej leczenie, bo nie można było w tym czasie zrobić sterylizacji, o czym przy zakładaniu bazarku nikt nie wiedział.


[B]edit;[/B] i pytanie w kwestii formalnej - kiedy robiłam pierwsze rozliczenie [B]na początku sierpnia[/B], prosiłam [B]Piankę[/B] o uwagi. [B]Dlaczego żaden moderator nie zakwestionował tych rozliczeń wtedy ? Przecież nic się nie zmieniło od tego czasu ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Talcott - kopiuję opis Joanny ( DT Bajki )

[I]Bajeczka już po wizycie u dr Garncarza. Podobno przeszła dawno temu zapalenie rogówki, ale obecnie jest zaleczone i gorzej już nie będzie. Problem jest tylko wizualny, a nie zdrowotny.
Pan doktor się śmiał, że jak na sześcioletniego mopsa to Bajeczka ma bardzo ładne oczka. Żeby oczka były jeszcze piękniejsze mamy podawać przez trzy tygodnie specjalne kropelki. [/I]

Bajka w tej chwili mieszka z dwoma psami i nie ma żadnych problemów w kontaktach z nimi

w tym tygodniu Bajka będzie sterylizowana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Skany są skanami czego ? Skany są nieczytelne - jakiekolwiek dane psa są nie do odczytania. Daty są równiez nie do odczytania. Nic nie jest do odczytania. [/B][B]Skany mogą byc skanami czegokolwiek i dotyczyc jakiegokolwiek psa. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Poproszę o czytelne skany faktur sterylek Kreski i Kropki.[/B][/COLOR]



[COLOR=green][B]A czy Gacek nie został rozliczony na swoim watku ?[/B][/COLOR]


[COLOR=green][B]Ja przypomnę, że pieniądze były zbierane na co innego niż są rozliczane. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Nigdzie i nigdy na Dogo nie były przez AB zbierane pieniądze na transport psów. Nadal wątek jest nierozliczony. [/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/quote]
cokolwiek się zrobi to zawsze jest źle!to nie są skany czegokolwiek!jak masz jakieś wątpliwości czy podejrzenia to złóż doniesienie na policję,niech sprawdzają,czy oszukujemy czy nie!najlepiej zbanuj nas wszystkich a wątek zamknij,albo nie,zostaw otwarty by wszyscy nienawidzący Doroty i AB mogli się wpisać!to jest po prostu straszne!!!

Link to comment
Share on other sites

nie to nie jest straszne, to jest żenujące - jak prywatne animozje odbijają się na sprawach pozaprywatnych - to widać w każdym poście

co jest takiego strasznego w tym że niektóre transporty były opłacane z zebranych tu pieniędzy?

to się nie liczy jako pomoc psom?

myślicie że te pieniądze idą na prywatne podróże? jeśli tak to napiszcie to wprost

jesli te pieniądze nie mogą być wykorzystane na transport, to co teraz trzeba je wygrzebać spod ziemi i oddać użytkownikom dogomanii

może zaproponujecie jakieś rowiązanie - a nie tylko grożenie banami - chyba że ewidentnie chcecie zamknąć wątek AB pod jakimkolwiek pretekstem - a do tego jak widać wszystko zmierza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Talcott - kopiuję opis Joanny ( DT Bajki )

[I]Bajeczka już po wizycie u dr Garncarza. Podobno przeszła dawno temu zapalenie rogówki, ale obecnie jest zaleczone i gorzej już nie będzie. Problem jest tylko wizualny, a nie zdrowotny.
Pan doktor się śmiał, że jak na sześcioletniego mopsa to Bajeczka ma bardzo ładne oczka. Żeby oczka były jeszcze piękniejsze mamy podawać przez trzy tygodnie specjalne kropelki. [/I]

Bajka w tej chwili mieszka z dwoma psami i nie ma żadnych problemów w kontaktach z nimi

w tym tygodniu Bajka będzie sterylizowana[/quote]

Jam jest doświadczona ciotka Jamnicza i Wyżla głównie -ale zawsze marzyła mi się Mopsia do kochania przytulania i pod kołderkę.:loveu:
Mój jedyny teraz psiak to Teo -starszy Pan adoptowany z Mielca i bardzo stateczny. Pytałam o ślepko bo jakby co to znam okulistyczną fisz.
Gdzie jest Bajusia? W jakim mieście?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[quote name='lavinia']
Dobrze, w poniedziałek będą skany z imionami Kropki i Kreski.[/quote]

[COLOR=green][B]Kolejna obietnica bez pokrycia. Typowe i do przewidzenia. Mimo wszystko poczekałam i nie doczekałam się. Podobnie jak i inni użytkownicy tego forum. Poniedziałek skończył się ponad 10 godzin temu.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B][COLOR=black]lavinia [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/statusicon/user_offline.gif[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=#777777]Ostatnio Aktywny:[/COLOR] Wczoraj [COLOR=#434951]22:52[/COLOR]



[quote name='lavinia']nie zbierało na transport, fakt, zbierało jednak na [B]pomoc[/B], leczenie i opiekę dla buldożków w potrzebie. Wielokrotnie psy transportowane były za darmo, jednak w niektórych przypadkach nie było to możliwe. Wykup, transport, leczenie, hotel itp to wszystko jest pomocą dla psów[/quote]

[COLOR=#777777][quote name='lavinia'][COLOR=#000000]poza tym, [B]zbierając pieniądze na bazarku nie zawsze się wie, co przy danym psie trzeba będzie zrobić i jak potoczą się jego losy,[/B] ani też kto na przykład go przywiezie, zawiezie itp. [B]Pisze się więc ogólnie - na leczenie, pomoc itp. [/B]Taki np bazarek na kulkę z butami No Name - pisałam, że pieniądze pójdą na sterylizację Kulki - nie poszły, poszły na jej leczenie, bo nie można było w tym czasie zrobić sterylizacji, o czym przy zakładaniu bazarku nikt nie wiedział.[/COLOR][/quote]
[/COLOR]


[COLOR=green][B]Pozwole sobie zacytowac mój post z tego wątku:[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/13158597-post979.html[/URL]

[COLOR=green][B]Tu masz wyraźnie napisane na co AB zbierało pieniądze na tym Forum. Na co zbierało pieniądze gdziekolwiek indziej i jak je tam rozliczało mnie nie interesuje. [/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Może trzeba było "przewidywac" i "pisac" ... a także rozliczac to co było a nie to czego nie było.[/B][/COLOR]

[quote name='lavinia']może w takim razie od razu ustalmy, że nie chodzi o rozliczenie, ani tez o skany czy opisy, tylko o coś zupełnie innego ?[/quote]

[B][COLOR=green]No właśnie lavinio - o co Tobie chodzi ? O rozliczenie czy "rozliczenia".[/COLOR][/B]



[quote name='lavinia']i pytanie w kwestii formalnej - kiedy robiłam pierwsze rozliczenie na początku sierpnia, prosiłam Piankę o uwagi. Dlaczego żaden moderator nie zakwestionował tych rozliczeń wtedy ? Przecież nic się nie zmieniło od tego czasu ?[/quote]

[COLOR=green][B]lavinio - dlaczego piszesz, że nikt nie kwestionował Twoich rozliczeń jeżeli Ty doskonale wiesz że były one kwestionowane ? I masz rację nic się od tamtej pory nie zmieniło.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][COLOR=black][quote name='netti1']cokolwiek się zrobi to zawsze jest źle![B]to nie są skany czegokolwiek!jak masz jakieś wątpliwości czy podejrzenia [/B]to złóż doniesienie na policję,niech sprawdzają,czy oszukujemy czy nie![B]najlepiej zbanuj nas wszystkich[/B] a wątek zamknij,albo nie,zostaw otwarty by wszyscy nienawidzący Doroty i AB mogli się wpisać!to jest po prostu straszne!!![/quote][/COLOR][/COLOR]

[COLOR=green][B]Netti1 - dośc nerwowa żeby nie powiedziec histeryczna odpowiedz ale jakżeż typowa jeżeli chodzi o Twoje wypowiedzi i to na wszystkich forach na których się "udzielasz" a udzielana w kwestii jakichkolwiek pytań dotyczących AB.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Komentowac jej nie bedę chociaż moja odpowiedz jest i tak komentarzem.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Przypominam Ci o Regulaminie. A własciwie Regulaminach Dogomanii.[/B][/COLOR]

[quote name='hipocotam']nie to nie jest straszne, to [B]jest żenujące -[/B] [B]jak prywatne animozje odbijają się na sprawach pozaprywatnych[/B] - to widać w każdym poście

co jest takiego strasznego w tym że niektóre transporty były opłacane z zebranych tu pieniędzy?

to się nie liczy jako pomoc psom?

myślicie że te pieniądze idą na prywatne podróże? jeśli tak to napiszcie to wprost

jesli te pieniądze nie mogą być wykorzystane na transport, to co teraz trzeba je wygrzebać spod ziemi i oddać użytkownikom dogomanii

[B]może zaproponujecie jakieś rowiązanie[/B] - a nie tylko grożenie banami - chyba że ewidentnie chcecie zamknąć wątek AB pod jakimkolwiek pretekstem - a do tego jak widać wszystko zmierza[/quote]

[COLOR=green][B]hipocotam - czy Ty mi cokolwiek zarzucasz ? No to Tobie również przypomnę o Regulaminie tego Forum. Ja tu nie jestem od "proponowania" czegokolwiek i komukolwiek - ja jestem od pilnowania przestrzegania Regulaminu TEGO Forum.[/B][/COLOR]


[COLOR=green][B]Reasumując.[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Wątek czyli pieniądze nie zostały rozliczone. Nie zostały rozliczone ani w terminie podanym przeze mnie ani w terminie zaproponowanym przez użytkownika forum. Zgodnie z Regulaminem PwP moja decyzja może byc tylko jedna.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Jednocześnie w związku z pojawieniem się na wątku kolejnej prośby o regulaminowe rozliczenia dośc martwy a także nieregulaminowy wątek zrobił sie przy okazji "gorącym" wątkiem. A jak emocje użytkowników biorą górę to i o Regulaminach się zapomina. Zostały złamane kolejne punkty Regulaminu tym razem Regulaminu Dogomanii. W tym wypadku moja decyzja też moze byc tylko jedna.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Regulaminy:[/B][/COLOR]
[COLOR=green][B]Działu PwP i ogólny[/B][/COLOR]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/announcements.html"]Dogomania Forum - Ogłoszenia na Forum : Psy do adopcji / znalezione[/URL]

[COLOR=green][B]Działu Bazarek[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowy-regulamin-bazarku-112101/[/URL]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...