Jump to content
Dogomania

Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[IMG]http://img201.imageshack.us/img201/1875/tobik.jpg[/IMG]
[COLOR=red]3 letni Tobi szuka nadal domu bez innych samców i kotów.Psiak jest miły i energiczny,proszę o domek dla niego!!
604 280 374
Tobik czeka już długo,dlaczego nikt go nie chce!? [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']i zapomnialas dodac ze dla ludzi bez dzieci :p
[/quote]
wyobraź sobie,że nie zapomniałam!Tobik może być w domu z dziećmi bo je lubi,i dodatkowo jest sprawdzony pod tym względem,w DT jest dwójka dzieci w tym niemowlę.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestesmy nowi na forum. Od dluzszego czasu jestesmy zainteresowani buldogami angielskimi i zdecydowalismy sie zamiast kupowac szczeniaka ktory i tak znajdzie dom, pomoc jakiemus potrzebujacemu pieskowi. Jestesmy mloda para. Bez dzieci. Mieszkajaca pod Poznaniem. Oboje mamy duze doswiadczenie jezeli chodzi o czworonogi. Jesli bedziecie mieli informacje o potrzebujacym buldozku prosimy o wiadomosc na forum lub na meila [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestesmy nowi na forum. Od dluzszego czasu jestesmy zainteresowani buldogami angielskimi i zdecydowalismy sie zamiast kupowac szczeniaka ktory i tak znajdzie dom, pomoc jakiemus potrzebujacemu pieskowi. Jestesmy mloda para. Bez dzieci. Mieszkajaca pod Poznaniem. Oboje mamy duze doswiadczenie jezeli chodzi o czworonogi. Jesli bedziecie mieli informacje o potrzebujacym buldozku prosimy o wiadomosc na forum lub na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Tobik czeka!
Gdzie się podziali ci wielbiciele buldożków,którzy się bili o szczeniaki?
Gdzie ci co szukali psa odpowiedniego do dzieci?
Gdzie ci co mają odpowiednie warunki,dużo czasu,bezpłatnego weta,i już za chwilę przeprowadzają się do domku z ogrodem?
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

bez ironii poprosze :p
sama sie nad nim zastanawialam ALEEEE:

"[SIZE=3]kocha dzieci, pozwala im na wszystko"[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE]
[SIZE=3]po czym :[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]"nie daje podejść nam do miski jak je i nie można mu zabrać zabawki gryzaka itp - [COLOR=red]dlatego musimy uważać na dzieci
[/COLOR]
- inne psy..... temat rzeka...."[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]same sobie przeczycie :shake: [/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]i co niby miała bym zaryzykowac niz wziasc szcze niaka, ktory bedzie do dziecka od malego przyzwyczajony ????!![/SIZE]


[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

ależ kto Tobie broni wziąć szczeniaka???kup sobie w hodowli jakiego chcesz!
Tobik nadaje się do domu z dziećmi,jeśli dzieci są nauczone odpowiedniego podejścia do zwierzęcia to problemu nie będzie.Moje dzieci wiedzą doskonale,że nie grzebie się psom w miskach,nie wyrywa z pyska zabawek ani patyków,nie podkłada palców z boku pyska itp.i problemu nie ma.

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ale te "zaczepki" nie ja zaczelam!
po co mam sie starac skoro na wstepie zostalam zjechana i nie mam juz szans na adopcje (bo przeciez mam male dziecko)

a Ty netti nie wyjezdzaj z tymi glupimi tekstami bo na temat kupna juz sie wypowiadalam!!
a moje dziecko ma 6 miesiecy jak nie daj bog polozy raczke kolo zabawki Tobika?? to co bedzie ??

w dalszym ciagu nie rozumiecie ze chodzi mi tylko o bezpieczenstwo mojej corki! moja pitka jest takj nauczona ze wszyscy jej moga grzebac gdzie chca a tego wlasnie doroslego psa juz nie naucze!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']przepraszam ale te "zaczepki" nie ja zaczelam!
po co mam sie starac skoro na wstepie zostalam zjechana i nie mam juz szans na adopcje (bo przeciez mam male dziecko)

a Ty netti nie wyjezdzaj z tymi glupimi tekstami bo na temat kupna juz sie wypowiadalam!!
a moje dziecko ma 6 miesiecy jak nie daj bog polozy raczke kolo zabawki Tobika?? to co bedzie ??

w dalszym ciagu nie rozumiecie ze chodzi mi tylko o bezpieczenstwo mojej corki! moja pitka jest takj nauczona ze wszyscy jej moga grzebac gdzie chca a tego wlasnie doroslego psa juz nie naucze!![/quote]

To po co ciągniesz ten wątek?

Szczeniaki do adopcji są wyjątkiem a tego co został raczej nie dostaniesz więc jedyne co Ci pozostaje to zbierać pieniążki i kupić psa z hodowli, wtedy będziesz mogła kręcić nosem.

Link to comment
Share on other sites

bora ja tylko w kwestii formalnej - Tobik był u mnie na DT ( miał być na stałe ale nie dogadywał się z moim drugim bulwieciem) i zapewniam cię, że Twoje dziecko mogłoby położyć [B][U]koło[/U][/B] jego gryzaka czy miski wszystko a on by nic nie zrobił. Problem w tym, że ja moje dzieci uczę, że psom się nie grzebie w miskach jak jedzą i wydaje mi się, że to nie zbytek ostrożności tylko podstawa. Nie ufam nawet tym psom, o których właściciele mówią, że można im wybierać karmę z miski jak jedzą. Pomijając wszystko inne uważam, że pies ma prawo zjeść w spokoju, bez małych rączek w okolicach pyska. A poza tym Ty naprawde chciałaś zostawić 6 miesięczne dziecko samo z psem???? Kobieto pomyśl!!!!!A Chefrenek ma racje - im więcej bulw tym weselej:cool3: Tylko TZ mnie ogranicza;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...